Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - nowy bonus w pre-orderze, edycja kolekcjonerska PC wyprzedana!

68 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2012 o 18:38, Magwisienka napisał:

A co z komiksem? Już nie będzie go dla tych, co dopiero złożą pre-orderka?


Nakład komiksu się wyczerpał, z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:53, Eguroll napisał:

W moim zamówieniu zniknął bonusowy komiks. Czy to jakiś błąd czy oznacza to, że zamiast
komiksu będzie litografia?

Jeśli mówisz o zamówieniu GX01101182, to ja widzę dalej w nim komiks.
Później poprawimy nazwę tego bonusu na "Komiks+ litografia", bo wszyscy, którzy załapali się na komiks, otrzymają także litografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny prezent. Choć uważam inne prace pana Olejniczaka za lepsze niż ten Shep to wcale nic dziwnego, że dodany jest akurat ten art :) Szkoda, że nie ma do wyboru fem Shep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG WTF?! To wiedźmin 2 schodził wolniej :O Ile oni mieli tych edycji na stanie? Tysiac? Nie moga ich dorobic? Bożesz ty mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezent i dobrze to by zrobili jak by grę wydali w dabingu PL na co komu jakieś atworki czy inne obrazki gram grą a nie takim gadżetami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że mam swoją EK PC zaklepaną od sporego czasu. Komiks i litografia to bardzo miłe dodatki. Pozatym pamiętajmy, że DLC które narpawde coś wnosiły do ME2 były 2, no może 3, więc nie jest to obowiązek i sama gra w sobie powinna dostarczyć wiele godzin zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko przeczytałem tytuł newsa pomyślałem - Czyżby jednak się dogadali?" :P
W chwili gdy news przeczytałem, zadałem sobie pytanie - "Ciekawe czy ktoś też myślał, że to jednak N7 Warfare Gear?" - spojrzałem w komentarze i nie zawiodłem się :D


Jeszcze trochę poczekam to może jednak dodadzą N7 WG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee, moglibyście dać jakieś informacje wcześniej, że edycja kolekcjonerska jest na wyczerpaniu. Gdzie ja teraz ją kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować