Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Technologia PhysX w grze Batman: Arkham City

9 postów w tym temacie

gram.pl

Myszasty grał już co prawda w jedną znajlepszych produkcji minionego roku, jednak Batman: Arkham City powrócił na jego peceta za sprawą technologii PhysX, która na maksymalnych ustawieniach mógł wreszcie bezstresowo przetestować.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Technologia PhysX w grze Batman: Arkham City" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie chyba nie warto płacic az tyle pieniedzy za taki efekt. Zeby oczywiscie grać na ustawienaich High trzeba miec GTX580 a jego cena wciąz powala.Az takiego oszałamiajacego efektu nie ma. Cos jak w Crysis 2 miedzy directx 10 a 11. Ja mysle ze jak rozszerza ten efekt na prawie wszystkie elemnty w grze wtedy zdecydowanie będzie warto kupic karte graficzna od zielonych. Jak narazie zostane przy tych "wydajnych za stosunkowo niska cene".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa z Radeonem 6770 także nie dane mi było pobawić sie PhysX''em, choć w opcjach była możliwość włączenia tego na innej karcie niż Nvidia. Skutkowałoby to znaczną obniżką wydajności także nie próbowałem tego.
Muszę jednak przyznać że robi to wrażenie. Nie warto chyba jednak kupywać specjalnie tego modelu tylko dla tych dodatkowych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagani gier z PhysX''em są przesadzone np; mafia 2 działa w rozdzielczości 1680x1050 maxsymakne detale z PhysX''em na maksa płynie na 450GTS i i5 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to jest gdzieś opcja wyłączenia/włączenia physX ?
Ja dostałem batmana za darmo prze kupieniu nowego kompa i gra działa świetnie
a karte mam chyba trochę gorszą od 560TI

ogólnie kompa mam takiego:
intel core i5 4 x 2.9ghz
6gb ram
geforce gtx 560 1gb gs (przy okazji co oznacza golden sample?)

A Batman chodzi na wysokich z physX, wyłączone mam tylko dx 11 bo jest nie zoptymalizowane - w teście chodzi płynnie ale co 10 sek są przycięcia a klatki wachają się od 10 do 60
Gdy wyłączy się tesselacje gra od razu chodzi płynnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm grałem na GTX560Ti 2g 900Hz i jakoś na wysokich ustawieniach PhysX ani nie"pierneła" gra więc dziwi mnie ta recenzja, albo resztę sprzętu na którym redaktor miał gtx560 wsadzonego była kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GeForce with CUDA GT220 Gigabyte 1GB HDMI & DVI (PCI-E) OC (DDR3) i gram na wysokim physX bez problemu na DX9 mam jeszcze windowsa XP - czas zmienić system.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować