Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz intro do Wiedźmina 2 w wersji na konsole

54 postów w tym temacie

Rewelacja. Właśnie szukam mojej szczęki na podłodze. Wiedźmin 2 wreszcie będzie miał możliwość podbicia rynku konsolowego. Serca pecetowców skradł już dawno temu. Życzę CDPR ogromnego sukcesu z wersją X360 bo staranność z jaką dopieścili Wiedźmina 2 jest nie do opisania. Intro to absolutne arcydzieło. Istny diament pośród otaczającej nas coraz częściej tandety.

Ps W opisie obrazka jest "Wiedźmin w" zamiast "Wiedźmin 2". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Letho mówił Geraltowi pod koniec Wiedzmina 2, że nauczył sie calego rozkładu straży w zamku zanim dopadl Demawenda, a nie na statku. Takie drobne niedopatrzenie, a co do filmiku to robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro bardzo dobre, ale nie pozbawione błędów,

Spoiler

skoro Letho był wiedźminem, miał immunitet na choroby, nie mógł chyba kichnąć, to takie moje spostrzeżenie, chyba, że nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 20:45, Kono123 napisał:

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Letho mówił Geraltowi pod koniec Wiedzmina 2, że nauczył
sie calego rozkładu straży w zamku zanim dopadl Demawenda, a nie na statku. Takie drobne
niedopatrzenie, a co do filmiku to robi wrażenie.


Nie do końca było tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woow! Mistrzostwo swiata! animacja postaci jak żywa! Graficznie to najwyzszy poziom! jestem w szoku, najlepsze intro jakie widziałem. To bedzie swietna reklama gry na zachodzie i wcałej europie. zycze milionow sprzedanych kopii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 20:54, blazenek napisał:

Intro bardzo dobre, ale nie pozbawione błędów,

Spoiler

skoro Letho był wiedźminem, miał immunitet
na choroby, nie mógł chyba kichnąć, to takie moje spostrzeżenie, chyba, że nie mam racji


Nurkował bez akwalungu, miał prawo wodę wysmarkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to niezbyt rozumiem, czym się wszyscy tak bardzo podniecają. Po pierwsze, intro jest mocno sterylne, a co za tym idzie mało realistyczne. Choćby dwóch "mięśniaków", walczących na pokładzie - zero potu, krwi, czegokolwiek. Brak sensownej symulacji fizyki materiałów (a jest ich sporo, w dodatku to nieinteraktywna animacja, więc można to było zrobić). Mimika twarzy również bardzo uboga. Mówiąc szczerze, już intro do pierwszego Wiedźmina biło to na głowę, w zasadzie pod każdym względem. O takich klasykach, jak trailer do Warcraft 3 z podkładem "Call to the arms" czy filmików z Diablo 2 nie wspominając.

Ale to nie największy z moich zarzutów. Największym zarzutem jest to, że... intro nijak nie trzyma klimatu Wiedźmina. Przypomina raczej tradycyjne, mainstreamowe heroic fantasy, jest do bólu przeładowane "hollywoodzkim" efekciarstwem.

Reasumując, nie twierdzę, że intro jest złe. Uważam jednak, że niczym nie wybija się na tle tego, co już dawno widzieliśmy, a na pewno nie na tyle, by piać z zachwytu. Ponadto klimatem nijak się ma do prozy Sapkowskiego.
Ot, kolejny filmik, jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro bardzo fajne. Właśnie miałem zaczynać grać w Wiedźmina 2 od początku, ale chyba poczekam na patch;] Życzę milionów sprzedanych kopi.
Tenebrael - mimika uboga? Kpisz sobie prawda?:P Efekciarstwo? Intro z CoDów i innych BFów pewnie bardziej realistyczne? Poza tym to świat FANTASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować