• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Filip_Fifi

Instalacja Colin Mcrae 2005

Pytanie

Mam prośbę, czy ktoś może mi pomóc zainstalkować Colin 2005. Mam dwa napędy w komputerze i po instalacji wkładając płytę do dowolnego napędu pojawia zię błąd zabezpieczeń i prości o włożenie właściwej płyty!
Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.10.2005 o 12:34, Filip Fifi napisał:

Mam prośbę, czy ktoś może mi pomóc zainstalkować Colin 2005. Mam dwa napędy w komputerze i po instalacji wkładając płytę
do dowolnego napędu pojawia zię błąd zabezpieczeń i prości o włożenie właściwej płyty!
Z góry dziękuje!


Kup sobie oryginał i nie bedzie problemu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 23:28, adios2 napisał:

> Mam prośbę, czy ktoś może mi pomóc zainstalkować Colin 2005. Mam dwa napędy w komputerze i po instalacji wkładając
płytę
> do dowolnego napędu pojawia zię błąd zabezpieczeń i prości o włożenie właściwej płyty!
> Z góry dziękuje!


Kup sobie oryginał i nie bedzie problemu :]


Mam głabie orginał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 14:06, Filip Fifi napisał:

> > Mam prośbę, czy ktoś może mi pomóc zainstalkować Colin 2005. Mam dwa napędy w komputerze i po instalacji wkładając

> płytę
> > do dowolnego napędu pojawia zię błąd zabezpieczeń i prości o włożenie właściwej płyty!
> >
Z góry dziękuje!
>
>
> Kup sobie oryginał i nie bedzie problemu :]

Mam głabie orginał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja głabie też i też mam dwa napedy i tą gre instalowałem i odinstalowywałem kilka razy od chwili kupna i nigdy nie miałem z tym problemów - natomiast problem który opisałeś dotyczy głownnie piratów - głąbie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 01.11.2005 o 19:47, adios2 napisał:

Ja głabie też i też mam dwa napedy i tą gre instalowałem
i odinstalowywałem kilka razy od chwili kupna i nigdy nie miałem z tym problemów - natomiast problem który opisałeś dotyczy
głownnie piratów - głąbie!!!!

Nie mówi tak hop odrazu,i nie posądzaj z mety.
Kolega kupił orginał Fifa 06 i miał podbnie,u niego pomogło odinstalowanie Deamona i Alcholola,wtedy gra ruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2005 o 20:33, djkris napisał:

Nie mówi tak hop
odrazu,i nie posądzaj z mety.
Kolega kupił orginał Fifa 06 i miał podbnie,u niego pomogło odinstalowanie Deamona i Alcholola,wtedy
gra ruszyła.


Może masz i rację a może i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a mi sie wydaje ze wystarczy odlaczyc jeden z tych napedow na czas grania (moze wystarczy tylko z poziomu windowsa... start/ustawienia/panel ster./system/wlasciwosci/napedy (wl wyl. co odpowiednie) jak to nie pomoze to odciac jeden naped od plyty glownej na przyklad przez odlaczenie tasiemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 06:11, bartie.PL napisał:

a mi sie wydaje ze wystarczy odlaczyc jeden z tych napedow na czas grania (moze wystarczy tylko z poziomu windowsa... start/ustawienia/panel
ster./system/wlasciwosci/napedy (wl wyl. co odpowiednie) jak to nie pomoze to odciac jeden naped od plyty glownej na przyklad
przez odlaczenie tasiemki :)


No i znowu mamy ten sam dylemat choć zainteresowany(twórca tematu) nim już się nie interesuje.
W drodze oświecenia powiem że odcinanie (czytaj wypinanie) napędów jest niezbędnym działaniem aby oszukać zabezpieczenie starforce, które obsługuje tą grę przed użytkowaniem nielegalnych kopi.
W przypadku Oryginalnej gry nie ma porzeby wypinania czegokolwiek z komputera aby gra działała.
(mam i wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.11.2005 o 10:40, adios2 napisał:

> a mi sie wydaje ze wystarczy odlaczyc jeden z tych napedow na czas grania (moze wystarczy tylko z poziomu windowsa...
start/ustawienia/panel
> ster./system/wlasciwosci/napedy (wl wyl. co odpowiednie) jak to nie pomoze to odciac jeden
naped od plyty glownej na przyklad
> przez odlaczenie tasiemki :)
>

No i znowu mamy ten sam dylemat choć zainteresowany(twórca
tematu) nim już się nie interesuje.
W drodze oświecenia powiem że odcinanie (czytaj wypinanie) napędów jest niezbędnym działaniem
aby oszukać zabezpieczenie starforce, które obsługuje tą grę przed użytkowaniem nielegalnych kopi.
W przypadku Oryginalnej
gry nie ma porzeby wypinania czegokolwiek z komputera aby gra działała.
(mam i wiem)


ja tam nie mam problemow ze swoim cmr05 (oryginał) no chyba ze w grze sieciowej, ale tam zagladalem tylko raz.
zreszta w gre tą gralem moze ze 3 razy po czym wrocilem do swojej ukochanej "czworeczki" :)
jest zdecydowanie lepsza!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcę powiedzieć, że nie macie panowie lub panie racji. Po instalacji na pulpicie jest ikonka-skrót do uruchomienia gry, trzeba "kliknąć" prawym, właściwości, w nazwie pliku dopisać bez spacji novideo tle, że nie pamiętam czy "novideo" czy "nowideo" lub w tej formie "no video" "no wideo". powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja również mam problem, dostałem oryginała i nie chce mi śmigać po weryfikacji płyty pojawia się czarny ekran i wyrzuca mnie do windowsa!!!POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za pomoc, colin już hula,lecz spację trzeba wpisać, tak czy inaczej już palę gumy, tylko gra przez net niedziała, pojawia się komunikat o błędnym kluczu lub ktoś już używa tego klucza, o co kamon przecież mam oryginał dopiero co odpakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować