Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - nowy bonus w pre-orderze, edycja kolekcjonerska PC wyprzedana!

68 postów w tym temacie

gram.pl

O sukcesie sprzedażowym Mass Effect 3 możemy mówić już dziś, ponad miesiąc przed premierą. Jak się bowiem okazuje, wszystkie egzemplarze polskiej edycji kolekcjonerskiej na PC znalazły już nabywców. EA postanowiło z tej okazji dorzucić kolejny bonus do wszystkich zamówień przedpremierowych.

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect 3 - nowy bonus w pre-orderze, edycja kolekcjonerska PC wyprzedana!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Prace pana Patryka cholernie mi się podobają i zawsze chciałem mieć jedną z nich do powieszenia na ścianie a jako, że swoją kolekcjonerkę zamówiłem już w momencie jej zapowiedzi na gramie... No cóż, warto było czekać i zamówić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej na PC zrezygnowałem po informacji o Originie. Postanowiłem po paru dniach i zobaczeniu jak się gra w ME2 na PS3, że wezmę sobie wersję na tą właśnie konsolę (lubię kończyć zaczęte serie). Ja tam EA na PC bojkotuję i trochę mnie dziwi wyprzedaż na PC. Za parę lat każdy będzie miał swoją platformę, a ja nie zamierzam zaśmiecać sobie komputera dodatkowymi "pośrednikami" pomiędzy mną i grą w którą chciałbym zagrać. Co do sprawy braku ME3 na steama. Po zagraniu w wersję na PS3 to nie wierzę w tłumaczenia EA z Cerberus Network i problemami z DLC (W PS3 została ona całkowicie wycięta).

Edit: A litografia bardzo fajna. Lubię takie bajery. Chociaż ja tam bym wolał wersję żeńską ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zawartość kolekcjonerki nie jestem zaskoczony faktem, że ją wykupiono. Jeżeli spojrzymy na wersję standardową to człowiek odnosi wrażenie, że kolekcjonerka to tak naprawdę pełna wersja gry, a wersja podstawowa to wersja wykastrowana. Więc dlaczego ktoś kto wydaje niemałe pieniądze na grę ma płacić za wersję okrojoną? I jeszcze jedno. Jestem zdania, że wydanie kolekcjonerskie akurat tego tytułu to po prostu nędza, ponieważ cyfrowe dodatki są tak naprawdę bezwartościowe. A dołączona do zestawu nikomu do niczego nie potrzebna chociażby naszywka to kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:47, ACE_2005 napisał:

Patrząc na zawartość kolekcjonerki nie jestem zaskoczony faktem, że ją wykupiono. Jeżeli
spojrzymy na wersję standardową to człowiek odnosi wrażenie, że kolekcjonerka to tak
naprawdę pełna wersja gry, a wersja podstawowa to wersja wykastrowana.


Trololo, kolekcjonerka też wykastrowana jest, bo na przykład osławionego N7 Gear nie posiada, paru innych rzeczy pewno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim zamówieniu zniknął bonusowy komiks. Czy to jakiś błąd czy oznacza to, że zamiast komiksu będzie litografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:55, Monotyp napisał:

Toście mnie zasmucili. Miałem w lutym EK zamawiać a tu taka lipa. :(

Znając życie i tak się coś ostanie. Ludzie nie potwierdzą lub odbiorą zamówień i gram będzie miało kilka kopii na stanie. Ja tak kupiłem Augmented Edition Deus Eksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gram nie dogadał się w sprawie dodatku N7 Warfare Gear :/ Jesteśmy jednym z tych krajów, które mają go tylko w pre-orderach na Origin. No ale cóż, i tak zamówiłem tutaj pudełkową kolekcjonerkę, bo innej opcji nie ma.

Rozumiem, że jak nie mam litografii wpisanej w zamówienie (tylko komiks) to również ją dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każda wersja czy to "kolekcjonerska" czy jakakolwiek inna jest wykastrowana jeżeli wycięto z niej zawartość, żeby sprzedać ją jako DLC. Jeżeli kupuję grę, to chciałbym pograć w grę, a nie pół gry pozostawioną z okrojenia dla DLC i za resztę ceny bawić się breloczkiem czy lansować podkoszulkiem o dziwnym wyglądzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Olamagato Nie kupiłem ani jednego DLC i jak by tak większość ludzi robiła to przestało by im się to opłacać ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować