• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Langier

Problemy z monitorem biały ekran- help!!! Rozwiązany]

Pytanie

Witam, wujek nie pomógł. Szukałem, było wiele podobnych problemów, ale rozwiązania nie znalazłem. Problem jest taki. Włączam komputer wszystko ok, ukazuje się wczytywanie Windows i jak zniknie to wczytywanie to cały ekran robi się biały. Słychać dźwięk który wita nas w systemie Windows, ale cały czas biało.
Co próbowałem:
-wchodziłem awaryjnie- wchodzi bez problemu, tak jak powinno być,
-mam stary komputer z monitorem, podłączałem nowy monitor do starego kompa- wszystko ok, stary monitor do nowego kompa- też ok, więc sprzęt chyba jest ok,
-gdy odinstalowałem sterowniki karty graficznej to problem z białym ekranem znikł, potem instalowałem kilka razy inne wersje- wtedy biel wracała...

Mój komp:
AMD Athlon II x2 3,4Ghz
4GB RAM
AMD Radeon HD 5570
Monitor Philips 191EL LED połączenie D-sub
Windows 7 Ultimate

Nie musicie pisać że "jak nowy skoro takie stare komponenty? Moja babcia ma nowszy..." itp, proszę tylko o pomoc, jak zrobić aby ze sterownikami było ok. Problem ten pokazał się ot tak, nic nie robiłem że miałoby się popsuć. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Widzę że już dopisałeś się w odpowiednim temacie ale chyba jeszcze nie znalazłeś rozwiązania więc ten wątek póki co przenoszę na podforum pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W tamtym temacie uzyskałem odpowiedź ale, niestety nie mam mozliwosci sprawdzić karty u kogos innego. Spróbuje w ciagu tygodnia. Dodam że formatowałem komputer, zainstalowałem Windows xp home, z myśla że coś to da, działa, ale jak chcę ustawić rozdzielczość na wyższą (1366x768) to ekran robi sie biały, potem wraca do poprzedniej rozdzielczości. Porażka na pewno coś się uwaliło:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować