• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Stapler

Problem z The Elder Scrolls IV Oblivion

Pytanie

Witam kupiłem Grę The elder scrols IV oblivion włączam instalacje wyskakuje pasek przygotowywania do instalacji i potem od razu ten błąd , posiadam Windows 7 .

Dane komputera :
Procesor - Intel Core i5
Płyta główna - Gigabyte GA-P67A-UD3
Pamięć ram- Kingston 2x2GB
Dysk Twardy Samsung 500GB
Karta graficzna- MSI Radeon HD6870 Twin Frozr II 1024MB DDR5
Nagrywarka DVD Samsung SH-S223C Sata
Karta dźwiękowa- creative sb x-fi xtremegame

Tak gra jest orginalna jest to wydanie ang/pl prosił bym o pomoc co ten błąd oznacza ? jak to naprawić czy się da ?

20120131170628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 31.01.2012 o 17:08, Stapler napisał:


Tak gra jest orginalna jest to wydanie ang/pl prosił bym o pomoc co ten błąd oznacza
? jak to naprawić czy się da ?


Pisze coś o tym abyś zakończył działanie aplikacji działających w tle...powyłączaj może niepotrzebne programy, jakiś antywirus czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Antywirusa wyłączyłem i nic a inne programy to chyba nic nie chodzi już w tle jakieś inne propozycje bo zapora internetowa niema nic do tego chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2012 o 10:48, CreateYourself napisał:

Zainstaluj ponownie grę, pobierz najnowsze patche i uaktualnienia. Przeskanuj komputer
programem antywirusowym.


Kolega pisze, że podczas instalacji wyskakuje ten błąd, więc jakim sposobem ma zainstalować grę, jak ten błąd mu to uniemożliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm raport ? może objaśnij bo wkleiłem zdjęcie z tym błędem więc nie wiem co mam jeszcze dać , napisałem także do cenaga.pl i napisali abym uruchomił ponownie komputer nic to nie dało , napisali abym zobaczył czy niema żadnych plików od tej gry i nie ma bo jak mają być jak przy starcie instalacji od razu wyskakuje ten błąd ;/ może ktoś ma jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaki posiadasz system Win 7 czy Win XP z SP3?
W obu przypadkach oba systemy posiadają folder Common Files - który znajduje się w C:\\Program Files\Common Files w nim powinieneś znaleźć folder InstallShield (spakuj go ponieważ nie które gry/programy nie będziesz w stanie usunąć) a następnie usuń ten folder, Win XP ma taki problem z instalacją gier/programów że nie które nie chcą się zainstalować z powodu błędu instalatora InstallShield.
Myślę że to rozwiążę twój problem z Oblivion''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2012 o 16:08, ToshiT_T napisał:

Jaki posiadasz system Win 7 czy Win XP z SP3?


Przecież napisał w pierwszym poście: "posiadam Windows 7 ." ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrobiłem tak jak mnie pokierowałeś ale nie znalazłem InstallShield niema tego w Common Files a co więcej wpisałem w wyszukiwarkę na komputerze i nie znalazł takiego pliku/folderu więc nie wiem o co chodzi nadal coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kliknij ten oto link, jest to stronka do aktualizacji programu InstallShield który czasami sprawia problemy podczas instalacji gier/programów( pobierz pliki od 9.0 to 11.5) ale przed instalacją wyczyść foldery Temp, myślę że wiesz gdzie się znajduje.

http://consumerdocs.installshield.com/selfservice/viewContent.do?externalId=Q108322&sliceId=1

Jeśli to nie pomoże, to już nie wiem co jest nie tak, jedyny drastyczny sposób to pełny format systemu :O, ale nie wart z powodu jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zaraz to sprawdzę i pobiorę :) ale najlepsze jest cenega :) dali mi z 5 sposobów żaden nie pomógł , i teraz nie odpisują mi na emaile :) bo poco się trudzić można udawać że nas tam nie ma ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2012 o 23:18, ToshiT_T napisał:

Kliknij ten oto link, jest to stronka do aktualizacji programu InstallShield który czasami
sprawia problemy podczas instalacji gier/programów( pobierz pliki od 9.0 to 11.5) ale
przed instalacją wyczyść foldery Temp, myślę że wiesz gdzie się znajduje.

http://consumerdocs.installshield.com/selfservice/viewContent.do?externalId=Q108322&sliceId=1

Jeśli to nie pomoże, to już nie wiem co jest nie tak, jedyny drastyczny sposób to pełny
format systemu :O, ale nie wart z powodu jednej gry.

Ten link nie działa coś chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2012 o 23:28, Stapler napisał:

> Kliknij ten oto link, jest to stronka do aktualizacji programu InstallShield który
czasami
> sprawia problemy podczas instalacji gier/programów( pobierz pliki od 9.0 to 11.5)
ale
> przed instalacją wyczyść foldery Temp, myślę że wiesz gdzie się znajduje.
>
> http://consumerdocs.installshield.com/selfservice/viewContent.do?externalId=Q108322&sliceId=1

>
> Jeśli to nie pomoże, to już nie wiem co jest nie tak, jedyny drastyczny sposób to
pełny
> format systemu :O, ale nie wart z powodu jednej gry.
Ten link nie działa coś chyba


A to ci ciekawe, jak pisałem wcześniej posta to link działał >.> a co do Cenegi to lol i brak słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Folder Common Files musisz miec, który znajduje się w C://Pliki Programów(x86)/Common Files/InstallShield, poszukaj dokładnie jak znajdziesz go to tylko zmień nazwę na InstallShieldstary a następnie spróbuj zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No zmiana nazwy nie działa , to co może spróbować go usunąć jak wcześniej radziłeś ? (tylko gdy go usunę nie będzie żadnych problemów albo błędów )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przenieś folder tylko, usunięcie to zły wybór, więc sorry za to ze napisałem tak, spróbuj czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować