Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w lutym - najciekawsze premiery miesiąca

26 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2012 o 18:46, GR0s napisał:

A Crusader Kings 2 to pies ?


A ten napis "najciekawsze premiery miesiąca" to pies ?
Niespecjalnie uważam, żeby CK2 był "najciekawszym" tytułem na obecny miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chyba czekam na Shanke 2, Reckoning. Chodź nie będę miał pewnie okazji zagrać w dniu premiery to może coś koło wakacji uda mi się je kupić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:48, Pietro87 napisał:

> A Crusader Kings 2 to pies ?
A ten napis "najciekawsze premiery miesiąca" to pies ?
Niespecjalnie uważam, żeby CK2 był "najciekawszym" tytułem na obecny miesiąc....

Srodze byś się zdziwił dla jak wielu ludzi ten właśnie tytuł jest nie tyle jednym z najciekawszych, co wręcz najciekawszym tytułem lutego :P To jest wszak jedna z najlepszych gier strategicznych ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:48, Pietro87 napisał:

> A Crusader Kings 2 to pies ?

A ten napis "najciekawsze premiery miesiąca" to pies ?
Niespecjalnie uważam, żeby CK2 był "najciekawszym" tytułem na obecny miesiąc....


Niespecjalnie uważam, żeby twoje niespacjalne uważanie było uzasadnione. Nie wiem czy to co napisałem ma jakiś sens więc ogranicze się do stwierdzenia że CK powinno być bo takie fajnale to przegania o kilka długośći pod względem zajefajnośći. (I nawet sprawia że człowiek rymuje. GOTY normalnie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym już nie miał to na pewno Catherine. : )
A tak to Final Fantasy i kiedyś w przyszłości może Alan Wake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gra będzie przystępna także dla tych, którzy nie mieli styczności z Final Fantasy XIII"

Fabuła tak, ale mechanika gry(walki) to czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w tym miesiącu niczego nie kupie, kilka potencjalnie ciekawych tytułów (Alan Wake PC,The Darkness II) poczeka na jakieś wyprzedaże. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinienem dostać na urodziny BioShock Infinite, tak jak dostałem BioShocka 2, ale niestety Infinite nie wychodzi w lutym :P

Kiepski ten miesiąc, tylko Alan Awake mnie interesuje, a nową grą on nie jest, więc wiem czego się po nim mogę spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 19:55, vervurax napisał:

"gra będzie przystępna także dla tych, którzy nie mieli styczności z Final Fantasy XIII"

Fabuła tak, ale mechanika gry(walki) to czarna magia.

Przesadzasz - wczoraj TotalBiscuit robił live streama z początkowego momentu gry i nie miał żadnych problemów, nawet grając bez użycia Auto-Combat - a on, bez urazy, sam to wspomina często, nie jest najostrzejszą strzałą w kołczanie, jeżeli chodzi o wyłapywanie drobnych rzeczy w grze. Gra dość dobrze się wyjaśnia i nie rzuca na gracza od razu zbyt wielu mechanik. Każdy sobie powinien poradzić.

A miesiąc IMO znakomity: FFXIII-2, Soul Calibur V, MGS HD, KoA:R, Darkness II, Syndicate, Binary Domain, a jeszcze na granicy miesiąca SSX (w US 28, w EU 2 marca). Cała góra niezbyt hypeowanych, nieco bardziej niszowych, ale znakomicie zapowiadających się tytułów. SCV i FFXIII-2 bardziej mnie kuszą do wydania pieniędzy, niż Skyrim kilka miesięcy temu. SSX też przynosi maaasę wspomnień. It''s TRICKY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:47, akodo_ryu napisał:

> "gra będzie przystępna także dla tych, którzy nie mieli styczności z Final Fantasy
XIII"
>
> Fabuła tak, ale mechanika gry(walki) to czarna magia.
Przesadzasz - wczoraj TotalBiscuit robił live streama z początkowego momentu gry i nie
miał żadnych problemów, nawet grając bez użycia Auto-Combat - a on, bez urazy, sam to
wspomina często, nie jest najostrzejszą strzałą w kołczanie, jeżeli chodzi o wyłapywanie
drobnych rzeczy w grze. Gra dość dobrze się wyjaśnia i nie rzuca na gracza od razu zbyt
wielu mechanik. Każdy sobie powinien poradzić.


Ja właśnie po 4h skapnąłem się, że mam jakieś punkty na levelowanie postaci. Buffy i ataki nigdzie nie są opisane, efekty levelowania oprócz nowych pozycji na liście abilities to dla mnie zagadka. Będąc przy którymś z pierwszych bossów praktycznie nie umiem mu zrobić większej krzywdy. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym miał takie problemy ze zrozumieniem gry.
Przypominam, że to mój pierwszy kontakt z FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 21:27, vervurax napisał:

/ ... /

Wszystko powinno być, z tego co pamiętam, dokładnie opisane w czymś ala datalog na ekranie menu postaci itd. Atm. gry nie mam, ale może mi jeszcze demo zostało, to rzucę okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kingdoms of Amalur: Reckoning. Po cichu liczę, że to będzie powrót do starych rozwiązań w crpg i że te 200-300 godzin do eksplorowania świata to nie czcze przechwałki. Zobaczymy czy mam rację lub czy jestem naiwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale gry z tytułem "Combat Wings" wychodziły City Interactive całkiem dobrze. Na tą czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować