Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-ordery Risen 2: Dark Waters z DLC Treasure Isle; nowe screeny

15 postów w tym temacie

Niech oni wydają grę spolszczoną , a nie trailer . Trailer z napisami PL dla nie znających Angielskiego , żeby zachęcić kogoś do kupna gry która by nie była spolszczona . Byłby to kolejny szczyt głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pełna wersja nowego RPG-a studia Piranha Bytes trafi na półki sklepowe pod koniec kwietnia tego roku..."

Czy pełna to śmiem polemizować, skoro już na 3 miechy przed premierą zapowiadają DLC...
Niemniej dla mnie tytuł warty ogrania, ale chyba jednak zakupię w wersji GotY by mieć rzeczywiście "pełną wersję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam polonizacja kinowa Risena odpowiadała. Oryginalne głosy były bardzo dobre, zresztą mnie polonizacja niepotrzebna, bo świetnie znam angielski :) Na dwójkę czekam wysoce niecierpliwie. A pirackie stroje są mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z napisami ciężko będzie to tknąć a co mówić bez żadnej lokalizacji... Ale to gra od PB a wcześniejszy Risen był z napisami, więc może się skuszę. Chociaż kolejny brak supportu oznacza dno polskich wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:33, hu9in napisał:

Piranha i płatne DLC? Jestem zawiedziony.


Jakie płatne DLC? Przecież dostajesz go za darmo przy zakupie preorderu... Dla mnie mega pozytywna wiadomość, głównie dlatego, że i tak planowałem zamówić Dark Waters w przesprzedarzy. Humm, kiedy będzie można składać zamówienia na Gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 13:24, Laid_back napisał:

To super, ale to w końcu niemiecka gra - więc jak lubisz grać w oryginale, to jednak
trzeba nieźle verstehen... :>


Co nie znaczy, że robili grę po niemiecku od samego początku, mogli zrobić po angielsku i przetłumaczyć na niemiecki :P

DLC w pre-orderze do zabugowanej gry (tak, będzie zabugowana), czyli innymi słowy: będziecie beta-testerami, żeby potem inni mogli kupić już załatane DLC :)

W dzisiejszych czasach pre-ordery są swego rodzaju płatnymi beta-testami, do których się zachęca toną darmowych przedmiotów albo darmowymi DLC, które też otrzymujemy w postaci "beta"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 14:27, Driftwood napisał:

Jakie płatne DLC? Przecież dostajesz go za darmo przy zakupie preorderu...


Pewnie myślałeś że to będzie jeden i jedyny DLC do tej gry? Pierwszy do pre-orderu a reszta po dokupieniu :-)
Mnie to już tutaj nic nie zdziwi bo za parę lat takie cyrki będą na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:17, Sanders-sama napisał:

> Jakie płatne DLC? Przecież dostajesz go za darmo przy zakupie preorderu...

Pewnie myślałeś że to będzie jeden i jedyny DLC do tej gry? Pierwszy do pre-orderu a
reszta po dokupieniu :-)


Nikt nie powiedział, że będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować