Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Postal III - recenzja

16 postów w tym temacie

Jak tylko dorwe kiedyś w jakiejś gazecie to chętnie przejde. Gra jest niedopracowana technicznie ale ma to wszystko co większość dzisiejszych super mega "REALISTYCZNYCH" gier nie daje - puchę z grania i kawał dobrej szopki na ekranie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 14:23, 1t4chi napisał:

dopiero teraz recenzja ? premiera jak dobrze pamiętam była już dawno temu


Premiera była bodaj w grudniu, niestety klucz otrzymałem dopiero na początku stycznia, a do tego po drodze przydarzyła mi się awaria komputera, co dodatkowo wydłużyło proces prowadzący do publikacji tekstu o jakiś tydzień. No ale cóż, lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, cóż z recenzji wynika, że można było lepiej. Sądzę, że chyba dam trójce szansę.

Do dziś bardzo miło wspominam rozgrywkę w postalu 2, spory świat częściowo realistyczny a częściowo absurdalny z niepowtarzalnym klimatem i poczuciem humoru.

Poza tym p2 pozwalał na wypełnianie misji w sposób pokojowy czyli bez uciekania się do przerysowanej przemocy. Np. aby kupić mleko i wypełnić misję można było poczekać na swoją kolej w długiej kolejce pełnej denerwujących, narzekających ludzi, ale można było też wybić wszystkich łopatą a potem na nich nasikać ale przecież nikt nas do tego nie zmuszał. Sądzę, że podobne wybory mamy w prawdziwym życiu ale to już trochę inna historia ;)

No i motto na budynku banku: "We steal because we can" - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przeszła bez rozgłosu żadnego... ŻADEN z moich znajomych nie wiedział, że ta gra już dawno temu wyszła -_- Jako fan pierwszych dwóch części spodziewałem się czegoś więcej po tej grze i bardzo się cieszę, że nie brałem jej w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy postal to klipa z pięknej serii. Z resztą już 2 nie była tak dobra jak 1. Szkoda bo pomysł i ogólny charakter gry sugerował wycisnąć coś więcej niż taki paździerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich trójek jakie wyszły postal póki co na samym przedzie jak bedzie w jakieś promocji może kupię. Ale póki co trzeba nadrobić zaległości z zeszłorocznej promocji steamowej (nie tej z 2011 a 2010 xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale ja się fajnie bawiłem przy Postal 2. "Trójka" odpycha mnie głównie brakiem widoku z pierwszej osoby. Również kupię gdy znajdzie się w jakiejś reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupię, jak będę miał pieniądze, pytanie tylko "gdzie kupię". Byłem stosunkowo niedawno w Media Markt, przejrzałem wszystkie półki i nie znalazłem Postal 3. Czemu? Bo wydawcy nie ma? To ja mam z Amazona to zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam na początku chciałem zamówić grę na Steam, gdyż miałem całkiem miłe wpomnienia z dwójki (ta wiem sic :P )
Lecz jak się zdziwiłem gdy się okazało że gra jest "unlocked " ale kupic się jej...nie da.
Żeby otrzymać klucz trzeba było bezpośrednio zakupić klucz ze strony twórców (o ile dobrze pamiętam ) dopiero gdy pieniądze do nich dotarły (40$) wysyłali klucz który można było aktywować na steam.
Odrazu coś mi nie przypasiło więc sprawdziłem opinie ludzi którzy kupili grę i cóż.
Wiekszość osób odbiła się od tej gry w przeciągu 1~2 godzin i rzadała zwrotu pieniędzy za ten "szajs " oraz zalecałą trzymania się od tej gry na kilometr.
Jeśli twórcy w jedej z misji piszą a raczej wyśmiewają się z gracza żeby uwarzał bo AI jest tak tępe że same sobie nie poradzi.
Lub też w misji Policjanta wklejają TEN SAM ETAP 2 razy zmieniając tylko parę rzeczy i dopisując że teraz będzie on na...wyższym poziomie trudności.
Osobiscie nie dziękuje może zakupie jak będzie kiedyś za 10~20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować