Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2014 o 21:57, vegost napisał:

@Braveheart - można się pomylić. W końcu oba to gobliny :) Masz może jakiś miecz,
korbacz, buławę, młotek ? Wszystko co mi wypada to jakieś graty...

Nawet gdybym miał to nie mógłbym się nim z Tobą podzielić. Chyba, że gralibyśmy w party [na to też jest wyznaczony czas 2 godziny]. Wszystko teraz jest przypisywane do konta by żadna firma skądinąd nie mogła poza Blizzardem zarabiać. Skoro Blizzard nie zarabia [czasy AH] to inni też nie mogą. Patrz chociażby allegro. Tam do dziś można w takim D2 kupować runy czy przedmioty... Ja osobiście z tego pomysłu jestem zadowolony bo wyeliminowało to graczy którzy posługiwali się plastikową kartą chociażby Master Card ;-)
Teraz każdy ma równe szanse na ogarnięcie dobrej postaci z dobrymi przedmiotami. Warunek jest jeden - bicie mobów. Bieganie po szczelinach albo po głębokich szczelinach. Można też robić zlecenia ale nie wiem czy dajesz rade na Torment 6. Bo od jakiegoś czasu z Worka Horadrimów na T6 zawsze jest gwarantowana legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eloszka.

Grywasz cosik jeszcze w diablolo numer trzy czy na chwilę obecną bastujesz ?. Dawno nie pykaliśmy. Wchodzisz tam jeszcze czasem na TSa Rageowego ?. Ponoć tam dziwne pustki nastały... że nie ma tausrusa pokemona to aż jestem w szoku, bo potrafił skubaniec tam siedzieć tyle samo co Baranoya. Ponoć wielu tam sie do PoE na chwilę przerzuciło ?. Czyżby sezon niektórym zbrzydł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ludziki grają w PoE, kilka osób jest zawalonych robotą [np Laziuk] ale ja czasem wpadam. Mam sporo wolnego w tym tygodniu to postaram się zajrzeć.
W D3 grywam, tylko spasowałem na 3 tygodnie bo miałem domykanie terminów i projektów w pracy [koniec roku idzie, święta + urlopy, trzeba szykować inwentaryzacje itp bzdety]

P.S.
Jak tam seriale - przypomniało się dzieciństwo :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 21:50, Pietro87 napisał:

Mam sporo wolnego w tym tygodniu to postaram się zajrzeć.


Ty zajrzysz a kolegi Walecznego Serca nie uświadczysz, też go już nie widziałem jakieś może dwa tygodnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo on się chyba reaktywował od wczoraj =P
Powoli się pewnie rozpędza, kwestia tylko czy nie trafi po drodze barankiem w jakąś ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 22:02, Isildur napisał:

Ty zajrzysz a kolegi Walecznego Serca nie uświadczysz, też go już nie widziałem jakieś
może dwa tygodnie xD

Jak chcesz to można by było coś pograć razem. Grasz sezon ma sier rozumieć. Ja mimo iż sobie sezon odpuściłem to mam tam jakąś postać z mizernym 200 paragonem + więc można by było coś przyfarmić. :)
Kwestia tylko uzgodnienia [najlepiej godziny] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 01:57, Braveheart napisał:

Jak chcesz to można by było coś pograć razem. Grasz sezon ma sier rozumieć. Ja mimo iż
sobie sezon odpuściłem to mam tam jakąś postać z mizernym 200 paragonem + więc można
by było coś przyfarmić. :)


Tak gram sezon, i wbity 1 paragon xD

Dnia 26.11.2014 o 01:57, Braveheart napisał:

Kwestia tylko uzgodnienia [najlepiej godziny] :P


Gram głównie nocą, więc jeśli Tobie pasuje taka pora to fajnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Marcin.
Dalej coś w diabełka trzeciego pogrywasz czy już Cię faza na granie puściła ? :>
Może bysmy się kiedyś ustawili jak za dawnych czasów na wspólne granie.
Masz postać na sezonie czy na nie-sezonie... w sumie to ja mam tu i tu więc by mi to różnicy nie robiło :) ale jak na nie seoznie to miałbyś przyjemność pograć z paragonem 700 + :P [tak wiem, to tylko paragony ale 7 z przodu do nie w kij dmuchał :P] no i ogłnie na non sezonie mam lepszy gear niz na sezonie. Tam mam może paragon level 200 + z jakimiś tam itemami na Wizardzie pod set Ptaka :) daj znaku jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:05, Isildur napisał:

Kiedy masz czas to spróbuję się dostosować? :)

Słuchaj... lepiej to Ty mi powiedz w jakich Ty godzinach grasz i ja prędzej się dostosuję :) Jak coś to dalej mam Cię w znajomych. Jutro bym pograł tylko nie wiem w jakich godzinach miałbyś czas.. no i sprawa kontaktowania się. Dalej masz ten sam skype ? jak za dawnych czasów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:21, Braveheart napisał:

Słuchaj... lepiej to Ty mi powiedz w jakich Ty godzinach grasz i ja prędzej się dostosuję
:) Jak coś to dalej mam Cię w znajomych. Jutro bym pograł tylko nie wiem w jakich godzinach
miałbyś czas.. no i sprawa kontaktowania się. Dalej masz ten sam skype ? jak za dawnych
czasów ? :)


Tak Skype mam ten sam :)
Dam Ci jutro znać na skype, czy dam rade zagrać bo mam trochę zajęć, więc oczekuj wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:26, Isildur napisał:

Tak Skype mam ten sam :)
Dam Ci jutro znać na skype, czy dam rade zagrać bo mam trochę zajęć, więc oczekuj wiadomości :)

Przyjąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 23:26, Isildur napisał:

Tak Skype mam ten sam :)
Dam Ci jutro znać na skype, czy dam rade zagrać bo mam trochę zajęć, więc oczekuj wiadomości :)

Cholipka. Raczej dzisiaj nie pogramy. Piątek dziś i wypadło mi niestety kilka spraw na mieście. Dlatego piszę tego posta w miarę możliwości jak najszybciej. Jest jeszcze jak coś nadzieja, że po 20:00 byłbym dostępny. Ale to 50%/50% ;-) Wybacz. Ale jak coś to jutro na 110% miałbym czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 12:02, Braveheart napisał:

Cholipka. Raczej dzisiaj nie pogramy. Piątek dziś i wypadło mi niestety kilka spraw na
mieście. Dlatego piszę tego posta w miarę możliwości jak najszybciej. Jest jeszcze jak
coś nadzieja, że po 20:00 byłbym dostępny. Ale to 50%/50% ;-) Wybacz. Ale jak coś to
jutro na 110% miałbym czas :P

No dobra spokojnie, jutro sobie zagramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to odpowiednia dział ale mam nadzieję, że tak ;p
Do rzeczy, chcę sobie kupić diablo 3 na xboxa i teraz nie wiem czy muszę napierw kupić podstawkę i dodatek osobno czy też wystarczy mi sam dodatek żeby pograć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na X musisz kupić Ultimate Evil Edition - to jest podstawka + rozszerzenie. Reaper of Souls nie ma osobnego wydania na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 21:58, Isildur napisał:

Hej Kolego jak stoisz z czasem w sobotę? Bo w ten weekend mi nie wypaliło i nie miałem
Ciebie jak poinformować :x

Hej, Hej. :)
W sobotę powinno być wszystko okej. Raczej obowiązków domowych już nie powinno być. Sam wiesz jaka teraz jest hmm bomba przed świąteczna. Sprzątanie i te sprawy. Powinno się normalnie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać, jak wygląda rozgrywka w D3: RoS na PS4 po wbiciu 70 poziomu. Zdobywamy paragony tylko zwiedzając szczeliny lub odgrywając jeszcze raz tryb fabularny, czy może są dodatkowe urozmaicenia i zajętości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 23:14, PrinceLaCroix napisał:

Chciałbym zapytać, jak wygląda rozgrywka w D3: RoS na PS4 po wbiciu 70 poziomu. Zdobywamy
paragony tylko zwiedzając szczeliny lub odgrywając jeszcze raz tryb fabularny, czy może
są dodatkowe urozmaicenia i zajętości?

Nie wiem jak jest na konsolach [ale powinno być tak samo jak na PC] po wbiciu 70 poziomu, następne punkty doświadczenia idą tylko i wyłącznie na Paragony. Nikt nie broni nikomu tłuc jeszcze raz fabuły ale punkty doświadczenia z tego są marne. [Chyba, że tłuczesz Ghoma w trybie kampanii na T6 do zerzygania. Za to jest jednorazowo 18 baniek xD + drop a Ghom może dać wszystko] Tryb Przygody pozostaje jedynym rozwiązaniem. Szczeliny, Głębokie Szczeliny albo wykonywanie zleceń. Nie wiem jak na konsolach [ale powinno być tak samo]. Jeśli wykonasz wszystkie zlecenia na Torment 6 z Worka Horadrimów masz gwarantowany legendarny przedmiot.
W tej grze chodzi o tłuczenie mobów a ich w szczelinach jest sporo. Wyzwaniem są Głębokie Szczeliny bo one mają osobny poziom trudności. Im większy poziom szczeliny tym trudniej. Moby mają więcej życia jak i mocniej biją...
Na takiej szczelinie lvl 40 potrafi się tam byc od elity na maks 3 ewentualnie do 4 hitów. Najgorsze jak dla mnie [i nie tylko dla mnie] to elity ze "zniewalaczem" potocznie zwanym "klatką" ojjj ona potrafi zaboleć. Jedna klatka potrafi zjechać ponad pół życia...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się