Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Monster Hunter na Vitę? Premierę w tym roku potwierdza jeden z szefów SONY

12 postów w tym temacie

Zabawne jest nawet nie to to, że oryginalną, francuską wypowiedź można interpretować jako "Gdyby był MonHan, sprzedaż byłaby wyższa" (czyli stwierdzenie faktu), ale raczej to, że nawet w polskim tłumaczeniu tu przytoczonym ciężko uznać za jakiekolwiek potwierdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby wydali MONSTER HUNTER na PS3 : P , I w krótkim czasie tą samą wersje na PS VITA żebym mógł pograć z kumplem razem przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem fenomenu Monster Huntera.
Jedna z najnudniejszych serii, z jaki się spotkałem.
No ale ja strasznie nie lubię gier bez fabuły i celu, gdy zabijam potworka dla lepszego miecza, który posłuży do zabicia lepszego potworka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Naimad - Monster Hunter Portable 3rd (ten z PSP) wyszedł w Japonii na PS3 w wersji HD.

@Kopiec, ApeBoy - bo to nie gra do zabawy samemu - ze znajomymi to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej HM był exclusivem na platformach przenośnych dla PSP. Teraz nowe MH dostanie 3DS. SONY wypuściło jeden z najlepszych exów i niestety to dodatkowo pociągnie Vite w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to przez m. in. przez brak Monster Huntera Vita sprzedaje się w Japonii tak cienko. Tam to jedna z lepiej sprzedających się marek, wyszła na 3DSa i ten cały czas góruje na listach sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować