Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2014 o 13:49, qwerty5712 napisał:

Poprzednio D3 wygrało ze wszystkim. Teraz jednak wiem, że nie jest aż tak epickie.


Biorąc pod uwagę to, że wtedy było praktycznie niegrywalne, teraz może być tylko lepiej :D

Podstawkę można kupować na US jako Gift za 20$ po czym bez problemu dodać ją do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2014 o 15:08, Shinigami napisał:

Podstawkę można kupować na US jako Gift za 20$ po czym bez problemu dodać ją do konta.


Chyba 40 dolcow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl? Módl się abyś dostał w dzień premiery ;P Tak czy siak, premiera jest ustalona odgórnie, więc choćbyś grę dostał parę dni przed, to i tak nie odpalisz jej przed północą 25 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 17:59, domwic napisał:

Czy zamówienie preorder zapłacone zostanie dostarczone przed premierą gry , ?

Zostanie dostarczone 25 marca, bo wysyłają 24. Jak zwykle w tym przypadku od północy się nie zagra, ale na dzień premiery dojdzie. Gram.pl tłumaczy to zwykle jakimiś embargami, z których większość sklepów i tak sobie nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem niedawno odświeżone D3 po patchach i powiem Wam, że gra się całkiem przyjemnie. Tak gra powinna wyglądać w dniu premiery, to może nie powiesiłbym na niej tylu psów :)

Wreszcie loot jest sensowny i mój Hardcorowy Barb (lvl 56) radzi sobie świetnie na self found + kowal.

Dodatek może kiedyś zakupię, ale na pewno nie w dniu premiery, bo te 120 zł czy ileś to dla mnie nadal za dużo za dodatek. Jak jakaś promocja za rok czy dwa będzie za 50 zł, to wtedy się skuszę - nie spieszy mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto by dać informację w którymś z dwóch przyklejonych postów o społeczności gram.pl w świecie sanktuarium.
Jak by nie patrzeć działa i powoli się rozwija, jak zawiśnie gdzieś wytłuszczona o niej notka na przyklejonych więcej użytkowników się dopisze.

Tutaj też informacja ogólna [nie wiem czy jest w FAQu] - można być w danej chwili jednocześnie członkiem jednego klanu ale wielu społeczności [co daje wolne pole do integracji zarówno z najbliższymi kumplami z klanu jak i bezproblemowego utrzymania kontaktu ze znajomymi z danych różnych źródeł jak fora, streamy itp itd], więc nie ma najmniejszych obaw, ze jak ktoś dołączy do danego community to automatycznie usunie się ze swojego klanu ^^

Swoją drogą plus dla blizzarda za wysłuchanie sugestii graczy, teraz tylko pozostaje czekać na drobne usprawnienia [jak dodatkowe zakładki z listami graczy, osobne tabele czatu dla poszczególnych kategorii z jakimś wygodnym intuicyjnym interfejsem ich przełączania itp drobne bzdety]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 18:48, kesiekpl napisał:

Można być w pięciu społecznościach ostatnio sprawdzałem i jak chciałem dojść do kolejnej
wyskakiwał błąd


Jak więcej ludzi to potwierdzi poprawię przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2014 o 18:50, Isildur napisał:

Jak więcej ludzi to potwierdzi poprawię przypiętego posta.


Sprawdzone - przy próbie dołączenia do 6tej wyskakuje błąd [wyśle zapytanie do supportu domyślne jako bug report]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 19:06, Pietro87 napisał:

Sprawdzone - przy próbie dołączenia do 6tej wyskakuje błąd [wyśle zapytanie do supportu
domyślne jako bug report]


Ok to poprawiam ;)

Poza tym jest następny bug - z bękotliwym klejnotem mob, który ma go wydropić dropi wszystko poza tym klejnotem, sprawdzone kilkakrotnie dzisiaj chyba z 20 razy go zabijałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 14:51, Kirabaxior napisał:

BTW: W Tesco będzie można kupić RoS za 98.99 w dniach 25-26 marca :)

Taaa, ciekawe czy w ogóle będzie dostępny w jakichś sensownych godzinach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 14:51, Kirabaxior napisał:

BTW: W Tesco będzie można kupić RoS za 98.99 w dniach 25-26 marca :)

O cholera! Ja zamówiłem w sklepie wysyłkowym, ale razem z dostawą będzie mnie to kosztowało 127 z groszami! A Tesco mam pod nosem góra jakieś 700 metrów. Dalej miałem do liceum, bo miałem trochę ponad 1300 metrów. Na wsiakij pożarnyj słuczaj wyjaśniam, że w chwili zamówienia sklep gram.pl był niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 13:06, Isildur napisał:

Nie dodatek a podstawka :P
Gdyby to był dodatek to sam bym kupił na BN :P

Proszę: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13236743/specjalna-promocja-diablo-iii-za-p%C3%B3%C5%82-ceny-11-03-2014


Ułaaa, rzeczywiście, musiało być późno jak mi to mignęło przed oczami i musiałem myśleć o czymś zupełnie innym :D Dzięki za sprostowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się