Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2014 o 17:10, Horgrawl napisał:

Ale jaja. Dostałem dziś maila z Empiku, że moja EK RoSa została dziś wysłana z magazynu
do punktu odbioru :P


W poniedziałek najwcześneij odbierzesz najpóźniej we wtorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zbyt piękne. Teraz to już jestem pewnien, że serwery padną ;P
A tak poważnie to zdziwiony jestem, bo nie pamiętam kiedy ostatni raz słowo "Preorder" miało dla sklepów właściwe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 11:10, Ring5 napisał:

>/.../, a ubytek XP w sumie niewielki (25% różnicy, którą wkrótce zniweluje
Leoric''s Signet).

To wszystko przypuszczenia. Ja w tej chwili gram Mnichem w eksperymentalnym zestawieniu: ma trzy części z zielonego zestawu Iny: hełm, daibo i pancerz z trzema gniazdami na kamienie. I chyba zmienię na poprzedni zestaw, albo zaczekam za czwartą i piątą część zestawu. Już czwarta powinna dać zauważalne korzyści, jaki że powinny być jednocześnie czynne cztery mantry. A Sygnet Leoryka mam, ale nie używam. Mam lepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2014 o 17:12, Isildur napisał:

W poniedziałek najwcześneij odbierzesz najpóźniej we wtorek :P


Ciekawe czy gram.pl się wyrobi na czas z wysyłką pre-orderów pudełkowych.
Tzn na tego 25tego żeby było do odebrania w południe a nie 26-27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 18:51, Pietro87 napisał:

Ciekawe czy gram.pl się wyrobi na czas z wysyłką pre-orderów pudełkowych.
Tzn na tego 25tego żeby było do odebrania w południe a nie 26-27...


Miejmy nadzieję, że tak chociaż ja w pocztę nie wierze ostatnio wysyłałem priorytetem paczkę i szła tydzień czasu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia na D3 nie miały w ogóle opcji wysyłki pocztą, był tylko kurier lub odbiór własny.
W moim wypadku jest to odbiór własny z punktu w Piasecznie pod Warszawą [bo mam tam rzut beretem a i sam gram.pl się tam znajduje].
Pytanie brzmi - czy RoS będzie do odbioru 25tego z punktu czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały FAQ dotyczący premiery dodatku Reaper of Souls: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13407839/premiera-reaper-of-souls-kompendium-informacji-21-03-2014

"W Europie dodatek będzie dostępny od 24 marca, godz. 16:00 czasu pacyficznego letniego (25 marca, godz. 0:00 czasu polskiego zimowego).
24 marca, godz. 23:00 czasu uniwersalnego (GMT)
25 marca, godz. 00:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET)
25 marca, godz. 1:00 czasu wschodnioeuropejskiego (EET)
25 marca, godz. 3:00 czasu moskiewskiego (MSK)

W dniu premiery dodatku Reaper of Souls, gra Diablo III będzie dostępna. Kiedy wybije godzina wprowadzenia dodatku, nie będzie konieczne aktualizowanie gry ani jej ponowne uruchamianie.
Aby skrócić czas oczekiwania w kolejce, należy zalogować się nieco wcześniej. Jeśli będziecie zalogowani w grze w chwili wprowadzenia dodatku w danym regionie, zobaczycie komunikat serwera, informujący że dodatek już jest dostępny i można w niego grać. Oznacza to, że możecie grać w Diablo III cały czas, a potem przejść prosto do aktu V – od momentu, kiedy stanie się dostępny!
Uwaga: przejście do aktu V po udostępnieniu dodatku Reaper of Souls będzie wymagało zakończenia bieżącej rozgrywki i wybrania aktu V w oknie wyboru zadania. Aby uniknąć ponownego zakładania gry, wystarczy poprowadzić ją w taki sposób, żeby zabić Diablo w okolicach godziny wprowadzenia dodatku w danym regionie. W ten sposób będzie można przejść od razu do aktu V bez dodatkowych utrudnień." - Więcej w podanym wyżej linku :)
_____________________________________________
WAŻNE

Jeżeli zamówiliście Reaper of Souls w wersji pudełkowej w innym sklepie i chcecie otrzymać dodatki za zamówienie przedpremierowe, przypiszcie klucz gry do swojego konta Battle.net do godz. 8:59 czasu polskiego 1 kwietnia
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/13032539/


Autor pomysłu: Runners_High - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=15165

Dotyczy to również jeśli ktoś kupi sam klucz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najbardziej opłacałoby mi się kupić ten dodatek? Te 10-20 zł różnicy w cenie nie gra większej roli, zależałoby mi głównie na szybkości otrzymania klucza, bo w sumie samego pudełka nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 21:29, Mercuror napisał:

Gdzie najbardziej opłacałoby mi się kupić ten dodatek? Te 10-20 zł różnicy w cenie nie
gra większej roli, zależałoby mi głównie na szybkości otrzymania klucza, bo w sumie samego
pudełka nie potrzebuję.


Na maila Tobie wysłałem gzdie możesz kupić, nie będę robił reklamy tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak o tym myślałem, ale wolałem się upewnić. Swoją drogą trochę wystraszyłeś mnie z tym mailem, bo zdaje się nigdzie go nie podawałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 21:35, Mercuror napisał:

Właśnie tak o tym myślałem, ale wolałem się upewnić. Swoją drogą trochę wystraszyłeś
mnie z tym mailem, bo zdaje się nigdzie go nie podawałem :P


Spoko nikomu go nie podam ;)
Ja tam właśnie kupowałem grę ale ja płaciłem 109 zł teraz podnieśli o te kilka złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Zawsze możesz kupić klucz na stronie blizza, płacą w dolarach albo w tajwańskiej walucie :)
Sam tak kupowałem i gra kosztowała mnie 110 zł, ale to zależy od kursu, a jak byś np. w taiwańskich dolarach kupował to gra by kosztowała z ~100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze planuję zakup Diablo III i chciałbym wiedzieć jak to teraz jest z battlenetem i ogólną rozgrywką. Swego czasu w starcraftcie II były liczne spadki płynności gry pomimo wystarczających konfiguracji. Jak to jest w przypadku diabełka? Są jakieś problemy czy wszystko cacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 11:21, revolt505 napisał:

Jak to jest w przypadku diabełka? Są jakieś problemy czy wszystko cacy?


Powiem tak - do D3 wróciłem po kilku miechach przerwy. Ziemia a niebo. Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale gra ZNACZNIE zyskała na płynności po ostatnim patchu. Nawet przy sporej liczbie mobków na ekranie nie zauważam spadków fps (a jeśli już, to bardzo nieznaczne), skończyła się zmora hardcore''owców, czyli pokaz slajdów po uruchomieniu nowej gry. Krótko mówiąc, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak teraz gra działa. Szkoda tylko, że nie działała tak od początku, ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 12:20, revolt505 napisał:

A na jakim sprzęcie grasz? Liczę na to, że mój lapek podoła. (intel core i5 2.5 GHz,
8gb ramu, geforce gt 650m)


MSI GT-683
i5@ 2.40GHz
8GB RAM
NVidia GTX-560M 1.5GB RAM
1920x1080
Szału nie ma, Twoja konfiguracja silniejsza, więc powinno być jeszcze lepiej. A jeśli planujesz zacząć zabawę z diabełkiem, proponuję zrobić to jak najszybciej, trwa weekend +100% XP, jeśli znajdziesz kogoś, kto Ci power-leveluje postać, masz sporą szansę nabić kilka Paragon Levels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2014 o 12:20, revolt505 napisał:

A na jakim sprzęcie grasz? Liczę na to, że mój lapek podoła. (intel core i5 2.5 GHz,
8gb ramu, geforce gt 650m)


Powinno lecieć bez problemu. Ja grałem na Core 2 Duo 2x2.5 Ghz + 6 Gb Ram + GTS 450 i chodziło bez najmniejszych problemów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się