Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pamiętacie słabiutkie Command & Conquer: Renegade? Fani stworzyli własną wersję...

51 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2012 o 22:37, Get_Down napisał:

Nagle wszyscy oburzeni bo ktoś wyraził swoje zdanie...
Czas na prowokacje:Na pewno lepsze od coda!


W żadnym kawałku tekstu redaktor nie napisał, że jest to tylko jego opinia więc widocznie opierał się również na recenzjach. Moim zdaniem gra była naprawdę bardzo fajna, coś nowego w 2002 roku po prostu zakwitło na naszych oczach. Gra mojej młodości przyznam, w którą grało mi się bardzo fajnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nigdzie nie napisał że nie.Nigdzie nie napisał też na czym się opierał,gdyby się opierał na recenzjach pewnie by o tym wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ktoś, a autor newsa. Do tego nie jest to felieton, czy sekcja ''moim zdaniem'', a tytuł tak a nie inaczej nacechowany.

A zasadniczo nie ma w tym oburzeniu nic złego, bo to wyrażanie swojego zdania przez kontropinie, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 20:44, Krusty napisał:

Ta gra była tak słaba, że znaleźli się jacyś idioci którzy robią jej remake, żenada panie
newsmanie, żenada.

Dlaczego z miejsca nazywasz ludzi idiotami ;S ? [Przecież tych ludzi nawet nie znasz] Ciekaw jestem co Ty byś zrobił...
U R Pathetic.

@Do Tematu
Widzę, że ludzi oburzonych tytułem newsa co raz więcej!. Gra była jaka była ale na lokalnej kafejce internetowej grało się w nią całkiem fajnie. Do wielkich przełomów nie należała ale totalnym śmieciem również nie była.
Tytuł newsa woła o pomstę do nieba. Mastermind nie lepiej było po prostu napisać "Pamiętacie Command & Conquer: Renegade?..." bez zbędnego wyrazu [własnej opinii] jakie to było?. Chyba jako persona, która już trochę pracuje i zajmuje się redaktorką powinieneś to wiedzieć ;-)
Mniejsze zło byś wybrał jakbyś dał: Średnie Command & Conquer: Renegade. Oj Panie redaktorze zawiodłem się odrobinkę/
Ale jak to mówią: "Nie ma porażek. Są tylko lekcje"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 23:16, Braveheart napisał:

> Ta gra była tak słaba, że znaleźli się jacyś idioci którzy robią jej remake, żenada
panie
> newsmanie, żenada.
Dlaczego z miejsca nazywasz ludzi idiotami ;S ? [Przecież tych ludzi nawet nie znasz]
Ciekaw jestem co Ty byś zrobił...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsman do domu! Renegade był jak dla mnie grą epicką. To jedyna gra, w której multiplayerze mogłem poszczycić się statusem prawdziwego pr0 playera. W sumie pół roku temu skończyłem ''karierę'', bo klan (wtedy jeden z najlepszych) rozpadł się po wielu latach wspólnej gry, więc postanowiłem, że i ja skończę.

Znam na pamięć wszystkie procedury, jakie należy wykonać, by grać zisiaj na multi (a pełne serwery się znajdą!).

Singla przeszedłem 7 czy 8 razy, z czego ze 2 razy bez żadnego save''a i na najtrudniejszym poziomie. Sory, ale ja na tamte czasy oceniłbym grę 10/10

A co do samego newsa, jako zapalony fan C&C wiedziałem o tym modzie już wcześniej - widziałem zapowiedzi, a samego moda pobrałem wczoraj. Niestety pierwsze wrażenie jest negatywne. Spróbuję się przekonać raz jeszcze, ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 00:03, Henrar napisał:

Tak, to była ironia.

Rozumiem jakby powiedział, że gdy był w Afryce większość narzekała na skwar a on by mówił, że wcale nie grzeje.
Tak.. wiem jak to działa. Jednak to trochę było IMO niesmaczne.

PS: To teraz każdy będzie sobie mógł na gramie każdego nazwać idiotą!

PS2: Ironizowałem, żeby nie było. ;-)
Z mojej strony już EOT i

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że gram.pl schodzi na psy co raz bardziej. Od kiedy to C&C Renegade było słabiutkie? Chłopie weź lepiej zmień pracę, albo chociaż dowiedz się, co to za gra, bo mam wrażenie, że g... wiesz na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 22:42, MisioKGB napisał:

W żadnym kawałku tekstu redaktor nie napisał, że jest to tylko jego opinia

A w czym imieniu redaktor ma pisać? W Twoim? Moim? To naprawdę nie jest takie oczywiste, że wyraża swoją opinię? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wcinać między wódkę a zakąskę, ale to była ironia. I to bardzo łatwo wyczuwalna na dodatek.

Ale... że co...że to niby dziesięć lat minęło od wyjścia tej gry? Stary się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Battlefield się nie umywał :P To było coś wsiadać za stery pojazdów które tak dobrze znaliśmy z rzutu izometrycznego. Bardzo lubiłem tą grę i nigdy nie przebolałem tego że nie ma kontynuacji. Tam nawet instalator był ciekawy :P Zrobili z niego pokazywarkę modeli z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować