Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie aktorów Mass Effect 3

46 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2012 o 17:41, TTTr96 napisał:

Bo jej brak?


Punkt dla ciebie.

Jak dla mnie ekipa z dwójki była zbyt liczna. Po LotSB polubiłem Liarę, Garrus owni wszystkich, no i wróci Wrex - dla mnie git. Co do voice-actingu natomiast, to raczej nie będzie odstawał poziomem od poprzedniej części - czyli jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 17:26, wojteq-pol napisał:

a gdzie jest Miranda !!!??? 0_o Pewnie: wywalmy najciekawsze postaci z ME2, zostawmy
Garrusa (ok, może być) i..... Liarę (pożal się panie), dajmy jakiegoś "pastucha" James
Vega (stawiam, że to będzie taki Jacob v.2.0) i jakąś dziwną laskę (Diana) a gdzie Thane,
Jack, Miranda, Mordin, Samara, Legion ?? czyli najciekawsze w moim (i myślę że nie tylko
moim) mniemaniu postaci. O postaciach ME1 nie chcę się wypowiadać, bo jedynki póki co
nie ukończyłem, utknąłem w środku fabuły przy zwiedzaniu planet łazikiem Mako :/ najpierw
ukończyłem dwójkę i po niej jedynka jakoś nie porywa fabularnie :/


HAHAHAHAHAHA !!! Dobre...buhahahaha. Dwójka niema fabuły. Jedynka ma imo jedną z najlepszych historii w grach video. Liara jest najfajniejszą LI... przynajmniej w jedynce. Niestety grając najpierw w dwójkę zepsułeś sobie całą frajdę odkrywania historii z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 17:56, Hulk131 napisał:

HAHAHAHAHAHA !!! Dobre...buhahahaha. Dwójka niema fabuły. Jedynka ma imo jedną z najlepszych
historii w grach video.

Od kiedy? Fabuła w jedynce była tak samo schematyczna, jak konstrukcja misji w dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 17:56, Hulk131 napisał:

HAHAHAHAHAHA !!! Dobre...buhahahaha. Dwójka niema fabuły. Jedynka ma imo jedną z najlepszych
historii w grach video.


Bo grasz góra od 2006? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże. . za oceanem podczas nagrania rozmowy dwie osoby biorą udział w nagraniu.
W Polsce? Siedzi jeden znudzony aktor który chciałby szybko skończyć robotę.
I jak tu ma być polska lokalizacja dobra? Ktoś mi odpowie? Nie będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dane nam będzie słuchać beznadziejnych angielskich voice-overów :) Tzn nie wszystkim, ja już dziękuję za coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:06, vegost napisał:

Szkoda, że dane nam będzie słuchać beznadziejnych angielskich voice-overów :)

Troling taken to a whole new level...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 17:34, Darkstar181 napisał:

Spoko, będą, i prawie na bank będzie można ich zrekrutować (choć część chyba tylko na
wyszczególnione misje)

Do teamu powrócą tylko Garrus i Tali. Reszta drużyny z dwójki (jeśli w danym sejwie przeżyła) pojawi się tylko na trochę, większość, jeśli nawet nie wszyscy nie będą nawet tymczasowymi towarzyszami do kontrolowania (jak Liara w Shadow Broker). To tylko taka obecność jak na zasadzie różnych npc spotykanych w świecie gry. Bioware niestety zminimalizowało znaczenie naszych decyzji a obecność tak dużego teamu tworzyłaby po prostu zbyt wiele wariacji i gra pewnie by musiała jeszcze powstawać z rok-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta Ashley Williams to się w ogóle pojawi w grze ? Nie ma jej na żadnym filmiku, tutaj też nie pokazano kto ją zagra... zastawiam się czy był w ogóle sens romansowania z nią, skoro Bioware robi takie wała graczom którzy ją wybrali. Dobrze że w ogóle jest liara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 22:07, Darkstar181 napisał:

A ta Ashley Williams to się w ogóle pojawi w grze ?

Pojawi się, jest w ekipie Sheparda (lub Kaidan).

Dnia 31.01.2012 o 22:07, Darkstar181 napisał:

Nie ma jej na żadnym filmiku

Jest, i to na paru. Na gameplay''u z E3 była chociażby.

Dnia 31.01.2012 o 22:07, Darkstar181 napisał:

tutaj też nie pokazano kto ją zagra...

Ta sama aktorka, co poprzednio.

Dnia 31.01.2012 o 22:07, Darkstar181 napisał:

wała graczom którzy ją wybrali.

Większego wała wycięli tym, co romansowali z postaciami z dwójki (poza Garrusem i Tali), bo ci pojawiają się tylko w małych epizodach i nie należą do drużyny w ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest zobaczyć i usłyszeć starych znajomych, z którymi spędziło się w świecie ME tyle czasu.
Jedyne co mnie zastanawia dlaczego wzięli panią Jessicę Chobot, która przecież wcale nie jest aktorką tylko prezenterką. Co cóż, zobaczymy ale obawiam się drewna.
Reszta załogi to jak zwykle klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ludzie z EA czasem pójdą po rozum do tych swoich niezbyt dużych główek i stworzą materiał, który faktycznie zachęca do zagrania w grę. Miło będzie znów usłyszeć te wszystkie głosy, bo właśnie ten osobisty wymiar w jaki ME3 przenosi storytelling sprawia że to świetna seria. Przenieść swoją Panią komandor, którą stworzyło się jeszcze w jedynce, znów pogadać z Kaidanem i resztą znajomych... feels like home :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować