Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Diablo III

43 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 12:39, Yevaud napisał:

Ciekawe jak to będzie wyglądało realnie. Dwójka to może się ciąć nawet na czterordzeniowym
procesorze ;).


Ale za to ruszała na sprzęcie gorszym niż podane przez Blizz wymagania minimalne a to się często nie zdarza.

Co do D3 to wymagania zupełnie sensowne. Minimalne spełniam więc się nie przejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi na maksymalnych, nie domyśliłbym się :P A mojemu braciszkowi, który jest wręcz uzależniony od Diablo 2, brakuje minimalnie do spełnienia minimalnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff.. wymagania rozsądne :) Więc pogramy na zalecanych yupi ! ^^. Tylko nie wiadomo jak to będzie przy grze multiplayer, albo przy większej ilości mobów. Bo może się powtórzyć sytuacja jak była ze Starem 2. Wszystko ładnie a na multi pokaz slajdów przy 6 graczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są bardziej lajtowe niż sądziłem. To oznacza, że większa ilość graczy będzie mogła zagrać w nowe dzieło Blizzarda a to oznacza większy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że zalecane są trochę wyższe (w wymaganiach karty graficznej) niż się spodziewałem.
Starcraft II był lepiej zoptymalizowany, a D3 wcale graficznie nie prezentuje się jakoś wybitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 13:06, kindziukxxx napisał:

dziwi mnie jedno, MAC na minimalnych wymaga mocniejszego proca a słabszej karty..

Normalne, mamy trochę inną architekturę systemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować