Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wczoraj chciałem sobie zrobić od nowa swój najwyższy rift [za wiele się w solo riftach nigdy nie spinałem, miałem zrobione 40 z dobrym zapasem, niecałych 4 min, pewnie dociągnął bym na upartego 42, może 43].
Więc lecę sobie, 37 dostałem z próby zrobionej na odwal się, myślę - dobra jest. Zaliczyłem, chyba 3min przed czasem, powinienem dostać klucz na 39, dostałem 38, ale czort z tym. Poszło 38, poszło 39 [39 średnio bo dostałem strażnika kafara i rift z mobami akt4-5], mam klucz na 40. Idzie nieźle, 4.5min zapasu i już mam strażnika, Orlash - myślę sobie nie ideał, ale przecież zjem go w te 2-3min w porywach wiec zrobię ta 40stkę z całkiem ładnym zapasem, kluczyk na 41 dostanę.
Biję sobie bossa, ma jakieś 40% - i nagle gra staje. Chodzę w miejscu jak niedorobiony, nic to czekamy, lag puści może się uda - ale jednak błąd 3007 stwierdził, że rifta 40 zaliczymy innego dnia =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 08:46, Zand79 napisał:

a jaki masz problem z kasą? zakładasz złoty pas, skarb zbieracza i jedziesz. Na dpsie
stracisz niewiele, na zwykłą farme wystarczy. Z jednej szczeliny wyciągasz około 50 mln.
Można do tego dołożyć medalion geralta, custeriańskie ochraniacze i opaske chciwości.
Korzyści potrójne kupa złota dodatkowe doświadczenie i praktycznie perm nieśmiertelność.
ja w taki sposób dorobiłem się ponad 3 mld Pozdro ;D


Nie trafiłem jeszcze na te rzeczy wymienione przez Ciebie ;P
Mam jedynie Skarb zbieracza ;)
Problemu jako takiego nie mam gorzej jak coś trafie i będę chciał zmienić statystykę u zaklinaczki, wtedy problem się zacznie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi za to bardziej brakuje klejnotów do przerobienia na lepsze niż złota. W końcu kilka kilka skarbców się już obrabowało. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 15:05, Kadaj napisał:

A mi za to bardziej brakuje klejnotów do przerobienia na lepsze niż złota. W końcu kilka
kilka skarbców się już obrabowało. : >


Ja trafiłem na dwa skarbce ;]
Poszukuje lepszego sprzętu bo chcę wejść głównie na Udrękę numer 3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 15:06, Isildur napisał:

Poszukuje lepszego sprzętu bo chcę wejść głównie na Udrękę numer 3 ;]

To jesteśmy pewnie na zbliżonym poziomie, też się po T2 poniewieram. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 15:11, Kadaj napisał:

To jesteśmy pewnie na zbliżonym poziomie, też się po T2 poniewieram. ;p


Bardzo możliwe, ale u mnie winą tego stanu rzeczy jest to, że mało czasu poświęcam na grę i pech do zdobywania nowego ekwipunku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że widzę graczy z np. hydra i zamiecią w jednym buildzie? To możliwe tylko z RoS czy z podstawką też można to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 16:43, loytar napisał:

Jak to możliwe, że widzę graczy z np. hydra i zamiecią w jednym buildzie? To możliwe
tylko z RoS czy z podstawką też można to zrobić?

Nie. Istnieje możliwość samemu dopasowania sobie skilla pod przyciski. Nie ma ograniczeń o rodzaj (wyjątki stanowią tylko mantry, kanony i tarcze ochronne).

Wybierz skrót pod skill - zmień "drzewko" naciskając na strzałki po bokach i już.
Jeśli tego nie masz to zmień to w opcjach w zakładce gra lub rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2015 o 14:42, Isildur napisał:


Nie trafiłem jeszcze na te rzeczy wymienione przez Ciebie ;P
Mam jedynie Skarb zbieracza ;)


Sakrb zbieracza sam też wystarczy na farmę golda (najlepiej wbic w lokacje gdzie lata pełno słabych mobów typu rdzeń arreat z żądełkami lub te lokacje przed Adrią ze skarabeuszami nie mam pamięci do nazw. Małe dużo i na jednego strzała). Złoty pas często dropi i podnosi ci pancerz o wartośc podniesionego złota. Grajac szamanem z żabą (+20m do podnoszenia złoty) lub DH z łasiczkami zbierajacymi złoto praktycznie stale masz taką wartość pancerza że możesz stać obok lasera w stapianiu i zarazie na raz i nawet nie zauważysz upływu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 16:43, loytar napisał:

Jak to możliwe, że widzę graczy z np. hydra i zamiecią w jednym buildzie? To możliwe
tylko z RoS czy z podstawką też można to zrobić?


w ustawieniach poszukaj czegoś takiego jak "Tryb wyboru" (zdaje się że tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarb zbieracza wbity do 25 [bo move speed jest istotnym czynnikiem farmy golda, ma być szybko - wiec drugi bonus jest wymagany], obrączka chciwości, względnie złoty pas - chociaż imho nie wymagany.

Samego golda najlepiej się farmi na riftach.
Jeden rift na T6 potrafi dać do 50 baniek [przy zbieraczu wbitym ciut wyżej niż 25 tj 30-35]. Nawet jak ktoś nie może farmić T6 to i na T1 trochę zarobi. Z lokacji - chyba pola niedoli i butwiejący las i obie krypty które tam są to najlepszy spot. Słabe, powolne moby, bardzo duże zagęszczenie. Można farmić do porzygu.

Btw - farmimy ostatnio T6 [średni czas rifta między 3-5min jak nie czyścimy całego, jak cały 5-7] jak ktoś się chce zaczepić, nawet ze słabszą postacią - nie ma problemu [wyższy drop za większe party dla nas za full party, i tak otwieramy gre publicznie, żeby to full party było, więc równie dobrze mogę pomóc komuś z ta niż zupełnie obcym graczom]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe, trafił mi się Rift z pluszowymi miśkami w jakimś paskudnym lochu. ;d
Nawet nie wiedziałem, że tak można. ^^

20150206135544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 13:55, Kadaj napisał:

Buehehe, trafił mi się Rift z pluszowymi miśkami w jakimś paskudnym lochu. ;d
Nawet nie wiedziałem, że tak można. ^^


Jak mogłeś mordować te przyjazne stworzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 14:03, Isildur napisał:

Jak mogłeś mordować te przyjazne stworzenia :P

Taaa, a wiesz jak taki żółty potrafi mocno przywalić? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2015 o 14:15, Kadaj napisał:

Taaa, a wiesz jak taki żółty potrafi mocno przywalić? ;d

Dlaczego ich nie przytuliłeś.... wtedy by nie były tak agresywne. One tak zawsze z wielką chęcią chcą się przytulić :>

trzeba odwzajemnić uczucia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolejny WoH który dla mnie jest siarką mi dziś spadł. Ten przedmiot ma bardzo mały % na drop to jeszcze spada. Dlaczego to nie mógł być Iskrownik!!??

20150206151854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się