Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2 Mroczna Edycja - zawartość wydań, ceny, bonusy. Zamów już teraz w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Kurczę, sam bym kupił " Mroczną Edycję " dla pudełka, artbooka i medalionu, a grę bym opchnął - zwłaszcza, że cena zachęca ....
wiadomo coś, kiedy dodatkowy kontent z X360 trafi na PC?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, wielkie brawa dla CDP za wypasione wydanie w znakomitej cenie!!! Mroczna Edycja nie dość, że ładniejsza to jeszcze tańsza od pecetowej kolekcjonerki i co najważniejsze pozbawiona tej przereklamowanej głowy Geralta. Aż żałuję, że już od dawna nie mam xboxa. Co prawda napewno grafika nie będzie tak dobra jak na PC, ale z drugiej strony to jest najważniejsze chyba tylko dla dzieci Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej jestem zaskoczony ceną*. Obstawiałem dużo wyższą - miałem już nawet przygotowane kilka zabawnych bon-motów i złosliwych uwag, jak to CDP zdziera za roczną grę....

... a tu nie mam się czego czepić. Cóż - brawo !

*podczas negocjacji z MS albo szło na noże albo było po polsku - wóda lała się strumieniami żeby zmiękczyć serca korpoludków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niewierzę, a jednocześnie jestem pozytywnie zaskoczony. Cena za podstawową wersję na konsolę jak wiekszośc gier na PC. U mnie CDP zapunktował i po raz kolejny pokazuje, że gry są robione dla graczy, a potem dla pieniędzy - nie w odwrotnej kolejności jak większość zachodnich wydawców myśli. Zaraz odezwą się głosy, że takie są realia/prawa rynku/życie/cokolwiek, ale ww przykad pokazuje, że jednak można i skłania do refleksji.
Natomiast konsolowcy przyzwyczajeni do płacenia 200zł za grę powinni wziąć wersję bogatszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 119zł? No, to powiem że superaśna cena. Skład rozsz. edycji lepszy niż na PC. Hmm... EA i Ubisoft mogą sie powstydzić swoimi cenami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Polygamią:

" Promocja - Wiedźmin 2 na GOG.com będzie kosztować 15% mniej. Promocja jest ograniczona czasowo, ale nie podano do kiedy. Jeśli zdecydujecie się na jej zakup, automatycznie dostaniecie aktualizację, która 17 kwietnia ulepszy Waszą grę (darmowo) do wersji Enhanced "

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,11040367,Co_wiemy_o_Wiedzminie_2_na_360__czyli_krotkie_podsumowanie.html?bo=1

czy owa wersja, " Enhanced " to ta nowa wersja z X360 i czy aktualizację dostaną wszyscy wcześniejsi nabywcy wersji PC, czy tylko ci, którzy teraz skorzystają z promocji na GOG.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrezygnowałem ze zwykłej edycji na rzecz Mrocznej. Nie spodziewałem się takiej ładnej ceny zwłaszcza przy zwykłej edycji. W takim wypadku na półeczce znajdą się teraz aż dwie kolekcjonerki :P i bardzo cieszę się, że nareszcie zdobędę medalion, którego nie kupiłem z pierwszą częścią. Data premiery zapisana, szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lis_23

Wszyscy dostaną wersję "enhanced" poprzez automatyczny update.

Wspomnieli o tym, ponieważ dotyczyć to będzie również osób które zakupią Wiedźmina 2 dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chamstwo, specjalnie zrobili tak tanią kolekcjonerkę, żebym pomyślał, że przecież bardziej się opłaca wydać 220 niż 120zł :/
Ale w sumie...
Shut up and take my money!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować