Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ pogrąża się coraz bardziej? Czy to już koniec?

51 postów w tym temacie

No cóż, trzeba było nie rozp... Iron Lore, wspierać Titan Quest, który sprzedawał się naprawdę nieźle (i zbierał bardzo pozytywne recenzje), może sprawy potoczyłyby się inaczej.

Swoją drogą... trzeba się naprawdę nieźle postarać, żeby doprowadzić do bankructwa firmę, mającą w swojej "kieszeni" takie hity, jak chociażby cykl Dawn of War, Saint''s Row czy ostatnio całkiem udany Darksiders. Jedyny sposób, by tego dokonać, to celowe działanie. Innej opcji raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole poczekac na sprawozdania finansowe z aktualnego roku fiskalnego ;)
EA wygladalo do tej pory tragicznie, THQ nei ciekawie. T2 sie wybiło. Acti-blizz jak to acti blizz. Calkiem ciekawy rok moze byc. Ciekawe ile w ogole mozna jechac na minusach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę coś dziwnego jak tak nagle mogli dojść do bankructwa ? Czyżby ktoś wyprowadzał kasę czy jak ? Chyba już nikt ich nie poratuje i THQ padnie ;(( Źle to wróży dla kontynuacji Saints Row i innych marek phi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:51, Radielek napisał:

Jedna z lepszych firm upada :/


Uważasz ich dobrymi,po tym co zrobili z MTX vs Alive? (Czy jak to się pisze) Dali do pudełek maciupeńki fragmencik gry z kilkoma pojazdami i może 5 torami,i więcej zapragnęli w DLC. Po tym wydarzeniu,firma spadła na dno dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az sie sie nie chce wierzyc ze thq upada :/ czekałem na Metro Last Light i mam nadzieje ze sie doczekam:p i za to nadalbedzie produkcja thq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to się w ogóle mogło stać?? nie pojmuję tego?? taki gigant, takie tytuły, takie doświadczenie, tyle lat w branży?? i od tak to koniec!?! nie uwiężę do końca, dopóki nie będzie oficjalnego oświadczenia od władz THQ "/ w pale się to nie mieści po prostu! "/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:03, Henrar napisał:

Czy przegapiłem jakiś wysokobudżetowy crap od THQ, który się nie sprzedał?


Też zachodzę w głowę jak to możliwe, że wydawca na prawdę dobrych gier bankrutuje.
Cóż się stanie z grami WH40K? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem czemu Relic milczy i nie zapowiada żadnej marcowej premiery, czemu nie ma newsów o DOW III czy Dark Millenium online... bardzo złe wieści dla fanów Warhammera 40.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 22:09, MacJak napisał:

Cóż się stanie z grami WH40K? :<

Ktoś inny zainteresuje się licencją, bo to potencjalna żyła złota.
Oby to nie było EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nawet nie wiem co i kiedy doprowadziło tę firmę do takiego stanu. Ich gry to się raczej całkiem nieźle sprzedawały (seria Dawn of War, CoH, ostatnio zapoczątkowane Darksiders).
No i Dark Millenium pójdzie w cholerę. Jedyne MMO za które byłem gotowy płacić miesięczny haracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować