Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2 Mroczna Edycja - zawartość wydań, ceny, bonusy. Zamów już teraz w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

gram.pl

Wiedźmin 2 na Xbox 360 - długo wyczekiwany tytuł przez posiadaczy konsoli Microsoftu trafił właśnie do oferty sklepu gram.pl. Poznajcie skład wydań, sprawdźcie ceny, oceńcie nasz preorderowy bonus.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2 Mroczna Edycja - zawartość wydań, ceny, bonusy. Zamów już teraz w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie wydać ostatnich oszczędności na mroczną edycję mimo, że posiadam już edycję kolekcjonerską dwójki. Jak myślicie opłaca się kupić. Te elemnty mnie najbardziej zachęcają:
Wiedźmiński medalion
Artbook w skórzanej oprawie
Pudełko Mrocznej Edycji z płaskorzeźbą wiedźmińskiego medalionu umieszczoną w pokrywie
Dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Brawo za tą cenę za rozszerzoną edycję, większość wydawców to nawet przestało pełnoprawne instrukcje dawać do gry, a tutaj takie bogactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 19:44, Bartimeus napisał:

Zastanawiam się czy nie wydać ostatnich oszczędności na mroczną edycję mimo, że posiadam
już edycję kolekcjonerską dwójki. Jak myślicie opłaca się kupić. Te elemnty mnie najbardziej
zachęcają:
Wiedźmiński medalion
Artbook w skórzanej oprawie
Pudełko Mrocznej Edycji z płaskorzeźbą wiedźmińskiego medalionu umieszczoną w pokrywie
Dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową


Sam zacząłem się nad tym zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ci z CDP kombinują jak tylko mogą by zedrzeć z graczy jak najwięcej szmalu! :D
Edycja Rozszerzona, Mroczna Edycja..... z bonusami srasami i innym papiźdźbłami.. i co jeszcze. Za pół roku dostaniemy
Edycję Ultimate Box ? z kolejnymi bonusami ze specjalnymi armorami z uciętymi scenami bla bla bla... Śmiech na sali.
Trzeba im przyznać jedno. Wiedzą co robią. Do ostatniej literki słowo ''komercja'' rozkminili. ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i powiedzcie jak tu nie "kochać" CD Projektu taka cena za edycję rozszerzoną na XboX 360 toć to inni dystrybutorzy chyba padną jak to zobaczą, jakieś lipne gierki sprzedaje się w tym kraju za 200 zł na konsolę (tak, wiem, że CDP też inne gry często tak wydaje) a tu perełka za 120 złłłłlotych. Jakbym miał Xboxa to bym chyba kupił sobie kolejny egzemplarz, tak dla wsparcia dobrych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład zestawu na xboxa jest według mnie lepszy niż na PC... W PC brakowało medalionu i dla mnie było by to lepsze od głowy Geralta z która nic nie można zrobić.. eh..

@JaskozLukowa cena wersji rozszerzonej na xboxa jest prawie taka sama jak na PC w dniu premiery. PC - 99 zł a xbox360 - 119 zł. Taki sam skład w obu wersjach. Ciekawe czy i grafika będzie taka sama czy gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować