Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pamiętacie słabiutkie Command & Conquer: Renegade? Fani stworzyli własną wersję...

51 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2012 o 00:52, Jave napisał:

> W żadnym kawałku tekstu redaktor nie napisał, że jest to tylko jego opinia
A w czym imieniu redaktor ma pisać? W Twoim? Moim? To naprawdę nie jest takie oczywiste,
że wyraża swoją opinię? oO

News ma być względnie obiektywny. Jeżeli redaktor chciał napisać, że Renegade to crap, mógłspomnieć w rameczce "Moim zdaniem", bo posiada takie coś do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 00:52, Jave napisał:

> W żadnym kawałku tekstu redaktor nie napisał, że jest to tylko jego opinia
A w czym imieniu redaktor ma pisać? W Twoim? Moim? To naprawdę nie jest takie oczywiste,
że wyraża swoją opinię? oO


Nie jest. Opinii można się spodziewać w recenzji, w newsie tylko obiektywnych faktów. Więc słusznie się ludzie oburzają że przedstawiono opinię jako fakt.

Czy opinia słuszna się nie wypowiadam, nie grałem w Renegade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytanie zdania ze "Czy jest lepsza od oryginału? Do tego wiele nie potrzeba" Doprowadzilo mnie do furii! Moze rok temu ja ukonczylem. Gra jest bardzo trudna po pierwszych kilku latwych etapach! Do tego ma klimat i humor. Rzeczywiscie nie jest to ideal albo Genialny projekt ale bez wzgledu jak bardzo rozni sie jakoscia od zapowiedzi wciaz jest to kawal znakomitego szootera z sprzed lat do tego Jest lepszy i trudniejszy niz 99% dzisiejszych gier tego typu i mowie to jako stary gracz ktory nie moze grac w dzisiejsze %&^Y*U() wna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2012 o 23:16, Braveheart napisał:

Dlaczego z miejsca nazywasz ludzi idiotami ;S ? [Przecież tych ludzi nawet nie znasz]
Ciekaw jestem co Ty byś zrobił...
U R Pathetic.



Poszukaj w słowniku definicji słowa "sarkazm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w Renegade''a grałem całe lata temu i niewiele pamiętam, ale wiążą się z nim ciepłe wspomnienia i pamiętam, że gra mi się podobała. Chyba obczaję to fanowską wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, widać chłopcy dają radę :)
Renegade wcale nie był taki zły. Może nie był jakimś super genialnym tytułem ale pograć się dało. I fajnie, że znaleźli się zapaleńcy, którzy przywracają go współczesnym graczom.
Mam nadzieję, że inne tytuły też będą miały takich fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 10:29, Krusty napisał:

Poszukaj w słowniku definicji słowa "sarkazm".

Nie muszę tego szukać. Wystarczyłby jakbyś kilka postów później przeczytał ;-) a nie ze ślepa odpisywał.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 09:19, Dared00 napisał:

> > W żadnym kawałku tekstu redaktor nie napisał, że jest to tylko jego opinia

> A w czym imieniu redaktor ma pisać? W Twoim? Moim? To naprawdę nie jest takie oczywiste,

> że wyraża swoją opinię? oO
News ma być względnie obiektywny.

A kto tak powiedział? Są jakieś standardy podawania informacji w niusach? Kto je stworzył? Kto ich nakazuje przestrzegać?

Dnia 31.01.2012 o 09:19, Dared00 napisał:

Jeżeli redaktor chciał napisać, że Renegade to crap,
mógłspomnieć w rameczce "Moim zdaniem", bo posiada takie coś do wykorzystania.

Sam fakt, że napisał, że to crap, absolutnie jednoznacznie wskazuje na to, że jest to jego opinia. Dopisywanie zbędnych "zmiękczaczy" wypowiedzi w rodzaju "ale to tylko moja opinia", "nikt nie musi się z tym zgadzać" jest w tym momencie dziwne. Bądźmy poważni: naprawdę potrzeba tego typu wstawek, by tłum nie zaczął się oburzać? Strasznie infantylna reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 09:20, Reddi napisał:

Nie jest. Opinii można się spodziewać w recenzji, w newsie tylko obiektywnych faktów.

Patrz wyżej. Reguły pisania, definicje czy cokolwiek tam jeszcze, co mówi, czym jest nius a czym nie jest, albo Twoje słowa nie mają żadnego znaczenia.

Dnia 31.01.2012 o 09:20, Reddi napisał:

Więc słusznie się ludzie oburzają że przedstawiono opinię jako fakt.

Jeszcze raz: naprawdę potrzebujesz informacji, co jest opinią a co faktem, by prawidłowo odróżnić od siebie te dwie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować