Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2014 o 11:52, 8bit napisał:

Czy Diablo 3 ma jakąś blokadę regionalną, albo coś w tym stylu? Jeśli kupię Reaper of
Souls tutaj: http://www.gamersgate.co.uk/DD-D3ROSSSG/diablo-iii-reaper-of-souls-signature-series-strategy-guide
to będę mógł normalnie grać?


Raczej nie powinieneś mieć problemu z grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 11:56, Isildur napisał:

> Czy Diablo 3 ma jakąś blokadę regionalną, albo coś w tym stylu? Jeśli kupię Reaper
of
> Souls tutaj: http://www.gamersgate.co.uk/DD-D3ROSSSG/diablo-iii-reaper-of-souls-signature-series-strategy-guide

> to będę mógł normalnie grać?

Raczej nie powinieneś mieć problemu z grą ;)

Szkoda tylko, że to jest poradnik do gry :d Coś mi się wydawało zbyt tanio...
Z drugiej strony jak na poradnik to strasznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 15:44, 8bit napisał:

Szkoda tylko, że to jest poradnik do gry :d Coś mi się wydawało zbyt tanio...
Z drugiej strony jak na poradnik to strasznie dużo.


Też na to nie zwróciłem uwagi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem prezencik na imieniny w postaci dodatku do Diablo 3 i StarCrafta 2, więc pytanie takie jak zawsze, czy ktoś jeszcze potrzebuję kluczyków próbnych do WoW''a, diablo 3 czy starcrafta 2 ? Mam też jakieś próbki do karcianki. Ahh i jeszcze jedno pytanie, dodatek załącza się dopiero po przejściu standardowej kampanii ? I jeszcze jedno, czy grając krzyżowcem mogę grać ze znajomym, jeśli on nie ma dodatku ? Będzie widział moją postać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 14:10, vegost napisał:

Ahh i jeszcze jedno pytanie,
dodatek załącza się dopiero po przejściu standardowej kampanii ? I jeszcze jedno, czy
grając krzyżowcem mogę grać ze znajomym, jeśli on nie ma dodatku ? Będzie widział moją
postać ?


Tak fabuła dodatku dzieje się po zabiciu Diablo ;]
Tak możesz grać krzyżowcem, jednak dla kolegi rozgrywka skończy się w chwili zabicia Diablo a Ty przejdziesz do aktu 5 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie - tylko jak ty wbijesz 70 to gra zrobi się dla was bardzo nudna. Dodatkowo nie będziesz go mógł bodajże zaprosić do swojej gry w trybie przygodowym, jedyne co wam zostanie to klepanie u niego kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś damy radę. W końcu dopiero pierwszy raz będzie wchodziła do serii Diablo, więc będzie mnóstwo zabawy. Ostatecznie sam będę pykał. Ciekawi mnie fakt, że w sanktuarium mamy trzy zakony "świętych wojowników". Mamy paladynów wymienionych w grze, ale nie występujących w tej części. Templariuszy - którzy istnieją, ale w tej części jako pomocnik :) No i krzyżowce, którzy mają swojego przedstawiciela w grze. Nie mogli dać po prostu paladynów jak w dwójce ? Fajnie, że w końcu jest prawdziwy przedstawiciel świętych wojowników. Tego mi brakowało w podstawce :)

Dzięki za odpowiedzi chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zrobić ten piekielny amulet... ale kiedy po 4 kolejnych wymiarach wypada raptem 1 składnik to się odechciewa w to bawić... w to szukanie tych kluczników, którzy też nie bez łaski rzucają tymi kluczami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak "ruszyć" zablokowane osiągnięcie? Niestey, zablokował mi się aczik za ubicie 3000 demonów w akcie III. Licznik cały czas stoi na 2487 i ani drgnie. Próbowałem kilka razy, przez kilka dni, wchodząc i wychodząc z gry i nic. Nawet kolejną postać stworzyłęm z nadzieją, że ruszy i nadal nic. Można coś z tym zrobić, czy tylko mieć nadzieję, że kiedyś, pewnego pięknego dnia licznik zacznie dobijać do tych 3000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 20:14, Inuki napisał:

Można coś z tym zrobić, czy tylko mieć nadzieję, że kiedyś,
pewnego pięknego dnia licznik zacznie dobijać do tych 3000?


To. A w międzyczasie pisać do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 20:35, Evertsen_Dante napisał:

> Można coś z tym zrobić, czy tylko mieć nadzieję, że kiedyś,
> pewnego pięknego dnia licznik zacznie dobijać do tych 3000?

To. A w międzyczasie pisać do supportu.



Dzięki za info, ale już po problemie. Poszukałem dokładniej na innych forach, jak ruszyć to osiągnięcie i okazało się, że jest to błąd w opisie - ten aczik dotyczy aktu IV, a nie III :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobny błąd co na screenie?

Próbowałem się zalogować ale niestety występuje błąd, przelogowałem się i jest dokładnie to samo...
Ja mam coś z przeglądarką czy faktycznie Blizzardowi coś padło?

20141117125318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:54, Isildur napisał:

Ma ktoś podobny błąd co na screenie?

Próbowałem się zalogować ale niestety występuje błąd, przelogowałem się i jest dokładnie
to samo...
Ja mam coś z przeglądarką czy faktycznie Blizzardowi coś padło?


Jak zwykle... wina po stronie Blizzarda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 12:54, Isildur napisał:

Ma ktoś podobny błąd co na screenie?

Próbowałem się zalogować ale niestety występuje błąd, przelogowałem się i jest dokładnie
to samo...
Ja mam coś z przeglądarką czy faktycznie Blizzardowi coś padło?

Nowy dodatek do wowa srowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się