Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny klon Diablo, R.A.W: Realms of Ancient War, pokazany na filmie z fragmentami rozgrywki

15 postów w tym temacie

Mam słabość do tego typu gier, więc na pewno wypróbuję i ten tytuł. Żywię nadzieję, że będzie godny mej uwagi, bo ze wszystkich tylko Diablo przyciągnęło mnie do fotela na setki godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej od Diablo, poza tym nie ma co pisać, że jest to następny klon Diablo, bo Diablo dawno wypadło z obiegu i raczej prędko nie zawita, szczególnie z tymi ciągłymi obsuwami i wymianą grafiki i silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 21:52, SpecShadow napisał:

Walka wygląda lepiej niż w Torchlight, który zbrzydł mi po chyba 10h.


Dokładnie, Torchlight było fajne na pierwsze kilka godzin. Oby ta gra potrafiła przyciągnąć na dłużej, bo na pewno wygląda fajnie. Brakuje trochę dobrych siekanin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 21:48, Galder_Grasfiord napisał:

Wygląda lepiej od Diablo, poza tym nie ma co pisać, że jest to następny klon Diablo,
bo Diablo dawno wypadło z obiegu i raczej prędko nie zawita, szczególnie z tymi ciągłymi
obsuwami i wymianą grafiki i silnika.



Diablo pierwsza część nigdy nie wypadło z obiegu. Są tylko ludzie którzy w nie nie grali i ci co robią sobie co jakiś czas przerwę od tego tytuły. Król nie umiera nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scenka w kopalni niemal żywcem wyjęta z Torchlight, natomiast cała reszta bardzo mocno przypomina mi Titan Quest. Swoją drogą, dawno już w TQ nie grałem, może trzeba będzie sobie przypomnieć przed premierą Diabełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacje w tej grze są, jak w gierkach w 2D, kiedy animacje to były Sprite''y w klatkach następujące po sobie po kolei :P biedne to, wygląda bardziej jak fun-made niż coś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WizarBox ma na swoim koncie glownie niskobudzetowe produkcje, ale takze pozycje typu Risen czy GRAW2. Zalezy kto tak naprawde robi dla nich ta pozycje i za jaka kase. Ogolnie wyglada to raczej jak produkcja indie i w tej kategorii by byla OK, za jakies 10 dolcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobre to, to [na pierwszy rzut oka ofc]
Może te klony zmobilizują Blizzarda do tego by się w końcu ogarnęli z premierą.
Ale co wam powiem to wam powiem soundtrack na tym klipie mnie pochłonął :D
Zdecydowanie wolę tą gierkę niż bajkowego "Torczlajta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować