Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Sprawdzisz klasy - czytaj zapoznasz się z umiejętnościami - nie o stworzenie idealnego (takiego który używa 99% grających daną klasą) buildu chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały pic RoSa rozbija się nie o build a o gear :)
Można grać na kilka sposobów np pod set ognistego ptaka [oczywiście w ramach pewnego ograniczonego wyboru bo to set i build pod żywioł ognia, ale nikt w nim nie wymusza np walenia apokalipsą bo są inne "alternatywy"]

Btw masa umiejętności klas nie działa tak jak się ich używa z konkretnym sprzętem - np magiczny pocisk + lustrzana kula u wiza.

Ergo - bez rosa dostajesz bardzo biedne demo które niczego ci w zasadzie nie pokaże, bo od poziomu 70 gra się diametralnie inaczej niż 1-69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 16:59, Pietro87 napisał:

Cały pic RoSa rozbija się nie o build a o gear :)


Jasne, z tym, że jedno jest nierozłącznie połączone z drugim. Szkoda, że wszędzie biegają klony - ale taka to gra. Mnichem jest trochę lepiej bo nie wystarczy jeden set a trzy. Ale to i tak jedno i to samo. Szczególnie pod grę solo i
GR 35+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem Diablo III w wersji Ultimate Evil Edition i mam kilka pytań.

Jedno z Xboksowych osiągnięć wymaga ode mnie postaci na 70 poziomie w Hardcore. Są jakieś sposoby, w jakie mogę ułatwić sobie życie? Jest jakaś najlepsza klasa, czy ścieżka do osiągnięcia tego celu?

Jaki poziom trudności jest wyzwaniem, ale jeszcze nie powoduje frustracji podczas grania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC są grupy typu "Get Boosted" w których gracze oferują pomoc w levelowaniu, podejrzewam że na konsolach znajdziesz podobne.

Dnia 30.09.2014 o 15:59, StrictlyBananas napisał:

Jaki poziom trudności jest wyzwaniem, ale jeszcze nie powoduje frustracji podczas grania?

Wszystko zależy od sprzętu. Na początek (do 70 lvl) chyba najlepiej grało mi się na 2, ale wraz z lepszymi przedmiotami możesz przechodzić coraz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 17:43, MisticGohan_MODED napisał:

>Jest jakaś najlepsza klasa, czy ścieżka do osiągnięcia tego celu?
Osobiście polecam crusadera (krzyżowca).


Muszę przyznać, że nico mnie zaskoczyła ta klasa. Zacząłem grę wcześniej jako "szaman" i zadawałem obrażenia w wysokości 8-12, a moje zwierzaki nic nie dawały. Teraz mam już 22 poziom i zadaję obrażenia w wysokości 600-800. Jest to dla mnie nieco niesamowite. I tak z perspektywy czasu widzę, że mogłem wybrać wyższy poziom trudności niż normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 12:43, StrictlyBananas napisał:

> >Jest jakaś najlepsza klasa, czy ścieżka do osiągnięcia tego celu?
> Osobiście polecam crusadera (krzyżowca).

Muszę przyznać, że nico mnie zaskoczyła ta klasa. Zacząłem grę wcześniej jako "szaman"
i zadawałem obrażenia w wysokości 8-12, a moje zwierzaki nic nie dawały. Teraz mam już
22 poziom i zadaję obrażenia w wysokości 600-800. Jest to dla mnie nieco niesamowite.
I tak z perspektywy czasu widzę, że mogłem wybrać wyższy poziom trudności niż normalny.

Crusader jest bardzo uniwersalny i dobrze go mieć w teamie :]
Ostatnio właśnie grałem w trybie sezonowym na hardcorze to grę zaczynałęm właśnie od poziomu wysokiego i potem zwiększałem stopniowo po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Diablo 3 trochę miesięcy, ostatnio jeszcze przed nowym patchem 2.1. O ile wcześniej gra działała bardzo dobrze, co akurat pierwszy patch na wyjście RoS mocno poprawił, o tyle teraz po zdarzają się pewne spadki, i co ciekawe bywa, że dzieje się tak w mieście, a podczas walk z wrogami jest ok, bywa odwrotnie i jest to bardzo losowe, więc ciężko to reprodukować. Jedyne, co się od tamtego czasu zmieniło, to nowsze sterowniki od Nvidii (chyba, że to oni coś namieszali). Ktoś miał to samo od czasu wyjścia tego patcha? Bardzo to dziwne, bo na 2.0 wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi spadki zdarzają się cały czas, jednak głównie w grach drużynowych. Możesz spróbować z ustawieniami graficznymi czy sprawdzić jak działa gra, bez zbędnych programów działających w tle (antywirus etc) może wina leży po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że Diablo jest wyjątkiem w tym przypadku. Avast problemów z grami mi nie robi, a jedyne co dodatkowo w tle działa to panel Nvidia, sterownik od klawiatury no i battle.net. Zmieniałem już ustawienia w grze, ale różnicy nie widać. Czytałem, że niektórym pomagało usuwanie D3Prefs.txt w celu zresetowania ustawień, bo ponoć czasem mogło coś tam się błędnie przez patch zapisać, jednak tutaj póki co zmian nie widać. Nie próbowałem wprawdzie jeszcze reinstalacji gry, jeśli problem tkwi gdzieś w plikach, ale nie wiem czy warto, patrząc po oficjalnym forum, jak u wielu ludzi to wystąpiło po patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: miałem przerwę nawet dłuższą niż Ty - wróciłem wraz ze startem sezonu. Grę instalowałem na czysto, więc może coś w tym jest. Poza legendarnym mostem (którego od premiery gry nie potrafią poprawić) drastyczne spadki w grze solo nie występują. Na co-opie cóż - engine tego nie wytrzymuje.

Masz tutaj upload z modem zmieniającym ten rozmazany syf jaki oferuje D3 w standardzie. Może coś poprawi.

http://www76.zippyshare.com/v/93029000/file.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś w tym jest, bo ja głównie gram drużynowo. Wcześniej też grałem, ale niczego takiego nie widziałem. Jeśli jest tak jak piszesz to oznacza, że to jednak przy tym patchu coś musieli zmajstrować (ewentualnie nowsze stery od Nvidii się na to nałożyły, ale nie ma sensu robić downgrade tylko dla jednej gry). No nic, jeszcze się zobaczy :) Być może za jakiś czas kolejny patch wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 19:58, Kirabaxior napisał:

Gdzie najtaniej dostane RoSa? Byl w Neonecie za 79zl ale sie nie wyrobilem...


Powodzenia - http://www.ceneo.pl/27617665 Najtaniej masz za 90 na taniegranie, ale dolicz do tego koszt przesyłki. W takiej cenie, jaką podajesz, nawet samego klucza nie kupisz. Pozostaje szukać po marketach, licząc na jakąś przecenę, ale raczej bym się na to nie nastawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Domyślam się, że obecnie nie opłaca się już kupować tylko i wyłącznie podstawki?
2. Czy gra po tych wszystkich łatkach nadal jest tak silnie nastawiona na kooperację?
Po premierze było dość głośno o tym, że gra niemal narzuca graczowi, aby grać w nią w coopie, a ja jestem raczej growym samotnikiem i z kooperacją nie mam dobrych wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 22:16, kaczek93 napisał:

1. Domyślam się, że obecnie nie opłaca się już kupować tylko i wyłącznie podstawki?


Owszem. Właściwie to ja świetnie bawiłem się przy podstawce, a dodatek był jeszcze lepszy, ale jest też spora rzesza osób, która bardzo narzeka na podstawkę i dobrze ocenia dopiero dodatek. Głupio by było, gdyby podstawka zniechęciła Cię do tak świetnego tytułu.

Dnia 17.10.2014 o 22:16, kaczek93 napisał:

2. Czy gra po tych wszystkich łatkach nadal jest tak silnie nastawiona na kooperację?


Gram w Diablo III od ponad roku, a w Reaper of Souls od lipca i ciągle gram solo, a bawię się wyśmienicie. Pewnie nie wiem, co tracę, nie grając w grupie, ale niespecjalnie mnie do tego ciągnie ;-) Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2014 o 22:16, kaczek93 napisał:

1. Domyślam się, że obecnie nie opłaca się już kupować tylko i wyłącznie podstawki?

Ja tam wciąż gram w podstawkę :P Dodatek ma sens jak już jesteś w Endgame, chyba że strasznie masz parcie na Crusadera. No ale w coopie raczej nie pograsz z innymi, coś mi ludzi nie znajdowało przynajmniej

Dnia 17.10.2014 o 22:16, kaczek93 napisał:

2. Czy gra po tych wszystkich łatkach nadal jest tak silnie nastawiona na kooperację?
Po premierze było dość głośno o tym, że gra niemal narzuca graczowi, aby grać w nią w
coopie, a ja jestem raczej growym samotnikiem i z kooperacją nie mam dobrych wspomnień.

Nie, zdecydowanie nie. To znaczy, w grupie jest spoko. Jest większy i lepszy loot, ale też jest trudniej i większy syf na ekranie się robi. Czasem gra się z randomami źle, bo mają cię w dupie i latają dokoła w ogóle się tobą nie interesując. Też głównie grałem sam, czasami tylko ktoś tam wskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się