Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2014 o 23:39, Evertsen_Dante napisał:

Czasem się trafia w pierścieniach.


Czyli już nie ma w pozostałych przedmiotach? Bo ja się trzymam starych crapów sprzed wielu zmian żeby mieć dobry MF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 23:42, destro177 napisał:

Czyli już nie ma w pozostałych przedmiotach? Bo ja się trzymam starych crapów sprzed
wielu zmian żeby mieć dobry MF:)


Bardzo niewiele przedmiotów podwyższa mf, raczej nie przywiazywalbym sie do starych itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 23:42, destro177 napisał:

Czyli już nie ma w pozostałych przedmiotach? Bo ja się trzymam starych crapów sprzed
wielu zmian żeby mieć dobry MF:)


MF jest już martwym affixem, ponieważ nowy system dropu gwarantujue ci legendę co około 2 godziny. Ostatnio znów podkręcili wysyp legend i teraz naprawde w riftach lecą jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1. Mam juzkilka postaci na 70 lvlu i 60 lvl mistrzowski, czy dalej warto mieć "rubin" w hełmie czy w takim endgame już opłaca się cos innego ?? nie zalezy mi na wbijaniu szybkim kolejnych mistrzowskich.
2. Obecnie zatrzymałem się na Mistrzowskim lvlu trudności. Chce przejść na udręke, pytanie czy na Udręke I czy może wyżej od razu ?? Na mistrzu moje postacie nie maja większych problemów z mordowaniem mobków ;]
3. Qmpel ma tylko podstawke, czy będą np na zleceniach moge go zaprosic czy coś w ten deseń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 23:46, Kerigun napisał:

3. Qmpel ma tylko podstawke, czy będą np na zleceniach moge go zaprosic czy coś w ten
deseń ?


Na zlecenie nie będziesz mógł go zaprosić, musi posiadać dodatek. Będzie miał dostęp tylko do aktu 4. Tryb adventure jest też dla dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 09:32, BoloMaster napisał:

1. W hełmie opłaca się tylko ten gem który daje CDR

Czymże jest CDR ??

Dnia 03.07.2014 o 09:32, BoloMaster napisał:

2. Opłaca się grać na udręce, bo tylko tam wypadają niektóre legendy

Ale która udręka ?? Na mistrzu już wiecej nie wyciągam, od dawna do postaci nie wpadło mi nic lepszego, Udręka 1 czy możę od razu 2 czy nawet 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2014 o 13:31, Kerigun napisał:

Czymże jest CDR ??


Redukcja czasu odnowienia.

Dnia 03.07.2014 o 13:31, Kerigun napisał:

Ale która udręka ?? Na mistrzu już wiecej nie wyciągam, od dawna do postaci nie wpadło
mi nic lepszego, Udręka 1 czy możę od razu 2 czy nawet 3 ??


Najlepiej 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej przedmówcy wspomnieli. W hełmie o biedy i na początku można sobie wsadzić ametyst który dodaje procentowy żywot bądź diament na zredukowanie czasu odnowienia skilli które mają czas odnowy np 60 sekund. Oba kamienie na jak najwyższych poziomach of kors. Jeśli chodzi o Udręke / eng Torment. To jak zaczniesz grywać i swobodnie farmić chociażby na T1/(U1) to będzie lepiej dla Ciebie. O wyższych tormentach 3,4,5,6 nawet nie myśl skoro wcześniej pisałeś, że grywasz na mistrzu. A najlepiej by było jakbyś podesłał link ze swoim profilem to wtedy można by było jasno stwierdzić na jakim poziomie farma będzie najwydajniejsza. Bo jaki jest sens grać na poziomie trudności na którym się co chwilę pada i pęka jak szkło. Chyba, że masz znajomego, który jest wstanie uciągnąć bez problemu x2 bo im więcej graczy tym potwory mają więcej life i mocniej biją.


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 20:45, Braveheart napisał:

/CIACH/


Mój nick na battlenecie to Kerigun (#2603) Pooglądaj i zawyrokuj jaką udręke wytrzymam :D Teraz i tak na mistrzu chce dobic do 70 lvla czarodziejką i wiec dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dziwna sprawa nawiedziła dziś mnie... Właściwie przed chwilą. Wcześniej miał to też mój kolega z fl ale myślałem, że ma pecha w postaci buga czy coś w tym stylu...
Od początku przygody z Diablo 3 czyli od dnia premiery jeszcze do jakiegoś czasu temu, może ze 3 godziny wstecz. Miałem ogólnie podniesionego złota z ziemi 4 miliardy 300 milionów z hakiem... Teraz zaglądam sobie w profil zobaczyć ile udało mi się do tej pory zdobyć Krwawych Odłamków a tu niespodzianka:
Gold Collectet: 1,255,106 :O. Wyzerowało mi golda nie wiem jakim cudem. Ktoś może miał podobny "kwiat" ? bądź jakiś znajomy ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 23:53, Isildur napisał:

Zostałeś okradziony przez goblina złotnika u mnie wszystko jest ok :P

hehe dobre... Gold doldem nowy się wyzbiera ale 5 miliardów by się ładnie prezentowało..

@Temat
Na PTR [PST] wszedł nowy patch.. Ogłaszam wszem i wobec że "Monk Palm" z dniem dzisiejszym odchodzi w zapomnienie. Nie dość, że od RoSa Monk zdobył status "plankton" [odstawał daleko w tyle od innych klas] to teraz będziecie mogli pisać legendy i historie, że kiedyś graliście i mieliście okazję grać z mnichem w party. DMG od Eksplodującej Dłoni już nie będzie zadawał obrażeń od życia moba a ....... obrażenia od broni xD <--- Blizzard nieźle sobie zakpił dobijając klasę która praktycznie już była uśmiercona.

Monk R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Setu Ptaka dla Wiza miałeś rację. Znajomek na PTR trochę pograł. Dziś wszedł patch poprawiający go. Poza tym Monk na ciężkim nerfie. Co do Ptoka to ostatni bonus z setu nie będzie jak teraz zadawał 300% fire a 3000% :) Czas znów Kadalę okupować. Dzień na cud bo hi end gameową klatę Tala dziś mi dała :D. Perf int, 488 vit as 7% i sokety. Do rolowania of kors armor w ktorym długo nie musiałem klikać by wyciągnąc 587. ;-)

Pozdro dla nadira xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 18:21, Gumisiek2 napisał:

Gdzie najtaniej dorwę Diablo 3: Reaper of Souls?

Ja pamiętam kupowałem na empiku
http://www.empik.com/diablo-3-reaper-of-souls-pc-blizzard-entertainment,p1088204436,multimedia-p

Dałem sobie na luz z różnicami typu 10-20 pln. Wygodnie i szybko na wyborze opcji że odbiór bezpośrednio sklepie u nich więc swoją kopię miałem na bank w dniu premiery. To samo było w przypadku podstawki. Dotarła dzień 14 maja: dzień przed premierą, również w bezpośrednim odbiorze u nich. Chyba, że mocno Ci zależy na forsie to wtedy na głupich aukcjach allegro kupić możesz taniej.
Można też kupić u nich i w sklepie. Całkiem przyzwoita kwota.
http://www.ultima.pl/diablo_iii_pl_reaper_of_souls/i15049/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego Empiku mam 50 kilometrów, więc ta opcja odpada. W temacie o promocjach podano mi link, z którego prawdopodobnie skorzystam, gra wraz z przesyłką będzie kosztować 104 złote bez 20 groszy. W którym miejscu mogę ogarnąć, co nowego czeka mnie po zakupie dodatku, jeżeli w Diablo III przestałem grać jakoś w marcu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 01:39, Gumisiek2 napisał:

Do najbliższego Empiku mam 50 kilometrów, więc ta opcja odpada. W temacie o promocjach
podano mi link, z którego prawdopodobnie skorzystam, gra wraz z przesyłką będzie kosztować
104 złote bez 20 groszy. W którym miejscu mogę ogarnąć, co nowego czeka mnie po zakupie
dodatku, jeżeli w Diablo III przestałem grać jakoś w marcu? :P

Akcja dodatku zaczyna się w momencie zabicia Diablo w Akcie IV, poza tym 70 lvl będziesz mógł wbić swoim postaciom, poza tym tryb adventure będziesz miał, w którym wypełniasz specjalne zadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 01:39, Gumisiek2 napisał:

Do najbliższego Empiku mam 50 kilometrów, więc ta opcja odpada. W temacie o promocjach
podano mi link, z którego prawdopodobnie skorzystam, gra wraz z przesyłką będzie kosztować
104 złote bez 20 groszy. W którym miejscu mogę ogarnąć, co nowego czeka mnie po zakupie
dodatku, jeżeli w Diablo III przestałem grać jakoś w marcu? :P

I jedno małe zastrzeżenie. Gdy zaczniesz grać swoją postacią 60 level + paragon jaki masz to zanim zabijesz Malthaela wpierw wbij 70 lvl. Najlepiej by było jakbyś dał radę go ubić na chociazby torment 1 / udręka 1. Wtedy masz gwarantowaną legendę i będzie to legenda item level 70. Ja gdz startowaem grając Monkiem z tymi ciuchami co miałem dałem radę go ubić. Gdy ukończysz kampanie bedziesz mógł zacząć grać w trybie przygody robiąc szczeliny nefalemów bądź wykonywać zlecenia dla tzw Worków Horadrimów z którego to lecą klucze do szczelin. :) W trybie przygody wszystkie akty są odblokowane wraz ze wszystkim punktami nawigacyjnymi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się