Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2015 o 14:53, Pietro87 napisał:

Masz jakąś wenę na farming weekendowy ? Nowy patch co prawda gry nie ożywił, ale jakoś
mnie naszły chęci na poszukanie kilku tych starożytnych gówienek, daj znać czy reflektujesz
jakąś partyjkę.

Pewnie że tak.! na farmę ja zawsze. [Choć miałem ostatnio małą przerwę]
O której masz czasz ?.... Widze, że etraz jesteś online na gramie, może zdążysz przeczytać.


PS: To już nowy patch wszedł o lol :D

EDIT:
Widzę, ze jakiś bonusik z goblinami jest. Nice trzeba troszkę wykorzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem jeszcze chwile online, dziś co prawda chyba mnie nie będzie wieczorem, bo idę na małe after-party =P
Ale jestem w sobotę i niedziele, pewnie od południa ładne parę godzin. Pofarmił bym worki z a1 bo kusi mnie złapanie starożytnego fingla królewskiej kupy. Na iskrownik nie liczę, na obecny pracowałem sam wiesz ile a co dopiero taki sam tylko starożytny trafić. Btw walnęli sobie w kolano z tym patchem, mogli dodać opcję upgradeu [przeskalowania] przedmiotów zwykłych na starożytne do craftingu. Dorzucić do tego odpowiednio mozolny system zbierania matsów i już gracze bili by się ze szczęścia piętami w tyłek. A tak mamy RNG w RNG w RNG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:04, Pietro87 napisał:

Tak jestem jeszcze chwile online, dziś co prawda chyba mnie nie będzie wieczorem, bo
idę na małe after-party =P

Ładnie ładnie... panie. Pije się... niech no tylko matka się dowie xD
Ja osobiście trochę w listopadzie dałem lekko w palnik wypijając hektolitry browarów ;/. W grudniu trochę mniej ale mam już tak w zwyczaju że na święta czy to Bożonarodzeniowe czy Wielkanocne muszę mieć zapas "Palo lalo"
Sylwester też miałem przegięty bo skończyłem melanżować dopiero drugiego stycznia, a od 3 znów nie pije !! i jakoś się trzymam

Dnia 16.01.2015 o 15:04, Pietro87 napisał:

Ale jestem w sobotę i niedziele, pewnie od południa ładne parę godzin. Pofarmił bym worki
z a1 bo kusi mnie złapanie starożytnego fingla królewskiej kupy.

hmmm nie wiem co to jest ale czyżby jakiś nowy ulepszony Pierścień Królewskiej Wspaniałości ?
"fingl królewskiej kupy" <---- padłem xD
Będę jak coś czuwał na BNie i na gramie też powinienem być więc jak coś to pisz :)

Dnia 16.01.2015 o 15:04, Pietro87 napisał:

Na iskrownik nie liczę, na obecny pracowałem sam wiesz ile a co dopiero taki sam tylko starożytny trafić.

Ja do iskrownika mam totalnego pecha. Tak samo jak do tych specjalnych lepszych itemów. Takiego chociażby Pieca
nigdy nie miałem. Nie mówiąc już o Kukri.... Tyle czasu tego Ghoma się tłukło a grubas w brzuchu Kukri nigdy nie miał ;/
A Kosazord [pewnie go pamiętasz] chwalił mi się kiedyś, że mu dwa razy rzygnął =.=

Dnia 16.01.2015 o 15:04, Pietro87 napisał:

walnęli sobie w kolano z tym patchem, mogli dodać opcję upgradeu [przeskalowania] przedmiotów
zwykłych na starożytne do craftingu. Dorzucić do tego odpowiednio mozolny system zbierania
matsów i już gracze bili by się ze szczęścia piętami w tyłek. A tak mamy RNG w RNG w
RNG.

Hmmm powiem szczerze, muszę chyba troszku poczytać o tych starożytnych przedmiotach bo nie bardzo chyba ogarniam ;/ ehh lenistwo nie zna granic.
Tak w skrócie na biegu pytanie. Te starożytne itemy to te same co teraz tylko że mają status "starożytny" i inne staty np Stary ring królewskiej wspaniałości oraz starożytny ring królewskiej wspaniałości ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam pochwalę się :P

Ot spontaniczny wypad na parę Worków Horadrimów w akcie 1. Wprawdzie na większą farmę z gramowiczem Pietro87 jestem ustawiony jutro jednak spontan to spontan i to bardzo opłacalny.
Goblinowo ! :) Na nie-sezonie pierwszy raz się trafiło. Na sezonie też miałem ten zaszczyt ale tylko na T4 :C

Screen poniżej.

PS: Są tu jeszcze jacyś może gracze co na nie-sezonie mają ochotę pofarmić jutro ? I którzy dali by radę na Torment 6 ? Bo na T6 jest zawsze gwarantowana legenda z worków.

20150116172729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do łowców demonów: przetestowałem build na zimno i błyski (2.1.2), został ogień. Pytanie: który najlepszy? Na razie gram pod zimno, bo błyskawice coś mi nie leżą. Jak z ogniem?

P.S. Też się pochwalę. Sprzątanie w skrzynce. Cała zakładka z leg kuszami, łukami, płaszczami (wszystko, co złote i zielone specjalnie dla DH, min. udręczona z 10%obr i 7%as) na ziemi, żeby przenieść. I co? Połączenie zerwane. YAFUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Daj znaku jak coś kiedy będziesz ready i miał czas na farmę.

Ja już jestem gotów. Obiad wycraftowany więc mogę spokojnie grać. =)

W między czasie pobieram eng wersję. Grałem na niej cały czas ale po reinstalacji Diabełka jakoś nie miałem weny pobrać pakietu językowego... i tak się grało po Polsku [sam się dziwie że tak długo wytrzymałem. xD] Teraz to robię i nie wierzę oczom... Pakiet waży prawie 6 giga!!! WTF! =.=
Zawsze pamiętam było to ponad 2 GB.. o co come on to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 14:10, Pietro87 napisał:

Powinienem być online za max 45 min, muszę szybko do sklepu skoczyć bo tak to już bym
się zalogował :)

O to dobrze, bo pasek pobierania wskoczył na grywalną, więc zanim wrócisz powinienem już mieć go na optymalnym.
Czekam :)

PS: Jak ktoś jest chętny na tępienie pomiotu piekielnego [PC] to zapraszamy! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 15:19, Kadaj napisał:

Jej, pierwszy raz w życiu trafiłem do krainy kucyków. ;d

Udało Ci się zabić Tęczowego Goblina ? i odpalił portal czy klasycznie tam wszedłeś czyli za pomocą laski ?

Dnia 17.01.2015 o 15:19, Kadaj napisał:

Sympatycznie tam, mógłbym wcale nie wychodzić. : >

O my God!
Jeden run po kaprysowie i oczopląsu można dostać. Do tego ta muzyka hahah, która nieźle ora uszy. Miałem kiedyś przyjemność usłyszeć ją od tyłu na YT. Jeszcze bardziej ryje uszy. :3

Swoją drogą ciekawe jakby kaprysowo wyglądało jakby się człowiek nażarł LSD xD
Doznania koloru gwarantowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 15:28, Braveheart napisał:

Udało Ci się zabić Tęczowego Goblina ?

Mhm. Pierwszy jaki się dziś pojawił. : >

Dnia 17.01.2015 o 15:28, Braveheart napisał:

za pomocą laski ?

Nie mam jej, nigdy nie zebrałem wszystkich materiałów, a nie chciało mi się biegać specjalnie za nimi. ;p

Dnia 17.01.2015 o 15:28, Braveheart napisał:

Swoją drogą ciekawe jakby kaprysowo wyglądało jakby się człowiek nażarł LSD xD

Pewnie jeszcze lepiej. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 15:39, Kadaj napisał:

Nie mam jej, nigdy nie zebrałem wszystkich materiałów, a nie chciało mi się biegać specjalnie
za nimi. ;p

Z tego co się orientuję to teraz już nie trzeba zbierać materiałów :) [musiałbym sprawdzić i chyba zaraz to zrobię.] Czekam wciąż na Pietro87 i doczekać się nie mogę. Miał być za 45 min ale coś go musiało wchłonąć. Może jakąś kobietę w sklepie poznał i teraz ją bajeruje :3

Dnia 17.01.2015 o 15:39, Kadaj napisał:

Pewnie jeszcze lepiej. xD

=)


EDIT:
O właśnie się pojawił.... pewnie panna którą chciał poderwać dała mu kosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 15:59, Braveheart napisał:

Z tego co się orientuję to teraz już nie trzeba zbierać materiałów :) [musiałbym sprawdzić
i chyba zaraz to zrobię.]

Mi w sumie wszystko jedno. Gram dla zabawy i nie chce mi się szperać w internetach jak coś zrobić. Wolę być zaskakiwany jak dzisiaj. :3

Dnia 17.01.2015 o 15:59, Braveheart napisał:

Może jakąś kobietę w sklepie poznał i teraz
ją bajeruje :3

Taki z niego Casanova? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2015 o 16:03, Kadaj napisał:

Taki z niego Casanova? ;p


Bajerowałem panią Jadzię kasjerkę - jestem jej winny grosika xD

Bardziej "Diablowo" - starożytny pierścień królewskiej wspaniałości aka pierścień kupy pańskiej, zaszczycił mnie swoją obecnością XD
Czas na iskrownik i źródło ptaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 23:42, Pietro87 napisał:

Bajerowałem panią Jadzię kasjerkę - jestem jej winny grosika xD

Powiadasz Wdowi grosz ? :>

Dnia 17.01.2015 o 23:42, Pietro87 napisał:

Bardziej "Diablowo" - starożytny pierścień królewskiej wspaniałości aka pierścień kupy
pańskiej, zaszczycił mnie swoją obecnością XD
Czas na iskrownik i źródło ptaka.

Taaa Ty, to jesteś farciarz. Wpadł porobił kilka bounty i mu nowy padł. :P ja musze wciąż orać jak na tą chwilę mam już 48 worków horadrimów... jadę dalej z tematem. Dobije te 70 i otwieram wszystkie!! :D musi coś skapnąć !!
Dziś Ci wybaczę bo za ostro to nie pofarmiliśmy ale jutro nie ma zmiłuj :P Rifty panie rifty :P i może znów jakieś zlecenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam znów się pochwale...

Miało być 70 ale już lekko wysiadam... [4 rano dochodzi] jest 65 Worków Horadrimów :P Screen poniżej.
Przy okazji znów udało się dziś być w skarbcu goblinów :P. Kto wie może [już dzisiaj] znów się pofarci by tam zbałamucić te goblinki :P

Dzionek pod względem farmy udany. Sporo Worków <--- teraz ciekawe co kryją. Oby coś skapło
No i spory boost do dmgu za sprawą nowej starożytnej rózgi :P. Czas teraz to wszystko otowrzyć.

20150118034857

20150118035100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem kino!! =.=

Na 65 worów tylko 12 Pierścieni z czego jeden starożytny na domiar złego z atak speedem miast CC... będę musiał pokombinować bo szału nie ma. Ehhh to moje szczęście do itemów... Czy ten pech kiedyś mnie opuści ? :D

Ale tak łatwo się nie poddam. Trzeba farmić dalej ale tymczasem do trumny czas się kłaść bo rano trzeba wstać i farmić dalej.

20150118041127

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się