Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy kwartał Apple`a. Świetne wyniki iPhone`ów i iPadów

39 postów w tym temacie

Daelor pewnie, że były, tylko że:
1. reakcja takiego telefonu na dotyk wołała o pomstę do nieba - trzeba było z 5 razy w przycisk nacisnąć, aby zaskoczył (już nie wspomnę o tym, że często wciskało się nie to, co chcieliśmy)
2. interefejs również wołał o pomstę do nieba (teraz to 99% telefonów posiada interfejs żywcem zerżnięty z Apple z Androidem na czele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar nie ma Androida? A to ciekawe, proponiuje poczytać specyfiakcję z czego Vita będzie korzystać.

Sauron920925 he? przecież już telefony mają większą wydajność od Vity (a jak wejdzie Tegra 3 to Vita w ogóle będzie miała pozamiatane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 19:27, TobiAlex napisał:

Henrar nie ma Androida? A to ciekawe, proponiuje poczytać specyfiakcję z czego Vita będzie
korzystać.

Sauron920925 he? przecież już telefony mają większą wydajność od Vity (a jak wejdzie
Tegra 3 to Vita w ogóle będzie miała pozamiatane).


programiści i gry, nie bebechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 16:36, Cygi napisał:

Chyba tylka ja tu obecny nie posiadam żadnych I-coś tam i żadnych komórek.

Zdajecie sobie sprawę, jaka to wolność?

bla bla bla


A ja nie mam prądu, nie muszę płacić rachunków, przejmować się żarówkami, inne_głupoty.
JESTEM WOLNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 19:27, TobiAlex napisał:

Sauron920925 he? przecież już telefony mają większą wydajność od Vity (a jak wejdzie
Tegra 3 to Vita w ogóle będzie miała pozamiatane).


Tegra 3 już weszła, wydajnością dupy nie urywa.
Zostaje też problem optymalizacji, Androidów jest masa, Vita jest jedna (jak pc - konsole).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 19:27, TobiAlex napisał:

Henrar nie ma Androida? A to ciekawe, proponiuje poczytać specyfiakcję z czego Vita będzie
korzystać.

Mógłbyś się w końcu nauczyć używać funkcji "odpowiedz", bo trochę czasu na tym forum już siedzi.
I nie, Vita nie ma Androida:

Which OS are you using for PS Vita?

We will use an OS specifically designed for PS Vita.


Źródło:
http://uk.playstation.com/psvita/support/general/detail/linked391549/item391530/Applications-and-Operating-System-(OS)/

Dnia 28.01.2012 o 19:27, TobiAlex napisał:

Sauron920925 he? przecież już telefony mają większą wydajność od Vity (a jak wejdzie
Tegra 3 to Vita w ogóle będzie miała pozamiatane).

I co Ci ta Tegra 3 da jak system wciąż jest zamulaczem? Na razie tylko iOS nie zamula zasobów sprzętowych. Poza tym - programiści i gry. Bo co mi po Infinity Blade, które ładnie wygląda, jak tam nawet się poruszać nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2012 o 16:36, Cygi napisał:

Chyba nie jestem tu sam? ;)


Skądże! Ja również jestem z Tobą, już od 5 lat nie mam Internetu i radzę Ci tego spróbować - to dopiero WOLNOŚĆ!

Nie muszę płacić rachunków, nie przejmuję się różnymi dziwnymi ludźmi wypisującymi głupoty w sieci, po prostu bajka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze, że jedyne odpowiedzi jakie uzyskałem to próby ironizowania i przedrzeźniania, z wyjściem spoza tematu komórek na czele.

Was naprawdę boli, że nie mam takich problemów, jakie wyżej wymieniłem, w przeciwieństwie do was, złośliwców?
Chyba trafiłem w sedno, bo jak widać dwóm osobom prawda zabolała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 08:59, Cygi napisał:

Was naprawdę boli, że nie mam takich problemów, jakie wyżej wymieniłem, w przeciwieństwie
do was, złośliwców?
Chyba trafiłem w sedno, bo jak widać dwóm osobom prawda zabolała... :)

Co chciałeś niby osiągnąć swoim wpisem? Pokazać, jaki to jesteś oryginalny gość, nonkonformista doskonały? W dzisiejszych czasach jak ktoś nie posiada telefonu komórkowego, to jest jakimś dziwadłem, a nie oryginałem. Bo telefon to niekoniecznie musi być narzędzie do wypisywania bzdurnych esemesików ze znajomkami czy wydzwaniania i plotkowania. Co w takim razie wpisujesz w rubryce numer telefonu w CV? Może stacjonarny, a potem wyczekujesz całe dnie na telefon?
U mnie w pracy mamy co jakiś czas tzw. call tree, kiedy to zwierzchnicy dzwonią do swoich podwładnych - na prywatne numery właśnie.

Poza tym - wytłumacz mi, jak to komórka ogranicza wolność? Przecież nie kopnie Cię prądem jak nie odbierzesz :P Ja mam non stop na wyciszonym, odbieram sporadycznie, a używam jej, kiedy to JA chcę do kogoś zadzwonić. Poza tym to doskonały budzik i fajny notesik na krótkie notatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 16:58, Sauron920925 napisał:

Ja im w ostatnim roku też pomogłem w tym wyniku :)

Gratulacje, już szykujemy medal okolicznościowy i elegancki puchar na biurko!

Dnia 28.01.2012 o 16:58, Sauron920925 napisał:

iPhone 4 to np mój drugi z rzędu telefon od Apple (wcześniej iPhone 3G 8GB) i już nie
spoglądam na ofertę innych firm.

Jesteś spełnieniem marzeń każdego marketingowca - oni właśnie dążą do tego, żeby konsument przestał używać swojego mózgu i dokonał swoistego outsourcingu jego funkcji do nich właśnie, żeby to oni mu dyktowali co ma kupić ^_^

Dnia 28.01.2012 o 16:58, Sauron920925 napisał:

Za rok biorę iPhone''a 5 :P

Zapisz się już na preorder - na Iphone 6 i 7 też, po co z tym zwlekać.

Dnia 28.01.2012 o 16:58, Sauron920925 napisał:

PS: nabierają to się ludzie którzy kupują teraz PS Vita... za rok średniej klasy telefony
będą miały podobną wydajność

Tak, bo granie na ekranie dotykowym to jest szczyt wygody i największa frajda :/ Kiedy w zeszłym roku leżałem z rozwalonym kolanie w gipsie, to poprosiłem siostrę, żeby mi kupiła na swojego Iphone''a jakąś tam gierkę RPG (w recenzjach się nad nią zachwycano straszliwie) - pograłem z godzinkę i wolałem od tej katorgi oglądać telewizję czy choćby leżeć i w sufit się gapić. sterowanie D-padem wyświetlanym na ekranie to jest pomysł godny średniowiecznych oprawców! Oprócz sterowania gra była naprawdę fajna - cóż z tego, skoro nie dało się grać po ludzku? To tak a propos tego, czy dedykowane do grania konsolki przenośne mają sens czy nie - mają jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój drugi post? Dałem go, bo nie spodziewałem się ironicznego jadu ze strony co poniektórych.
I od razu "dziwadło" - jesteś trzecim frustratem w tym wątku, którego zabolało, że komórki mieć nie muszę.

W przeciwieństwie do was - ten najazd na mnie jest widocznie waszą wymówką i usprawiedliwieniem, że wy je musicie mieć, że bez nich nie możecie normalnie żyć. :)
A, i spróbujcie przeżyć tydzień bez komórek, chociażby podczas urlopu. :)

Wystarczyły mi trzy sytuacje:
- w latach szkolnych, podczas przerw, każdy telefon w łapie i oczy w wyświetlacz. Nawet nie można było normalnie porozmawiać...
- natarczywe reklamy dzwonków, we wszystkich mediach
- mówisz do osoby, a tu ci przerywa dzwoniąca komórka tej drugiej osoby. Mam tak średnio 9 na 10 konwersacji.

Ww. motywy studzą mój zapał do posiadania komórek.

Zresztą: gdy jestem poza domem, jestem po prostu niedostępny, kropka. Nikt mi wtedy nie przeszkadza, nie mam tych problemów z telefonami, o których pisałem poprzednio plus moje otoczenie wie, że jedyny kontakt ze mną to stacjonarny...i GG.

I to nazywam wolnością od komórek.
Chociaż od jednej rzeczy nie jestem uzależniony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sup Bro. Jak jadąc przez las będziesz miał wypadek, albo na ulicy zobaczysz osobę która dostałą zawał to co, szybki sprint do domu żeby zadzwonić na pogotowie ?

Telefon nie jest twoim wrogiem. Nikt ci nie karze mieć smartfona, nikt ci nie karze na nim grać, nawet go odbierać, ale jako wynalazek sam w sobie jest on niezmiernie przydatny.

Nie wiem też po co to gadanie o frustratach, i swojej "inności" chcesz się dowartościować czy co ? To forum. Miejsce do dyskusji ( którą ty zacząłeś wspominając w wątku o Apple o tym że nie masz telefonu ), więc nic dziwnego że ludzi podchwycili wątek i zaczęli podawać kontrargumenty.

Co do samego Appla to jest on na pewno dość kontrowersyjny. Pomijając jednak kwestie kto był pierwszy, kto był większym wizjonerem itd, powiem tylko iż dla mnie, "normalnego" użytkownika smartfonów to wszystko nie ma znaczenia, jeśli za tę samą cenę mogę kupić lepszy smartfon Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 13:58, czapol napisał:

Sup Bro. Jak jadąc przez las będziesz miał wypadek, albo na ulicy zobaczysz osobę która
dostałą zawał to co, szybki sprint do domu żeby zadzwonić na pogotowie ?

Nie, wtedy jest szansa, że osoba, która miała zawał, ma przy sobie komórkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby mi się takie sytuacje przydarzyły (odpukać), ponieważ tak spędzam swoje życie, że naprawdę nie potrzebuje czegoś takiego jak komórka.

Jasne, że nie jest moim wrogiem, ale także nikt i nic mnie nie zmusza do posiadania komórki.

Oczywiście, opinie mile widziane (sam dałem zapytanie), ale nie z takim podejściem jak wyżej i twoja odpowiedź.

"Dowartościować"...

To tak teraz się robi? Zobaczą człowieka, który nie ma czegoś, któzy mają wszyscy, bo po prostu nie chce tego mieć, to już jest "dziwadło" i pewnie się "dowartościowuje, chwaląc się tym".

Naprawdę, nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 17:08, Henrar napisał:

> PS: nabierają to się ludzie którzy kupują teraz PS Vita... za rok średniej klasy
telefony
> będą miały podobną wydajność

I pierwszą rzeczą, na jaką przerzucą się użytkownicy i programiści to high-endowy smarthphone
za 450+ euro. Jasne, jasne. Już pomijam fakt, że PSV nie ma zamulającego systemu w postaci
Androida i jest stworzona specjalnie do gier.

No fakt trzeba się zastanowić co lepsze. Dzisiątki milionów (pewnie wkrótce setki) użytkowników Andka czy kilka milionów użytkowników Vita. Nie wiem dlaczego mało popularny wielki przenośny kloc jedynie do grania za 300$ ma być lepszy od smartfona za 450$, ale wygląda na to, że Japończycy to wiedzą i go nie kupują. Kiedyś mówiło się, że PSP było porażką nie wiem jak w takiej sytaucji będziemy mówić o Vicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 14:54, Cygi napisał:

To tak teraz się robi? Zobaczą człowieka, który nie ma czegoś, któzy mają wszyscy, bo
po prostu nie chce tego mieć, to już jest "dziwadło" i pewnie się "dowartościowuje, chwaląc
się tym".


Dziwadło, bo się tym chwali ( mam nadzieję iż Cię tym nie urażę gdyż nie to jest moim celem ). Poza tym nie przychodzi mi do głowy JAKIKOLWIEK powód dla którego ktokolwiek normalny miałby wyskakiwać na forum o graniu z przechwałkami o tym iż nie ma telefonu.

Seriously, who cares ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Apple`a - zakupiłem ostatnio Iphone`a 4s. Mój pierwszy Iphone, nie jestem w "ekosystemie" Apple`a (poza iPhonem mam tylko iPada 2), ale jestem bardzo zadowolony. Świetny - choć nie efektowny i bajerancki - OS, bardzo dobra kamera i aparat, telefon reaguje niemal bez opóźnienia w codziennym użytkowaniu, bateria wystarcza na dwa - trzy dni (zależnie od tego, ile muzyki słucham, przeglądam internetu, czy dzwonię), więc bez szału, ale też okej. Poza tym - telefon jest niesamowicie ładny kiedy ogląda się go z bliska i trzyma w dłoni. Generalnie - jest genialny, jeżeli nie brać pod uwagi ceny. W Polsce cena zabija - kupiłem telefon w umowie dwuletniej przy nienajtańszym abonamencie i zapłaciłem około 1700 złotych. Spory zgrzyt. Natomiast dla Apple`a gratulacje, bardzo dobry i do pozazdroszczenia wynik. Aczkolwiek w "Maki" się ładował nie będę ; -).

Co do Vity - ogromna zaleta, to "mechaniczna" kontrola i większy ekran, a także więcej "poważnych" tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne.

Człowiek w temacie o komórkach daje znać, że nie jest posiadaczem telefonu, podaje, jakie problemy go mijają i pyta się pozostałych, czy ktoś ma tak samo.

I za normalny post jest nazywany "dziwadłem". Co tu się dzieje?!

No i, skoro co to kogo obchodzi, dziwi mnie, że jeszcze odpisujesz.
Nie powinieneś czasem tego wątku olać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować