Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Jeśli na konsolę, to nie masz wyboru, bo i tak wszędzie kupisz teraz tylko Diablo III: Ultimate Evil Edition. Jeśli na PC, to nie ma edycji "gold", a obecnie np. na cdp.pl zarówno podstawka jak i dodatek są po 60zł, więc w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić najpierw jedno, potem drugie. Jeśli chodzi o sprawy techniczne jak interfejs itp., to nie ma różnicy. Dodatek dokłada kolejny akt fabuły i nowego bohatera. Zwyczajnie jeśli obawiasz się, że Diablo III Ci nie przypasuje, to kiedy kupisz samą podstawkę, to mniej kasy wtopisz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że podstawka bez dodatku jest po prostu mdła. Dodatek wnosi za dużo dobrego, żeby go pomijać. Jeśli kupować, to tylko z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób znających się na technicznych kwestiach laptopów.
Przymierzam się do zakupu nowego laptopa, wyszukałem taki model
http://www.x-kom.pl/p/255102-notebook-laptop-156-lenovo-g50-45-a6-6310-8gb-128500-r5-m330-srebrny.html#specification
Chciałbym wiedzieć czy może ktoś ma podobną specyfikację i jak na takim sprzęcie radzi sobie Diablo 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli w podstawkę grało mi się naprawde dobrze (niełudgo przed dodatkiem pograłem u brata - dobiłem do 60 lvl), to warto się teraz rzucić na diabełka razem z dodatkiem? A przy okazji znajdzie się ktoś, kto będzie chciał z takim noobem pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 00:00, Akwyx napisał:

Czyli jeśli w podstawkę grało mi się naprawde dobrze (niełudgo przed dodatkiem pograłem
u brata - dobiłem do 60 lvl), to warto się teraz rzucić na diabełka razem z dodatkiem?


Śmiało. Będziesz zadowolony i do podstawki już nigdy nie wrócisz ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 01:10, Feno napisał:

> Czyli jeśli w podstawkę grało mi się naprawde dobrze (niełudgo przed dodatkiem pograłem

> u brata - dobiłem do 60 lvl), to warto się teraz rzucić na diabełka razem z dodatkiem?


Śmiało. Będziesz zadowolony i do podstawki już nigdy nie wrócisz ;)


Dzięki za szybką odpowiedź!
Cóż, w takim razie Diabełek już sobie szykuje leże na dysku twardym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie jakoś się szybko przedostać do 2 aktu? Gram z dziewczyną od początku, ale nie siadła mi postać, i chciałbym nadgonić nową postacią zanim zaczniemy znowu grać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 10:39, zerohunter napisał:

ale nie siadła mi postać,

"Nie siada mi postać" <--- próbuję to przekalkulować w głowie... ]:-> Na szczęście wszystko jasne.
Ona już ma pierwszy akt skończony rajt hmmm.... Jeśli tak, to niech założy grę z zabiciem Rzeźnika. A najlepiej to weź jednak trochę w pierwszym akcie pobiegaj niech Ci podexpi, zdobądź jakieś itemy. Może nie tyle co od początku ale od połowy pierwszego aktu. Bo w drugim będziesz miał ciężko.....:]

PS: Gdzie znalazłeś dziewczynę co gra w Diablo III ?? ;-)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Obaj jesteśmy w pierwszym akcie. Jak nie ma drogi na skróty, to najwyżej jakoś przecierpię.
A to spoko... przecierp, przecierp. Dla niej też będzie to lekki plus bo troszku podstawowego "levla" wbije :P

Kadaj, jak zwykle z ripostami wciąż na poziomie Master ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jesteśmy w 3, oboje, nie obaj! :D Ale chyba zrobię tak, że dobiegnę na najniższym lvl do końca, potem odblokuję te różne tryby, i akurat do 3 aktu wskoczę, bo podobno można sobie wybierać.

A i 2 pytanka, czy żeby grać w te szczeliny i inne ciekawe rzeczy, ona też musi mieć abonament ps plus? A jeśli się wpisze na konto psn, które potem połączy z kontem battlenet, będzie mogła mieć tą samą postać u siebie na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2015 o 17:33, zerohunter napisał:

Ta gra w ogóle umie łączyć graczy, czy zawszę muszę kogoś mieć? Nie widzę lobby żadnego
na ps4.

"Space Gandalfie" pomógłbym Ci gdybym tylko umiał.... Nie mam zielonego pojęcia odnośnie Diabolo na konsolach i zasad panujących tam: jak, z kim się połączyć, przez co i jak to działa by banglało i grało z tymi czy tamtymi osobami. Ja całe życie Diablo: PC tylko.... i wyłącznie: PC & mysz :P

Forum się wyludniło i to ostro. [Sam to pewnie zauważyłeś] Ten wątek też już "lata świetności" ma za sobą. Powątpiewam grubo aby ktoś w tej kwestii tutaj Ci pomógł... Może "uderz" z tym na oficjalne forum BNu albo na fora poświęcone tylko i wyłącznie D3 na PC jak i na konsole... Bo tutaj coś czuję z pomocą będzie krucho. Nie wiem kto z obecnych tutaj szpili w diabełka na konsoli. A nawet jeśli takowi są to zapewne już się tutaj nie wypowiadają. =/

Co innego gdybyś razem z kobieta farmił na PieCu, wtedy mógłbym pomóc. BA nawet bym sobie z Wami poszponcił w ramach relaksu. Choć ostatnio mniej czasu farmię to i tak bym pofarmił i odpoczął od tej młucki na wyskokich Tormentach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbierałem z kupnem bardzo długi czas i w końcu nadarzyła się okazja (promocja paypal na cdp.pl). ;) Wcześniej wypróbowałem triala, spodobał mi się, właśnie czekam na dostarczenie paczuszki i mogę zacząć grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 11:21, Rick napisał:

Ja się zbierałem z kupnem bardzo długi czas i w końcu nadarzyła się okazja (promocja
paypal na cdp.pl). ;) Wcześniej wypróbowałem triala, spodobał mi się, właśnie czekam
na dostarczenie paczuszki i mogę zacząć grać. :)

Ooooo... Widzę, że nowe jak to Tyrael prawił "Cudowne dziecko" się narodzi. Nowy Nefalem nadchodzi ;]
Teraz tylko od Ciebie zależy w jakim trybie będziesz grał. Czy postacią sezonową, czy nie sezonową.
Sezonowe postaci mają tą zaletę że będziesz miał chociażby kilka bzdur totalnych więcej. Takich jaj sezonowe "acziwmenty"
I inne bzdury. Największym i najistotniejszym plusem są oczywiście niektóre przedmioty dla danych klas które padają tylko podczas sezonu. Jest kilka ciekawych ale jest ich kilka i nic poza tym.... Widzisz. Jak wchodził jeszcze ostatni patch 2.3.0 [który wprowadził sporo zmian i to za darmo!!! a nie jakieś ścierwo DLC] a zapowiedź już 2.4.0 jest która też kilka zmian niesie...
To pojawił się dość ciekawy "siekacz build" pod jedną z moich ulubionych postaci jaką jest Mnich. Osobnik ten build zaprezentował jeszcze na serwerach testowych.
Wcześniej było tylko Torment 6 maks 2.3.0 wprowadził poziom Torment 10.
Myślałem, że set Uliany niezbędny do tego buildu dropi tylko na sezonie... a tak nie jest ;]
Oto mała prezentacja potencjału tego buildu [warto poświęcić te 20 minut]
https://www.youtube.com/watch?v=7BxGRn4IE1k

A sieka zaczyna się od 1 minuty 15 sekundy :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 12:30, Braveheart napisał:

Największym i najistotniejszym plusem są oczywiście niektóre przedmioty
dla danych klas które padają tylko podczas sezonu.

W patchu 2.4 i w nowym sezonie (5) to już jest nieaktualne i nowe przedmioty będą dostępne dla wszystkich od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2015 o 13:39, Runners_High napisał:

W patchu 2.4 i w nowym sezonie (5) to już jest nieaktualne i nowe przedmioty będą dostępne
dla wszystkich od razu.

Nareszcie ktoś poszedł po rozum po głowy. Bo wprowadzając sezony które IMO wisiaaaaaaały jak wielka czarna chmura nad D3 [bo ten sam zabieg jest w Diablo II] Poszli tym samym schematem. Na sezonie to i tam to a na nie sezonie tego i tamtego nie ma. Identycznie jest w DII w przypadku słów runicznych które tam grają pierwsze skrzypce. A ladderowych jest na serio sporo. Np taka Enigma [Słowo runiczne dające skill teleport] [Grief] Potężne słowo runiczne robione w mieczach czy toporach. czy też BOTD - Breath of the Dying :P Tego też na nonladderze nie można było zrobić. Mimo iż miało się te runy i wkładało się w odpowiedniej kolejności Słowo Runiczne nie powstawało. A to tylko 3 przykłady :P
Dobrze, że zrezygnowali z takiego podziału, spory + dla nich. Bo chcąc nie chcąc mnie to wpieniało zawsze tyle że tam swego czasu ladder trwał rok a jeden nawet dwa lata i ludzie nie płakali jak w przypadku D3.... nie po to orałem i jako tako oram od premiery by zaczynać od zera. Ja w tym funu nie widzę a rosło mi tylko ciśnienie, że znów mnie coś ogranicza jak chociażby brak siarek na craft czy innych zasnutych kryształów. Nie mówiąc już o goldzie. Gdzie aktualnie rollując przedmiot do perf staty np chcąc mieć 10% dmgu w broni mogę do woli klikać i dość do pułapu 200k golda za roll a nawet i więcej bo jestem "wirtualnym miliarderem" :P. Jednak robiąc Skarbiec Goblinów trochę drogę skrócili i chwała im za to bo to też fajny spot. No i te nowe szczeliny.... też pomogą w wydawaniu golda ]:->

Zamieć, to Zamieć i chwała im za te malutkie zmiany które z pozoru małe na chwilę coś zmienią w czekaniu do drugiego dodatku, który IMO będzie się kręcił wokół Archanioła Losu. Taką miałem prywatną rozkminę, że Itherael

Spoiler

zginie

Bo dla Cudownego dziecka: Nefalema, Los nie jest jako tako spójny a
Spoiler

śmierć Itheraela

zaburzy wszystko w świecie Sanktuarium i przepowiednia Decarda Caina się dopełni:

....And, at the End of Days, Wisdom shall be lost
as Justice falls upon the world of men.
Valor shall turn to Wrath -
and all Hope will be swallowed by Despair.
Death, at last, shall spread its wings over all -
as Fate lies shattered forever.


Jak do tej pory wszystko to miało miejsce w fabule, prócz ostatniego wersu na którego dopełnienie osobiście czekam. Mimo iż Diablolo Trzeci to tylko zwykły HnS to jednak Lore Diablo tej grze nadaje coś z klimatu cRPGa :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się