Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2 Mroczna Edycja - zawartość wydań, ceny, bonusy. Zamów już teraz w sklepie gram.pl!

86 postów w tym temacie

Jakbym miał X360 to złożyłbym pre-ordera. Cena jest bombowa i świetnie dopasowana do naszych realiów. Jeśli ten ruch nie przyniesie CDP sukcesu to ja już nie wiem co może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie widać, że ktoś pomyślał, jak powinna wyglądać Mroczna Edycja i dodał nawet ciekawe dodatki do gry w postaci chociażby medalionu. Jednak dlaczego to wszystko opakowane jest w karton po butach? No ludzie! Nic nie mówię na temat grafiki znajdującej się na kartonie, bo to czy się podoba to rzecz gustu, ale czy tak trudno jest pomyśleć i stworzyć jakieś ciekawe opakowanie? Sam nie mam pomysłu, jak powinno ono wyglądać, a z resztą mnie nikt nie płaci za wymyślenie opakowania do Wiedźmina, ale następnym razem postarajcie się. Nie dość, że to duże opakowanie, które zajmuje trochę miejsca to jeszcze wygląda nijak. Podpatrzcie innych producentów i ich zestawy kolekcjonerskie. Szczerze powiedziawszy wolałbym troszeczkę więcej dopłacić i mieć coś ciekawego, co mogłoby oddawać klimat gry i ładnie wyglądać na półce niż wkładać samą grę i dodatki do kartonu po butach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 00:11, ACE_2005 napisał:

Wyraźnie widać, że ktoś pomyślał, jak powinna wyglądać Mroczna Edycja i dodał nawet ciekawe
dodatki do gry w postaci chociażby medalionu. Jednak dlaczego to wszystko opakowane jest
w karton po butach? No ludzie! Nic nie mówię na temat grafiki znajdującej się na kartonie,
bo to czy się podoba to rzecz gustu, ale czy tak trudno jest pomyśleć i stworzyć jakieś
ciekawe opakowanie? Sam nie mam pomysłu, jak powinno ono wyglądać, a z resztą mnie nikt
nie płaci za wymyślenie opakowania do Wiedźmina, ale następnym razem postarajcie się.
Nie dość, że to duże opakowanie, które zajmuje trochę miejsca to jeszcze wygląda nijak.
Podpatrzcie innych producentów i ich zestawy kolekcjonerskie. Szczerze powiedziawszy
wolałbym troszeczkę więcej dopłacić i mieć coś ciekawego, co mogłoby oddawać klimat gry
i ładnie wyglądać na półce niż wkładać samą grę i dodatki do kartonu po butach...

Podaj proszę przykład ciekawego opakowania :) Sam mam co prawda zerowy wpływ na jego zawartość (o to dba wydawca, my tylko sprzedajemy jego produkt), ale ciekawi mnie co jest dla Ciebie fajne, jeśli nie pudło z, według mnie, bardzo pomysłowym i świetnie wyglądającym wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 09:40, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Podaj proszę przykład ciekawego opakowania :) Sam mam co prawda zerowy wpływ na jego
zawartość (o to dba wydawca, my tylko sprzedajemy jego produkt), ale ciekawi mnie co
jest dla Ciebie fajne, jeśli nie pudło z, według mnie, bardzo pomysłowym i świetnie wyglądającym
wiekiem.


Mój post nie był skierowany do sprzedawcy, a do wydawcy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że Wy zajmujecie się sprzedażą, a nie produkcją chociażby opakowania. Jak napisałem wcześniej nie mam aktualnie żadnego pomysłu na opakowanie, ale też nie uważam, że opakowanie przypominające karton po butach jest czymś dobrym. Pamiętam kolekcjonerkę Mass Effect w wersji na PC. Tam też był karton po butach. Problem z takim opakowaniem jest taki, że niezależnie od tego, jak dobrze by nie wyglądało to wcześniej czy później zaczyna się po prostu rwać. Tak, rozrywa się po bokach. I nie dlatego, że się nim rzuca, ale od zwykłego używania. Wieko w końcu nie wytrzymuje i się rozsypuje, a to wygląda już szpetnie. Przykładowe opakowanie? Może coś na kształt z God of War 3 Edycja Ultimate Trilogy? Nie chodzi mi tu o to, żeby końcowy produkt kosztował ~ 500 zł. Nie chodzi mi o to, żeby zdobiły go jakieś rzeźbienia. Chodzi mi tylko o to, żeby to nie był karton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz Mrocznej Edycji już zamówiony. Można już te numerki zobaczyć w zamówieniu bo nie widzę? Chyba mam 314 (patrząc według licznika zamówień), także całkiem całkiem :). Cena - rewelacja, tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla pecetowców będzie tylko patch? Szkoda, bo okładka ładna. Ale nie ma z czego zrobić pakietu upgrade''ującego jak w pierwszej części : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Ładne a kiedy Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2 Mroczna Edycja Na PC bo kupić bym miał chęć ale tej poprawionej a nie premierówki jednka Była nawet Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten artbook na pewno bedzie w skórzanej oprawie ? Wydaje mi się, że na początku tak przeczytałem czytając zawartość Mrocznej Edycji a teraz już nie widzę takiej informacji. Mógłby mnie ktoś doinformować ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 09:40, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Podaj proszę przykład ciekawego opakowania :)


Mam prośbę: czy mógłbyś wrzucić na Wasz serwer artworki z W2 w możliwie najwyższej rozdzielczości? Te, które pojawiły się już w poprzednich newsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z wersja angielska? Przeciez u nas sa sami gracze ktorzy rozumieja tylko angielski i mowia nie wersja z jezykiem polskim, co oni biedni zrobia? Przeciez nie kupią takiej wersji bo to bedzie dla nich obraza i na pewno zle spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy gdzieś można sam wisiorek dostać [oprócz allegro i oszołomów co wystawiają tam takie gadżety w cenach w których mógł bym sobie porządny złoty łańcuszek kupić :) ] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 12:57, natanadler napisał:

Kiedy będą informacje, który mamy nr edycji Mrocznej??


Informacja jest w sklepie, w opisie produktu.

"Cały nakład Mrocznej Edycji jest numerowany.
Numer swojego egzemplarza zobaczysz w szczegółach zamówienia (numery zostaną przydzielone zgodnie z kolejnością składania zamówień i będą widoczne od 1.02.2012)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 13:03, Pietro87 napisał:

Orientuje się ktoś czy gdzieś można sam wisiorek dostać?


A próbowałeś zapytać kogoś z CDP? Aktualnie trwa lobbing na rzecz powstania sklepiku z gadżetami. Ludzie najczęściej chcą kupić medalion i koszulki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz pod latarnia najciemniej.
Mam gdzieś maile do kilku osób z CDP które kontaktowały się ze mną w kwestiach związanych z W2 [zagubiona koszulka mojego brata i jego potłuczone popiersie], mam tez gdzieś namiary na ich DOK, nie omieszkam zapytać.
Byle tylko cena tez nie była "z dupy" wzięta, bo co jak co ale 150-200zł to ja za to to nie dam
=P [w takim wypadku to już wole kupić wersję W2 na x360 za 2 stówy, zabrać sobie medalik a grę spuścić za 70% ceny na allegro]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 22:55, Vojtas napisał:

Mam prośbę: czy mógłbyś wrzucić na Wasz serwer artworki z W2 w możliwie najwyższej rozdzielczości?
Te, które pojawiły się już w poprzednich newsach?

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=5635&i=84
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=5635&i=83
Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 08:40, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wystarczy?


Dzięki. Ale mam niejasne przeczucie, że są jeszcze większe, zwłaszcza ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować