Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na X360 - już graliśmy!

16 postów w tym temacie

gram.pl

Czy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsoli Xbox 360 wygląda równie dobrze, co na pececie? W jakie nowe intrygi może zostać wplątany Geralt? Czy Myszasty ogarnął walkę na gamepadzie? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w poniższym tekście.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na X360 - już graliśmy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze przeczytałem? Będą nowe miejscówki, których nie było w wersji PC?
Rozumiem, że CDP doda je do pecetowej wersji po premierze konsolowej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 19:10, thiefi napisał:

Czy ja dobrze przeczytałem? Będą nowe miejscówki, których nie było w wersji PC?
Rozumiem, że CDP doda je do pecetowej wersji po premierze konsolowej edycji?


Jakiś czas temu ogłoszono, że cały content z xboksowej wersji, którego nie ma na PC będzie dodany w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawiają dwie rzeczy. Czy wydadzą jakiś zestaw, jak to miało miejsce w przypadku Wiedźmina 1, do wersji PC, który zawiera same aktualizacje od pierwszej do ostatniej? I czy dodadzą wreszcie obsługę pada innego niż ten do XBoxa? Znaleźliście może gdzieś informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedaży trafi też pudełkowe wydanie pecetowej ER W2 - a więc odpadać będzie instalacja jakichkolwiek łat. Co do pada - nie wiem, ale nie wydaje mi się. Pewnie są jakieś programy, które pozwalają obejść ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 15:45, Vojtas napisał:

Do sprzedaży trafi też pudełkowe wydanie pecetowej ER W2 - a więc odpadać będzie instalacja
jakichkolwiek łat. Co do pada - nie wiem, ale nie wydaje mi się. Pewnie są jakieś programy,
które pozwalają obejść ten problem?

Ok, bedzie odpadać ale ja nie o to pytam. Nie bedę kupował ER bo jednego Wiedźmina już mam, drugi mi nie potrzebny. Dlatego pytam o takie rozwiązanie jak w przypadku jedynki, że za niecałe 20 zł (o ile mnie pamięć nie myli) można było dokupić pakiet patchy do wersji rozszerzonej.
Są jakies programy... ale dlaczego mam kombinować, żeby odpalić usługę, która powinna być od początku? Moim zdaniem dość sensowne jest założenie, że do wersji gry na PC dodaje się obsługę pada na PC (skoro już w ogóle bawi się w dodawanie obsługi pada). Na pewno wiecej użytkowników komputerów posiada takiego a nie konsolowego. Dlatego zastanawiam się czy panowie z CDPRED zorientują się, że coś pominęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:07, Gorthak napisał:

Dlatego pytam o takie rozwiązanie jak w przypadku jedynki,
że za niecałe 20 zł (o ile mnie pamięć nie myli) można było dokupić
pakiet patchy do wersji rozszerzonej.


Ano, tak właśnie było. Na razie nic nie słychać jakoby patch miał się ukazać na osobnej płytce, aczkolwiek na oficjalnym forum jest już wątek lobbujący za tym pomysłem. :) Zobaczymy, może się ukaże.

Dnia 27.01.2012 o 21:07, Gorthak napisał:

Są jakies programy... ale dlaczego mam kombinować, żeby odpalić usługę, która powinna
być od początku?


Może dlatego, że szybciej można znaleźć drivery, które umożliwiają grę? Tak czy siak na razie nic na ten temat nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 22:22, Vojtas napisał:

Może dlatego, że szybciej można znaleźć drivery, które umożliwiają grę? Tak czy siak
na razie nic na ten temat nie wiadomo.

No tak, z praktycznego punktu widzenia :) Mi bardziej chodziło o to, ze dziwna to polityka wydawnicza, żeby w grze na PC dodawać opcję obsługi kontrolera konsolowego, jednocześnie nie dając takiej opcji dla PCtowego odpowiednika. Trochę to mało przyjazne użytkownikowi, żeby go zmuszać do szukania programów emulujacych. W każdym razie dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jakiś czas temu ogłoszono, że cały content z xboksowej wersji, którego nie ma na PC będzie dodany w patchu.

to dobrze... już się bałem, że nie będę mógł zobaczyć jakiś nowych watków fabularnych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 04:36, Koski napisał:

A propo samej konferencji jak i contentu dla PC - czy była chociaż jakaś malutka wzmianka
o Mod Toolkicie dla PC?


Niestety nie. :( Też popieram jego wydanie, ale nadal nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować