Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

O co chodzi z tym, że nie mam zaliczonego tego osiągnięcia (a właściwie mam zaliczone połowicznie)? Króla Szkieletów zabiłem 2 razy dwoma różnymi postaciami. Żeby osiągnięcie zostało mi przyznane, muszę go ubić dwoma kolejnymi postaciami czy jak? To samo tyczy się każdego innego osiągnięcia związanego z ubiciem danego bossa.

EDIT: Jednak jest mały wyjątek. Mam przyznane osiągnięcie związane z zabiciem

Spoiler

Rzeźnika

, mimo że ubiłem go tylko raz. W dodatku osiągnięcie jest przyznane, a nagrody (symbol na sztandarze) mam tylko trzy z czterech. O co tu chodzi?

EDIT 2: Jednak co do
Spoiler

Rzeźnika

, chyba mam wszystkie nagrody, bo przy żadnej ikonie nie ma kłódki, choć jedna z nich jest wyblakła i różni się od pozostałych. Dziwne to wszystko.

20140729163037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 16:30, Gumisiek2 napisał:

O co chodzi z tym, że nie mam zaliczonego tego osiągnięcia (a właściwie mam zaliczone
połowicznie)? Króla Szkieletów zabiłem 2 razy dwoma różnymi postaciami. Żeby osiągnięcie
zostało mi przyznane, muszę go ubić dwoma kolejnymi postaciami czy jak? To samo tyczy
się każdego innego osiągnięcia związanego z ubiciem danego bossa.


Musisz go zabić na różnych poziomach trudności [zabicie na udręce daje chyba komplet aczików z automatu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo

Spoiler

Rzeźnika

zabiłem na Mistrzu (chyba że ta "wyblakła" ikonka faktycznie oznacza zablokowaną nagrodę, choć kłódki tam nie ma, a powinna być).

W każdym razie dzięki za odpowiedź.

BTW. Te magiczne chwile, gdy znajdujesz przedmiot, który zwiększa wartość obrażeń z 12.000 do 16.000, a chwilę później kolejny, który zwiększa obrażenia z 16.000 do 24.000. Wiem, że pewnie Wasze postacie mają 10 razy taki damage, ale ja tam się cieszę :D

BTW 2. Te jeszcze bardziej magiczne chwile, gdy wbijasz się do pomieszczenia pełnego wrogów, używasz AoE stuna, który dodatkowo przyciąga wrogów, po czym AoE skilla, który zadaje 4500% obrażeń od broni, a pasek doświadczenia ładuje się niczym instalacja flasha bądź buforowanie filmu na dobrym odtwarzaczu ;-)

Co do dodatku, to strasznie szybko leci tu exp. W 11 godzin grania wbiłem 12 poziomów, z 48 na 60. Wydaje mi się, że wcześniej leciał dużo wolniej, a grałem na tym samym poziomie trudności. Zauważyłem z kolei wysyp niebieskich przedmiotów, które po patchu 2.0 były rzadkością (wypadały praktycznie same żółtki), a także takich, które nie są przystosowane do mojej klasy (te po patchu 2.0 to dopiero były unikatem). Choć początkowo dodatek mnie nie porwał, teraz uważam go za świetny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2014 o 20:43, Gumisiek2 napisał:

BTW. Te magiczne chwile, gdy znajdujesz przedmiot, który zwiększa wartość obrażeń z 12.000
do 16.000, a chwilę później kolejny, który zwiększa obrażenia z 16.000 do 24.000. Wiem,
że pewnie Wasze postacie mają 10 razy taki damage, ale ja tam się cieszę :D


Unbuff dmg w late gamie wynosi średnio 700k do 1.5kk [elemental dmg zależnie od klasy się rożni, topowy wykręca się budując postać pod ogień, tam można wbić się w pułap grywalnej postaci z edmg rzędu 2-4kk, niegrywalny potworek dla szpanu zrobi jakieś 6-7+]

Dnia 29.07.2014 o 20:43, Gumisiek2 napisał:

Co do dodatku, to strasznie szybko leci tu exp. W 11 godzin grania wbiłem 12 poziomów,
z 48 na 60. Wydaje mi się, że wcześniej leciał dużo wolniej, a grałem na tym samym poziomie
trudności. Zauważyłem z kolei wysyp niebieskich przedmiotów, które po patchu 2.0 były
rzadkością (wypadały praktycznie same żółtki), a także takich, które nie są przystosowane
do mojej klasy (te po patchu 2.0 to dopiero były unikatem). Choć początkowo dodatek mnie
nie porwał, teraz uważam go za świetny tytuł.



Poziom 1-70 można wbić w 2-3 godziny na bardzo spokojnym taxi, solo w 4-6 jak wiesz jak, gdzie i masz zasoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2014 o 21:49, Pietro87 napisał:

Unbuff dmg w late gamie wynosi średnio 700k do 1.5kk [elemental dmg zależnie od klasy
się rożni, topowy wykręca się budując postać pod ogień, tam można wbić się w pułap grywalnej
postaci z edmg rzędu 2-4kk, niegrywalny potworek dla szpanu zrobi jakieś 6-7+]


Bez sensu są te wielkie liczby. Blizzard powinien zdenominować te wartości do jakichś niższych, tak jak miał to zrobić w WoW-ie (bądź już zrobił - nie grałem w ten tytuł kupę czasu, więc nie wiem). Ciekawie to wygląda chociażby w League of Legends - najmocniejsze tanki mają ilość punktów życia w okolicach 5000, wymaksowane postaci opierające się na autoatakach zadają po 500 punktów obrażeń, magowie po, powiedzmy, 1500, choć tu rozstaw jest naprawdę duży, wiele zależy też od bazowej wartości obrażeń danego zaklęcia oraz jego skalowania się wraz z ilością punktów mocy umiejętności. Naprawdę bardziej cieszyłbym się widząc, że mój Barb zwiększył zadawane obrażenia z 514 do 556, niż z 312784290 do 387109665.

Dnia 29.07.2014 o 21:49, Pietro87 napisał:

Poziom 1-70 można wbić w 2-3 godziny na bardzo spokojnym taxi, solo w 4-6 jak wiesz jak,
gdzie i masz zasoby :)


Póki co to ja odkrywam fabułę gry, a na grind nie mam czasu :P W takim tempie być może uda mi się wbić poziom 70. do końca dodatku, ewentualnie powinienem być blisko niego. Jak dla mnie tempo jest świetne, bo przed dodatkiem poziomy leciały dużo wolniej, a jak przypomnę sobie Diablo II i kilkugodzinne wbijanie 28. poziomu, podczas gdy można było ich wbić 99, to już jestem całkiem wniebowzięty :P Choć z drugiej strony wtedy nie wiedziałem o możliwości zwiększenia mocy potworów, nie posiadałem także dostępu do Sieci, a sam nie byłem na tyle hardkorowym graczem, by wiedzieć, gdzie najlepiej ekspić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2014 o 20:43, Gumisiek2 napisał:

BTW. Te magiczne chwile, gdy znajdujesz przedmiot, który zwiększa wartość obrażeń z 12.000
do 16.000, a chwilę później kolejny, który zwiększa obrażenia z 16.000 do 24.000. Wiem,
że pewnie Wasze postacie mają 10 razy taki damage, ale ja tam się cieszę :D


Słusznie że się cieszysz. Zależy jaki masz poziom ale taki dmg jest niemożliwy wręcz na 60lvl a tym bardziej na 70 ;) chyba że biegałbyś goły ;P

Lecz ja sam pamiętam bo mam chyba 7 postaci na 70lvl teraz robię pozostałe 3 i świetny jest efekt jak trafie na ludzi którzy np. na 35 poziomie mają dmg załóżmy 17k a ja zakładając jedna bron z około 17 przechodzę na 59k. Więc na tym lvl to robi wrażenie i różnicę.

Teraz mam niby bazowy 600k chociaż to oznaczenie jest mega bzdurne bo w trakcie gry nie spada mi poniżej 800k. (bazowy) + prawie 60% krytyk + 350% do krytyka więc do 2kk mogę wyczarować i zazwyczaj tak jest. Do tego jeszcze można dodać zmniejszenie cooldown (najlepsi gracze idą często w to jeżeli chodzi o tryb HC) dzięki temu np. u wizardki można non stop archonem latać a nim robię około 8-10kk :) więc trzeba kombinować ale to jest fajne, chociaż mogli by to jeszcze troszkę uprościć ;) ale na szczęście dużo idzie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 09:08, Kafar napisał:

Teraz mam niby bazowy 600k chociaż to oznaczenie jest mega bzdurne bo w trakcie gry nie
spada mi poniżej 800k. (bazowy) + prawie 60% krytyk + 350% do krytyka więc do 2kk mogę
wyczarować i zazwyczaj tak jest. Do tego jeszcze można dodać zmniejszenie cooldown (najlepsi
gracze idą często w to jeżeli chodzi o tryb HC) dzięki temu np. u wizardki można non
stop archonem latać a nim robię około 8-10kk :) więc trzeba kombinować ale to jest fajne,
chociaż mogli by to jeszcze troszkę uprościć ;) ale na szczęście dużo idzie w tym kierunku.



Nie - to tak nie działa.
Jeśli bazowe masz np 800k i 55cc i 350cd to to ci nie daje 2kk tylko dalej 800k. Twój dmg z karty jest wyliczany z main statu, cc, cd, as, wideł na itemach, dmg broni.
Natomiast to co się liczy to elemental dmg i elite dmg.

A per archon czyli wersja z cdr zbitym tak, że odpalasz postać archonta co 8s to gówniany build który nie da rady zamknąć nawet 20 poziomu głębokiej szczeliny.Bo zrobienie 70% redukcji wymaga poświęcenia sporo realnego dmg i survivalu. Optymalne wartości cdru dla end-gameowego archonta to miedzy 45 a 55% czyli aktywacja między 35-25s.
Obecnie na swoim main wizie siedzę na 17kk wytrzymałości [w formie archonta 22] i dpsie buffed 1.260 [w formie archonta 1.4]. Elemental elite dps mam w okolicach 2.7-3 [unbuffed bez archonta 2.2]. Odpalić archonta mogę co niecałe 30s [a w tym czasie mogę bez przerwy spamować ray of frost więc nawet bez archonta jestem skuteczny prawie tak jak po przemianie :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 17:39, Pietro87 napisał:

Nie - to tak nie działa.
Jeśli bazowe masz np 800k i 55cc i 350cd to to ci nie daje 2kk tylko dalej 800k. Twój
dmg z karty jest wyliczany z main statu, cc, cd, as, wideł na itemach, dmg broni.
Natomiast to co się liczy to elemental dmg i elite dmg.


LOL Przecież to wiem. Napisałem jaki dmg zadaje w grze przy tych statystykach i szczerze mówiąc na ten bazowy DMG praktycznie w ogóle nie zwracam uwagi w trakcie gry bo jest zupełnie inny i BARDZO zmienny. Wystaarczy że barb odpowiedni krzyk użyje i nagle mam ciągle + 150k więcej.

Mając bazowy na karcie postaci bez boostów 600k wykrozystując swoje statystyki i skille osiagam prawie 2kk na jednym potworku. I podkreślam że osiągam a nie mam ciągle i taką liczbę w statsach. Zazwyczaj co drugi cios.

Wytrzymałośc też mam 17kk + boost około 20kk. W trybie archona nie sprawdzałem. Z dPS boostem itp. mam do 1kk (niecały) dmg wg. karty postaci). Życia mam 750k. Ale mówie jeżeli mi mówisz swoje statsy na SC a ja na HC to się nie dogadamy. Zupełnie rózne style gry.

Ja używam tylko build na arcan. Najskuteczniejszy na razie na HC z tego co testowałem CHOCIAŻ mogę się mylić bo nie zmieniam jakoś po każdym patchu. Na sofcie się nie znam mam tylko wszystkie psotacie na 70 i po patchach gram by obczaic gdzie jaki poziom trudnosci sie zmienil bym po wejsciu na hc na ktorys turment się nie zdziwił.

Wiem że inni na hc poświęcają zdrowiem aby polepszyć np. dmg, albo wytrzymałość dla nich może bycć 8kk byle by mieć wyższy dmg. JA niestety nie chce tak grać, staram się wszystko jakoś wyrównywać. Jak coś zmieniam i z czegoś trace to lece i zmieniam statystyki broni tak aby było na plus. Nie ukrywam wolniej tak siębuduje postać ale lubię ją i nie chce jej tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 18:47, Kafar napisał:

Wytrzymałośc też mam 17kk + boost około 20kk. W trybie archona nie sprawdzałem. Z dPS
boostem itp. mam do 1kk (niecały) dmg wg. karty postaci). Życia mam 750k. Ale mówie jeżeli
mi mówisz swoje statsy na SC a ja na HC to się nie dogadamy. Zupełnie rózne style gry.


Nie tykam HC na non-laderze [a na samym laderze nie wiem czy zagram, aczkolwiek jeśli juz zagram jakiś sezon to raczej właśnie na HC]
Aczkolwiek idea grania taka sama, drop taki sam, buildy też podobne
Jak masz 1kk survi przy 750k hp to masz kulawe EHP. U mnie 18kk na czysto tylko z self buffem mam zrobione przy niecałych 400k hp [i paść na t5-6 jest ciężko, na realiach HC czyli granie głównie t2-4 umrzeć chyba bym mógł tylko na totalnym zwisie serwera i tez nie wiem czy było by to wykonalne :)]

Zwłaszcza w patchu 2.1 idea grania sc zleje się z hc, bo kary za zgon i ogólny zamysł grindowania głębokich riftów opiera sie o wysokie survi i wyzerowanie liczby zgonów.

Dnia 30.07.2014 o 18:47, Kafar napisał:

Ja używam tylko build na arcan. Najskuteczniejszy na razie na HC z tego co testowałem
CHOCIAŻ mogę się mylić bo nie zmieniam jakoś po każdym patchu. Na sofcie się nie znam
mam tylko wszystkie psotacie na 70 i po patchach gram by obczaic gdzie jaki poziom trudnosci
sie zmienil bym po wejsciu na hc na ktorys turment się nie zdziwił.


Arcane build jest kiepski pod HC, masz nikły crowd controll, praktycznie żaden.
Najbardziej wydajny jest cold pod nastawienie się na kontrolę i fire jak nastawiasz się na maksymalizację dpsu [tylko fire na HC nie będzie taki jak fire na SC bo na SC ludzie w fire idą głównie jako czyste szkło, gdzie na HC większość osób jednak zrezygnuje z 1-2 itemów z fire bonem - chociażby andariel czy żarowa, bo te odstają w survi od innych konkurentów i to znacznie]

Dnia 30.07.2014 o 18:47, Kafar napisał:

Wiem że inni na hc poświęcają zdrowiem aby polepszyć np. dmg, albo wytrzymałość dla nich
może bycć 8kk byle by mieć wyższy dmg. JA niestety nie chce tak grać, staram się wszystko
jakoś wyrównywać. Jak coś zmieniam i z czegoś trace to lece i zmieniam statystyki broni
tak aby było na plus. Nie ukrywam wolniej tak siębuduje postać ale lubię ją i nie chce
jej tracić.


HP to ty powinieneś poświęcić na rzecz resów i armora :)
Wbić tak, żeby było 2-3k resów buffed i 10-12k armora [około 1.8-2k resów w ruchu jak nie działa niewzruszona i około 9.5-10k armora, statycznie 2.5-3k res i 12k armor - tak, żeby było klarownie o co mi chodzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 20:09, Pietro87 napisał:

Zwłaszcza w patchu 2.1 idea grania sc zleje się z hc, bo kary za zgon i ogólny zamysł
grindowania głębokich riftów opiera sie o wysokie survi i wyzerowanie liczby zgonów.


Co ty bredzisz. Jak może się zlać. Dla mnie jak można zginać definitywnie a wielokrotnie to zawsze będzie róznica. A to czy ktoś gra i chce mało ginąć na SC to spoko szanuje ale to nie jest zbliżanie się do HC. Kara skasowania przedmiotów i postaci a kara bo się "z riftem będzie miało kłopoty" to jednak bardzo daleka róznica.

Dnia 30.07.2014 o 20:09, Pietro87 napisał:

Arcane build jest kiepski pod HC, masz nikły crowd controll, praktycznie żaden.


Nie lubię CC i mało kto gra jak trafiam na graczy T2 i T3 z CC. Może mam pecha, nie wiem ale mało kto ma z tych osób co losowo grałem.

Dnia 30.07.2014 o 20:09, Pietro87 napisał:

Najbardziej wydajny jest cold pod nastawienie się na kontrolę i fire jak nastawiasz się
na maksymalizację dpsu [tylko fire na HC nie będzie taki jak fire na SC bo na SC ludzie
w fire idą głównie jako czyste szkło, gdzie na HC większość osób jednak zrezygnuje z
1-2 itemów z fire bonem - chociażby andariel czy żarowa, bo te odstają w survi od innych
konkurentów i to znacznie]


Zgadzam się co to tematu fire.

Dnia 30.07.2014 o 20:09, Pietro87 napisał:

HP to ty powinieneś poświęcić na rzecz resów i armora :)
Wbić tak, żeby było 2-3k resów buffed i 10-12k armora [około 1.8-2k resów w ruchu jak
nie działa niewzruszona i około 9.5-10k armora, statycznie 2.5-3k res i 12k armor - tak,
żeby było klarownie o co mi chodzi]


resy mam wystarczajace przynajmniej na razie bo kazdy jest na około 1500-1700 (bez buffów). Mogłbym podbudować je jeszcze i wolałbym zamienić zdrowie na resy i armor jak mówisz. Wcześniej tak miałem, potem sobie coś z tym zdrowiem ubzdurałem ;) Ale wezmę pod uwagę to co napisałeś i wróce do tych resów i armora dla przetestowania jak się to trzyma teraz po patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 21:27, Kafar napisał:

Co ty bredzisz. Jak może się zlać. Dla mnie jak można zginać definitywnie a wielokrotnie
to zawsze będzie róznica. A to czy ktoś gra i chce mało ginąć na SC to spoko szanuje
ale to nie jest zbliżanie się do HC. Kara skasowania przedmiotów i postaci a kara bo
się "z riftem będzie miało kłopoty" to jednak bardzo daleka róznica.



Ale jakieś minimum kultury to jednak by sie przydało.
Zasada budowania postaci SC->HC obecnie jest praktycznie taka sama, pogłębi się jeszcze w patchu 2.1. Ergo - to jakie statystyki i jaki build ma postać na SC sprawia, że sprawdziła by się tak samo na HC. Rożnica jest taka, że na HC za serwer lag lub własną wtopę taka postać zapłaciła by perm zgonem. Więc "nie bredź", że porównanie dwóch postaci HC->SC nie ma sensu [od kasacji AH oba tryby się prawie zrównały pod tym względem]
Same zgony na HC to natomiast odrębny temat i akurat wiz ma tu największe luzy bo y PKW zakładasz 3 kawałki setu ptaka który jest w zasadzie obowiązkowy na HC dla ludzi którzy chcą posiadać dodatkowe "2 życia" [bo 1sze masz z amonali]

Dnia 30.07.2014 o 21:27, Kafar napisał:

Nie lubię CC i mało kto gra jak trafiam na graczy T2 i T3 z CC. Może mam pecha, nie wiem
ale mało kto ma z tych osób co losowo grałem.


Pugi to jest inny świat. Świat pokemonów i wizardów z kosturami. Nieruchome moby - giną szybciej. Spowolnione moby - stanowią o 80% mniejsze zagrożenie bo giną zanim do ciebie dojdą [grając niektórymi buildami można nawet grać z off screenu]

Dnia 30.07.2014 o 21:27, Kafar napisał:

resy mam wystarczajace przynajmniej na razie bo kazdy jest na około 1500-1700 (bez buffów).
Mogłbym podbudować je jeszcze i wolałbym zamienić zdrowie na resy i armor jak mówisz.
Wcześniej tak miałem, potem sobie coś z tym zdrowiem ubzdurałem ;) Ale wezmę pod uwagę
to co napisałeś i wróce do tych resów i armora dla przetestowania jak się to trzyma teraz
po patchach.


Resy i armor mają większy sen i zawsze będą miały bo łatwiej jest uzupełnić pule życia o wartości 300-400k niż 750-800. Jeśli mając 750k hp posiadasz wytrzymałość 17kk i przyjmijmy, że pozwala ci to ustać 35 trafień elity, to zakładając, ze otrzymasz ich 30 i zostanie ci 15% hp to w przypadku gdy te 17kk zbudowałeś czystym hp musisz uzupełnić [wyleczyć] pulę 637.5k. Gdybyś zbudował ta samą wytrzymałość resami i armorem musiał byś wyleczyć, zakładając, że zbudujesz ją przy hp 400k, pulę 340k. Co za tym idzie potrzebował byś diametralnie mniej ticków LOHa i Regenu oraz health globesów [potka obecnie się już az tak nie liczy, bo leczy procentowo 60%, aczkolwiek liczy się bonus do kul na postaci bo ten dodaje się do potki i wchodzi po wyleczeniu bazowych 60%].

Btw Resy po 1.5-1.7k to dosć średnie resy jak na wiza [do tego na HC]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 22:08, Gumisiek2 napisał:

Któż nie marzył o tym, by wskoczyć za jednym z uciekających goblinów w portal i przenieść
się w tajemnicze miejsce pełne skarbów? Już niedługo będzie to możliwe:

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15157768/zapowiedź-aktualizacji-210-skarbiec-13-08-2014

Oczywiście tak jak w przypadku tej aktualizacji z głebokimi riftami, także i tutaj nie ma daty, kiedy to zostanie wprowadzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, z jakim wyprzedzeniem Blizzard podaje datę wyjścia łatek, ale oczywiste jest, że celują w przyszły tydzień. W końcu wtedy wychodzi mini-dodatek do Path of Exile (który zapowiada się niesamowicie dobrze), a Zamieć zawsze lubi wydawać gry/patche wtedy, gdy konkurencja też coś robi. Bardzo mnie ciekawi ilu graczy od Forsaken Masters odciągnie patch 2.1. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 10:19, matiz123 napisał:

Nie mam pojęcia, z jakim wyprzedzeniem Blizzard podaje datę wyjścia łatek, ale oczywiste
jest, że celują w przyszły tydzień.

Mylisz się, info z gamescomu: "Joshua Mosqueira, lead designer, hinted that Patch 2.1 could be coming within the next "couple weeks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 11:09, Runners_High napisał:

Mylisz się

No nie wiem. Po pierwsze, przyszły tydzień jak najbardziej mieści się w pojęciu "w ciągu paru tygodni". Po drugie - Blizzard wydawać patche/dodatki razem z konkurencją lubi chyba prawie tak bardzo, jak ociąganie się z nimi i nie wyrabianie się w czasie. :P Także nadal jestem przekonany, że chcą wydać 2.1 w przyszłym tygodniu, a ewentualne opóźnienia uznam za coś naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca. Bo nowy "golbiński rift" jest dostępny od pierwszych dni PTRa [czyli niedługo 2 miechy stuknie, chyba nawet z kawałkiem] a dopiero teraz raczyli o nim coś więcej napisać u siebie na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, w nocy po ciężkim boju udało mi się pokonać Maltaela i ukończyć Reaper of Souls. Główna fabuła dodatku jest trochę słaba (

Spoiler

Maltael zabiera Czarny Kamień Dusz, lecz gubi półmetrowy odłamek

), ale sama rozgrywka nawet mi się podobała, a akt piąty umieściłbym na miejscu drugim w liście najlepszych aktów w Diablo III ex aequo z aktem drugim (na pierwszym miejscu akt pierwszy, na trzecim trzeci, na czwartym czwarty). I teraz pytanie: co pozostało mi do zrobienia? Oczywiście jest Tryb Przygodowy, ale co poza tym? Mam zamiar odwiedzić Kaprysowo, zbudować Infernalną Machinę, zwiedzić Szczeliny Nefalemów, to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się