Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Witam.
Mam problem z wejściem na swoje konto. Miałem je zabezpieczone hasłem z mobile authenticator, ale zmieniłem telefon, a kodu oczywiście nie zapisałem. Można jakoś ponownie zsynchronizować authenticator? Bo nie specjalnie chcę wysyłać blizzardowi skan swojego dowodu, żeby usunąć kod dostępu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 23:01, 8bit napisał:

Witam.
Mam problem z wejściem na swoje konto. Miałem je zabezpieczone hasłem z mobile authenticator,
ale zmieniłem telefon, a kodu oczywiście nie zapisałem. Można jakoś ponownie zsynchronizować
authenticator? Bo nie specjalnie chcę wysyłać blizzardowi skan swojego dowodu, żeby usunąć
kod dostępu...


Skontaktuj się z obsługą klienta:

https://eu.battle.net/support/pl/help/solution/battlenet/313
Lub spróbuj tego:

"Odłączanie Authenticatora – instrukcje krok po kroku
Zaloguj się na Battle.net i wybierz Zarządzaj opcjami bezpieczeństwa
Wybierz rodzaj authenticatora.
Podaj informacje wymagane na tej stronie:
Wygeneruj nowy kod authenticatora i wpisz go w rubrykę Pierwszy kod uwierzytelniający.
Poczekaj około 30 sekund.
Wygeneruj kolejny kod authenticatora i wpisz go w rubrykę Drugi kod uwierzytelniający.
Od razu kliknij Odłącz Authenticator. Twój Authenticator zostanie usunięty z konta Battle.net i będziesz mógł zalogować się na konto bez kodu uwierzytelniającego. By reaktywować authenticatora należy go ponownie przyłączyć do konta."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 13:28, Astmol napisał:

Mamy wiele teorii na temat zbuffowanego drop rate. Moim zdaniem zwiekszony drop jest
bardzo widoczny./.../

Tak, praktycznie jedno "zwiedzenie" jakiejś krainy przynosi 2 brązowe, czyli legendarne przedmioty. I co z tego? Albo nie dla mnie, albo i tak gorsze od tego, co mam od dawna. Jak dla mnie - sam chłam leci. Bo i po co mi, na przykład, możliwość zrobienia 17 "uchwytów Pendera, skoro zrobiłem 4 i każdy następny był gorszy, niż ten pierwszy? Jeszcze kilka dni i przestane grać, bo niby po co?
I szkoda, ze sklep nie działa. Oddałbym tanio ileś tam kluczy do szczelin Nefalemów (nie mniej, niż 100), setki markizowych kamieni i tak dalej. Jak dla mnie, Diablo III się kończy, drugiego dodatku nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz swój punkt widzenia i nie będę próbował Cię przekonać, że jest błędny. Dla mnie całe to mielenie w poszukiwaniu przedmiotów jest interesujące, ponieważ każdą postać można ''złożyć'' na wiele sposobów , które wpływają radykalnie na gameplay. Aktualnie skompletowałem w zasadzie wszystko co chciałem do buildu pod tarczę Crusaderem i raczej nie ma sensu na siłę farmić więcej itemów bo prawdopodobieństwo, że wyciągnę lepszą wersję czegoś co już mam jest dość niskie. Więc zacząłem zbierać inne, ciekawe przedmioty pod inny build np pod fire, lightning czy thorns. Opcji jest wiele a ja lubię się bawić postacią. Jeżeli mi się to znudzi, zacznę grać innym bohaterem i to znów otworzy mi kilka ścieżek rozwoju. To jest dla mnie ciekawe w tej grze - szukanie synergii między przedmiotami i umiejętnościami i budowanie z tego ciekawych buildów. Nie gram w żadnym klanie, laddery też mnie za bardzo nie interesują ale możliwość gry ze znajomym czy dwoma i porównywanie buildów, wpadanie na nowe pomysły i testowanie ich w grze mnie osobiście jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 14:21, KrzysztofMarek napisał:

Tak, praktycznie jedno "zwiedzenie" jakiejś krainy przynosi 2 brązowe, czyli legendarne
przedmioty. I co z tego? Albo nie dla mnie, albo i tak gorsze od tego, co mam od dawna.


No i na tym to polega - jak masz nową postać to wszystko co znajdziesz jest super, a potem im dłużej człowiek gra tym mniej "apgrejdów" znajduje.

Dnia 30.05.2014 o 14:21, KrzysztofMarek napisał:

Jak dla mnie - sam chłam leci. Bo i po co mi, na przykład, możliwość zrobienia 17 "uchwytów
Pendera, skoro zrobiłem 4 i każdy następny był gorszy, niż ten pierwszy? Jeszcze kilka
dni i przestane grać, bo niby po co?


Jak cię to nie bawi, to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie. Gry mają przede wszystkim bawić.

Dnia 30.05.2014 o 14:21, KrzysztofMarek napisał:

I szkoda, ze sklep nie działa. Oddałbym tanio ileś tam kluczy do szczelin Nefalemów (nie
mniej, niż 100), setki markizowych kamieni i tak dalej. Jak dla mnie, Diablo III się
kończy, drugiego dodatku nie kupię.


Nie sądzę by ktoś chciał - nikomu tego RACZEJ nie brakuje. Nie zapominaj na jakiej zasadzie działał AH i nie zapominaj że jego brak wpłynął pozytywnie na doświadczenia płynące z gry dla większości (nie waham się użyć takiego stwierdzenia) graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 14:21, KrzysztofMarek napisał:

Tak, praktycznie jedno "zwiedzenie" jakiejś krainy przynosi 2 brązowe, czyli legendarne
przedmioty. I co z tego? Albo nie dla mnie, albo i tak gorsze od tego, co mam od dawna.
Jak dla mnie - sam chłam leci. Bo i po co mi, na przykład, możliwość zrobienia 17 "uchwytów
Pendera, skoro zrobiłem 4 i każdy następny był gorszy, niż ten pierwszy? Jeszcze kilka
dni i przestane grać, bo niby po co?


Z tego co sie orientuje to nawet ułamka late-gameu nie ruszyłeś, więc czysto technicznie masz masę rzeczy do zrobienia. Kwestia tylko tego, czy to gra dla ciebie czy nie [z tego co piszesz - zdecydowanie nie]
W d3 owszem 0 nie ma co robić, ale jak jesteś w stanie biegać po T6 solo i w co-opie farmiąc efektywnie. Bo wtedy taka postać jest poniekąd "domknięta". Pozostaje wtedy kwestia tego, czy lubisz taka ujmijmy to hi-endowo ubrana postacią dalej biegać wiedząc, ze szanse na upgrade masz stosunkowo niewielkie [bo musisz trafić przedmiot który już posiadasz tylko z wyższymi statystykami].
Ja mam w zasadzie Czarownika skończonego, jedyny przedmiot jaki mi został to amulet w którym nie mogę wylosować wyższego kryt dmg [a, że wymaga topazów - to dupa blada]. Tylko dalej widzę sens gry bo po 1 - lubię ta klasę i dobrze mi się nią gra w end-game gratach, po 2 - zbieram nią sprzęt pod inne buildy.

Dnia 30.05.2014 o 14:21, KrzysztofMarek napisał:

I szkoda, ze sklep nie działa. Oddałbym tanio ileś tam kluczy do szczelin Nefalemów (nie
mniej, niż 100), setki markizowych kamieni i tak dalej. Jak dla mnie, Diablo III się
kończy, drugiego dodatku nie kupię.


I oby tak zostało, bo AH był największym syfem jaki tej grze się przytrafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:13, Andrzej15 napisał:

W patchu 2.0.6 zostaną usunięte legendarne składniki. Według mnie jest to zmiana negatywna,
ułatwiająca rozgrywkę i spłycająca crafting.

http://www.diablofans.com/news/48100-patch-2-0-6-is-live-official-patch-notes

To ciekawe, jak zmienią wymagania na tworzenie legendarek skoro obecne składniki zostaną zmienione w szare przedmioty. Może wielkich farmerów ta zmiana nie ucieszy, ale moim zdaniem może to się okazać całkiem dobre. Sam miałem trochę składników, z którymi nic nie dało się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:13, Andrzej15 napisał:

W patchu 2.0.6 zostaną usunięte legendarne składniki. Według mnie jest to zmiana negatywna,
ułatwiająca rozgrywkę i spłycająca crafting.

http://www.diablofans.com/news/48100-patch-2-0-6-is-live-official-patch-notes


Bardzo dobra decyzja. U mnie dla przykładu craft leży i kwiczy właśnie przez braki wyłącznie w tych legendarnych składnikach. Chciałbym się nim pobawić, mam sporo receptur, ale nie mogę, bo moja postać jest zwyczajnie za słaba na T2+ a wchodzić jako zapchajdziura do czyjeś drużyny nie mam ochoty. IMO powinna być jakaś grupa przedmiotów, która tych składników będzie wymagała, ale niech nie będzie to każdy przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 20:27, aope napisał:

Bardzo dobra decyzja. U mnie dla przykładu craft leży i kwiczy właśnie przez braki wyłącznie
w tych legendarnych składnikach. Chciałbym się nim pobawić, mam sporo receptur, ale nie
mogę, bo moja postać jest zwyczajnie za słaba na T2+ a wchodzić jako zapchajdziura do
czyjeś drużyny nie mam ochoty. IMO powinna być jakaś grupa przedmiotów, która tych składników
będzie wymagała, ale niech nie będzie to każdy przedmiot.


W czym dobra decyzja? w tym, że za tydzień lub dwa dojdziesz do t6 i najzwyczajniej odstawisz grę, bo gdy w grze nie ma celu sama farma jest bezsensu.

Blizzard ponownie ciągnie Diablo w złą stronę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:27, aope napisał:

Bardzo dobra decyzja. U mnie dla przykładu craft leży i kwiczy właśnie przez braki wyłącznie
w tych legendarnych składnikach. Chciałbym się nim pobawić, mam sporo receptur, ale nie
mogę, bo moja postać jest zwyczajnie za słaba na T2+ a wchodzić jako zapchajdziura do
czyjeś drużyny nie mam ochoty. IMO powinna być jakaś grupa przedmiotów, która tych składników
będzie wymagała, ale niech nie będzie to każdy przedmiot.


A po co t2+? Najważniejsze jest poznanie mechaniki wypadania tychże legendarnych składników.

Składniki najszybciej farmi się samemu i to na poziomie gdzie zabijasz mobki szyciutko (czyli nawet poniżej tormentów). Już na masterze masz 25% szansy na drop składnika do legendy z odpowiednich mobków.

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/83094-guide-legendary-crafting-materials-drop-locations#c1

Zebranie składników nawet na cały set to jakieś ~2h farmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co dzisiaj Aughildy lecą w ruch na pełnej ? ale będzie kosaaa :D...

Teraz to KrzysztowMarek chyba da na luz z narzekaniem bo takiego nerfu dla tbagów to dawno nie było... -.- jak po tym patchu casuale do sześcianu będą narzekać dalej to będę musiał znowu ze śmiechu padać na twarz ale co tam.

Co do poprzedniego sposobu. IMO Fajny to sposób był i nie jakiś mega ciężki i bóg wie jak skomplikowany. A sam sposób nadawał grze jakiś cel bo na danego potwora [bossa czy purpurowego bosa] nie biegało się na pusto czy też na expa. Chcesz np robić Owijacze Żniwiarza to idziesz na Malthaela aby zdobyć legendarny składnik bo tylko on go wypada. Gra staje się bardziej żywa bo potwory dające składniki są po różnych aktach nasiane więc nie ma aż takiej monotonii.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 14:00, Morrdin napisał:

Kolejna fatalna decyzja po premierze dodatku . To co czekamy na powrót domu aukcyjnego
? :P

Wcale by mnie to nie zdziwiło ale to już by było strzeleniem sobie w stopę. Nie wiem po co również pozostał button domu aukcyjnego... nie mozna tam nic wystawić jedynie co historia wszystkich transakcji się nam ostaje. Może o to chodzi. [sam nie wiem] :H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 14:15, Braveheart napisał:

Wcale by mnie to nie zdziwiło ale to już by było strzeleniem sobie w stopę. Nie wiem
po co również pozostał button domu aukcyjnego... nie mozna tam nic wystawić jedynie co
historia wszystkich transakcji się nam ostaje. Może o to chodzi. [sam nie wiem] :H


Przycisk miał zniknąć pod koniec czerwca, jak nie zniknie wtedy można się domyślić, że AH powróci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 14:21, Isildur napisał:


Przycisk miał zniknąć pod koniec czerwca, jak nie zniknie wtedy można się domyślić, że
AH powróci ;/

Jeśli tak naprawde się stanie to więcej już na pewno nie zagram w tą grę mimo że i podstawkę i dodatek kupiłem w dniu premiery ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się