Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Macie jakąś dobrą i sprawdzoną miejscówkę, w której mogę zdobyć zapasy broni, po przetopieniu których otrzymam zwykłe części? Widziałem sporo stojaków na broń w Katedrze w pierwszym akcie, ale może istnieje jeszcze lepsze miejsce? A może najlepszym sposobem byłoby stworzenie nowej postaci, która to zajmowałaby się zdobywaniem tych słabszych rodzajów broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 04:55, Gumisiek2 napisał:

Macie jakąś dobrą i sprawdzoną miejscówkę, w której mogę zdobyć zapasy broni, po przetopieniu
których otrzymam zwykłe części?


Zoltun Kulle i jego sanktuarium kojarzy mi się najlepiej jeśli chodzi o ''dużo stojaków do znalezienia w krótkim czasie''.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 06:03, LaplaceNoMa napisał:

W V akcie te korytarze gdzie latało się za Adrią. Nie pamiętam jak się nazywały.


@Adidas66

Dnia 04.04.2015 o 06:03, LaplaceNoMa napisał:

Battlefields of Eternity w V akcie, biegniesz po brzegu, jest sporo stojaków.


Dzięki za pomoc chłopaki, zaraz się tam przejdę ;-)

@duzy_paczek

Dnia 04.04.2015 o 06:03, LaplaceNoMa napisał:

Zoltun Kulle i jego sanktuarium kojarzy mi się najlepiej jeśli chodzi o ''dużo stojaków do znalezienia w krótkim czasie''.;)


Wczoraj na drugiej postaci robiłem dokładnie tego questa i skończyło się to tym, że po raz pierwszy w Diablo III zabrakło mi zwykłych części do craftingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do całej plejady podanych miejsc mogę polecić też Sale Agonii. Stojaków również tam nie brakuje. Sam podczas rifcenia gdy akurat ta mapa się generowała "penetrowałem" ;-) wszystkie stojaki.
Ale najlepiej jest IMO tam gdzie Adidas66 zaproponował. Tam stojaków jest od groma i ciut ciut.

Wesołych Świąt! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 14:40, Braveheart napisał:

Do całej plejady podanych miejsc mogę polecić też Sale Agonii.


Hmm, ja chyba miałem bardziej na myśli właśnie Sale Agonii, a nie Katedrę :P Tak, jak tak sobie teraz myślę, to jednak Sale Agonii kojarzę z mnóstwem stojaków :D Dzięki za przypomnienie. Miejsca podanego przez Adidas66 oraz LaplaceNoMa za to prawie wcale nie pamiętam, więc chętnie wpadnę tam na łowy.

Dnia 04.04.2015 o 14:40, Braveheart napisał:

Wesołych Świąt! =)


Dziękuję za życzenia, również życzę wszystkim odwiedzającym wątek Wesołych Świąt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, nasunął mi się kolejny zestaw pytań (że też wszystko nie może mi przyjść do głowy naraz, żeby nie rozbijać tego na kilka postów :/).

Przeszedłem fabułę, pobawiłem się w trybie przygodowym, byłem w Szczelinach Nefalemów oraz Głębokich Szczelinach, zaliczyłem Kaprysowo, wpadłem nawet do goblińskiego skarbca (i to w czasie, gdy Blizzard rozdawał dwa razy więcej złota - przez jedną wizytę uzbierałem więcej złota niż przez jakieś 90 godzin gry). Sezony raczej mnie nie interesują, a postaciami hardkorowymi pobawię się w późniejszym czasie.

Moje pytanie brzmi: co zostało mi do zrobienia? Na pewno zbudowanie Infernalnej Machiny*, odwiedzenie Piekła Twórców oraz Studni Jakości, ale czy coś jeszcze?

Co do Piekła Twórców oraz Studni Jakości: jak do nich trafić? Na forum Diablo III natrafiłem na informacje, które mówią, że trzeba grać na Koszmarze i wybrać któreś z końcowych zadań w pierwszym akcie, ale to przedawnione info. Jak sytuacja wygląda obecnie, jakie wymagania należy spełnić, aby się tam dostać?

BTW. Pewnie było setki razy, ale oglądałem na YT filmiki z ukrytych poziomów i przekierowało mnie do takiego czegoś:

https://www.youtube.com/watch?v=sEaavEJ5bYg

Tak czułem, że napis "Krowi poziom to wierutne kłamstwo." to wierutne kłamstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O której zaczyna się trzeci sezon jutro?
Stwierdziłem, że dam szansę sezonom tym razem. Co powinienem o nich wiedzieć? Jest gdzieś jakieś Seasons for Dummies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon według notki blizza zaczyna się o 18 czasu środkowoeurpejskiego. W sumie sezon niczym się nie różni od normalnej rozgrywki, tyle tylko że zaczynasz od totalnego zera :P. Na yt możesz poszukać starter buildów, żeby szybko i przyjemnie farmić te t1 na początek i to w sumie tyle. Quin C ma fajne poradniki na yt na temat tego jaki gear najpierw szukać. Co prawda wszystko jest z perspektywy monka ale jednak schematy pasują do każdej postaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 11:19, Ustroj napisał:

Sezon według notki blizza zaczyna się o 18 czasu środkowoeurpejskiego. W sumie sezon
niczym się nie różni od normalnej rozgrywki, tyle tylko że zaczynasz od totalnego zera
:P.


Plus można zdobyć sezonowe ozdobniki (transmogryfikacje i banner na plecy), sezonowe osiągnięcia i przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w D3 na monitorze w aspect ratio 21:9? Jak to jest, gra wspiera takie rozdziałki (2560x1080) czy trzeba kombinować z jakimś 3rd party programem do widescreen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Stwierdziłem, że EK Diablo III i EK Diablo III:RoS już wystarczająco długo postały na półce i zarejestrowałem je na battlenecie. Myślę: przesiądę się w końcu z Diabełka 2 na 3. Ale powstaje pytanie - instalować od razu dodatek? Czy może po kawałeczku dawkować sobie "nowości"? Czy jednak może nie ma sensu czekać? Jak z patchami?
Którą opcję wybrać:
1. instalacja Diablo 3, patch i jazda w teren.
2. instalacja Diablo 3 (patch, jeśli autopatycznie go wymusi battlenet), instalacja RoS patch i dopiero jazda?

I jaką wersję językową zarzucić? ANG czy PL -> argumenty ... (poza: "kwestia gustu").
Propozycje? . . .

Tak długo ten moment odwlekałem, że aż wstyd... ale co do wstydu - chcę zmniejszyć grową "kupkę wstydu" właśnie...

PS: chyba jednak dobrze, żetyle czekałem - AH mnie ominął i inne przypadłości (error :)
PS2: na pewno pierwszą postacią będzie Szaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez różnicy, i tak gra instaluje się w tej samej wersji, tj wszystkie zmiany jakie wprowadza dodatek już są w podstawowej wersji gry. Jak dodasz klucz do dodatku to po prostu po akcie IV automatycznie rozpocznie się akt V i odblokowany będzie limit do lvl 70 (nową profesję natomiast trzeba po prostu odblokować przechodząc RoS). Grę najlepiej zainstalować z battle.net, ew. spróbuj z płyty z RoS (zawiera chyba podstawkę), stara instalka ra czej nie będzie działać już. Ja tam lubię wersję ENG za aktorów i świetnie dobrane głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 21:13, Azvar napisał:

(...) Grę najlepiej zainstalować
z battle.net, ew. spróbuj z płyty z RoS (zawiera chyba podstawkę), stara instalka ra
czej nie będzie działać już. Ja tam lubię wersję ENG za aktorów i świetnie dobrane głosy
:)


I tak zrobie - download troszke potrwa ale spoko. W sumie dla samego Deckarda i jego "It has begun..." juz na ang się zdecyduję, poza tym nazwy przedmiotów tak jakoś fajniej brzmią ... :)

Pierwsze Diablo do tej pory potrafie z pamięci cytować fragmenty ksiąg z podziemii :) Klimat dzięki angielskiej wersji może bardziej mnie do jedynki zbliży... I''ll give it a go :)
Czekam na drugą poradę (dla pewności) ale moje gdybania potwierdziłeś.

O Zarathosie, Aniele Zemsty - będzie klimat jak za młodego (póki sie nie rozczaruję). Instaluję głucha nocą przy pełni księżyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam klina w głowie..... i to ciężkiego....

Po przerwie od diabełka trzeciego postanowiłem sobie troszku pograć :) i... no i właśnie. Przez program nie mogę się zalogować!. Po wpisaniu hasła pojawia się informacja:

"Nie mogliśmy cię zalogować, korzystając z wpisanych danych. Spróbuj ponownie."

Postanowiłem zalogować się przez stronę a tam jeszcze lepszy kwiatek.... Wpisuję hasło i jest niby wszystko ok... proszą mnie o kod z autentykatora, wpisuję kod i dalej to samo :O.
Ustawiłem opcję telefoniczną, Przesłano mi kod weryfikacyjny a po jego wpisaniu dalej jest to samo [dołączam screen]. Nie wiem co robić i powiem szczerze, że dosłownie zgłupiałem. Raczej mnie chyba nie zhackowano bo jakby ktoś to zrobił to zmieniłby nawet numer telefonu a telefon się zgadza więc niby jest wszystko ok...
Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem albo zna podobny przypadek i wie jak go rozwiązać ?
Bo nie powiem ciśnienie lekko mi skoczyło :P

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelaką pomoc.

20150524191513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do suportu ta szybko działają ,pisałem w niedziele wieczorem rano w poniedziałek po problemie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 19:21, Carter napisał:

Napisz do suportu ta szybko działają ,pisałem w niedziele wieczorem rano w poniedziałek
po problemie było.

Ok jakoś działa. Pogrzebałem troszkę niby "odblokowałem konto" zmieniłem dwa razy hasło i jakoś zalogowało.... xD

ostatni raz grałem w diabełka przed patchem ale teraz kolejne potencjalne jaja....
Ta łata poważnie waży aż 10 GB! ? :O czy to jakiś pic na wodę? czy może tylko ja tak mam ?

20150524200623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta bo oni nadpisali pełno plików, niektóre nawet nie były ruszane, tylko zmienili im tzw "file header" w którym jest zawarte info o wersji pliku xD
Takie lenistwo w czystej postaci =P

Btw - gdzieś był jak cię nie było ? Ja generalnie tez D3 na jakiś czas odstawiłem, nie miałem dość wolnego na obecny sezon, ale może wrócę coś na NLD uskutecznić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się