Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 16:14, hunter22 napisał:

Powiem szczerze, nie wiem z jakiej stronki ona jest, kiedyś powstał jakiś temat tu na forum
i jego autor zamieścił w nim tę mapkę, a że temat upadł mapka poszła w zapomnienie, ja tylko
wrzuciłem ją w odpowiedni topic. To tylko wiem.


- a szkoda, bo sama, mapa jak mapa (znałem już ją), ale bardzo mnie ciekawią te screeny, czy zdjęcia (?) z boku...ciekawe, czy to są z gry, czy tylko służyły jako wzór do tworzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to są zdjęcia... Takiego poziomu grafika w Gothic 3 chyba nie osiągnęła... chociaż obrazki są bardzo małe i trudno cokolwiek stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:50, Monastor napisał:

Sądzę, że to są zdjęcia... Takiego poziomu grafika w Gothic 3 chyba nie osiągnęła... chociaż
obrazki są bardzo małe i trudno cokolwiek stwierdzić


- też tak sądzę, szkoda, że nie ma źródła - zawsze jest jakieś info przy materiale...I ciekaw jestem na jakiej stronie się ta mapka pojawiła, bo łażę po tylu zachodnich serwisach i nic takiego nie widziałem, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- zwróciliście uwagę jakiej jakości są te ostatnie screeny? - są przepiękne! Można podziwiać szczególiki zbroi... no tym razem, to się ktoś postarał...hehe (nie mogłem się powstrzymać :)
Trzymam modernizacje peceta do czerwca i planowałem tylko grafikę wymienić (plus trochę ramu dokupić), ale coś mi się wydaje, że chyba będę musiał się przesiąść na nową platformę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 17:02, hunter22 napisał:

Wyszukałem temat, w którym została zamieszczona mapa świata Gothic''a 3, podobno została znaleziona
na jakiejś czeskiej stronie

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2347&pid=4


- hehe - dzięki - do głowy by mi nie przyszło na czeskich stronach szukać info o Gothicu 3...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 16:54, verbum napisał:

- też tak sądzę, szkoda, że nie ma źródła - zawsze jest jakieś info przy materiale...I ciekaw
jestem na jakiej stronie się ta mapka pojawiła, bo łażę po tylu zachodnich serwisach i nic
takiego nie widziałem, hmm...

Próbowałem pomniejszać najładniejsze obrazki z Gothic 3 i z Obliviona, ale żadnego nie pomyliłbym z prawdziwym światem, za kolorowe to.

No, może przy tych bym się chwilę zastanawiał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholercia już są nowe screeny !!! ja nie moge jaki sprzęt będzie potrzebny żeby to udźwignąć... :( ale jak to wygląda! ja nie moge oglądałem trailery oblivioniona ,gothica i musze powiedziec ze bedzie walka oj bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczęście że niedawno wymieniałem kompa to napewn pójdzie na dosyć mocnych detalach. Ale grafika naprawde powala!!:) Mam nadzieje że bedzie dłuższy od gothica 2 bo dla mnie był troche za krotki:/......
Mam nadzieje ze bedzie większy wybór broni i zbroi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje że zrobią coś z systemem walki ,nie żeby był przesadnie do bani ale troche wkurzało że jak walczyłeś z 3 kolesiami to skupiałeś się tylko na jednym a reszta mogła cie atakować bez przeszkód :( czemu nie wykorzystają systemu walki takiego jaki był np w Black&White?? wtedy by tą sprawę rozwiązało :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic to najlepsza gra rpg w jaką grałem. Szkoda tylko, że nie ma trybu wieloosobowego:( . Z niecierpliwością czekam na trzecią odsłone tej fantastycznej gry. Mógłby ktos mi polecić gre ala Gothic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 08:31, Topsi napisał:

Gothic to najlepsza gra rpg w jaką grałem. Szkoda tylko, że nie ma trybu wieloosobowego:( .
Z niecierpliwością czekam na trzecią odsłone tej fantastycznej gry. Mógłby ktos mi polecić
gre ala Gothic?

do gothica podobną grę w którą grałem to było Rune(gra się wikingiem)-o pobobieństwie w głownej mierze stanowi grafika-gra jest chyba z 2000 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 08:13, f5k napisał:

Kombosy? Czyli chcecie walki jak w PoP? To chyba zły pomysł.


- co poniektórzy by chcieli (zwłaszcza Ci młodsi...), zrobić z Gothica hack&slash+ala Mortal Combat Prince Of Pesia...Na szczęście twórcy pilnują stylu i Gothic pozostanie Gothikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2006 o 17:13, Monastor napisał:

Próbowałem pomniejszać najładniejsze obrazki z Gothic 3 i z Obliviona, ale żadnego nie pomyliłbym
z prawdziwym światem, za kolorowe to.
No, może przy tych bym się chwilę zastanawiał: (...)


- nie no, te obrazki z lewej strony mapy Myrthany, to raczej na pewno są zdjęcia, których użwano jako wzory do modelowania terenów w Gothic 3... Ciekawe są te gorące źródła, gejzery wytryskujące z ziemi... Małą próbkę modelowania terenu (jaki pojawi się w G 3) dostaliśmy w Nocy Kruka - uderzyły mnie w niej te przepaście i urwiska, które były na terenie Zapomnianego Miasta budowniczych, oraz świetnie, klimatycznie zrobione bagna; była też przecież pustynia - czyli jakby Gothic 3 w pigułce :) Oczywiście wszystko to było w Nocy Kruka ograniczone starym silnikiem graficznym, dlatego te lokacje może nie były tak olśniewające (najgorzej wypadła chyba pustynia - Kanion), choć i tak robiły wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na angielskim forum JooWoD pojawiła się możliwość zadawania pytań do twórców Gothic 3 (chyba głównie do Kai Rosenkranza). Pytania będą zbierane, a odpowiedzi (z pierwszej ręki!), będą albo umieszczane na forum, albo nawet rozsyłane emailami (już nie pamiętam, sami doczytajcie).
Tylko pamiętajcie, że to mają być pytania, a nie prośby w stylu "proszę dajcie konie, albo zróbcie coś tam...", a druga rzecz piszcie z sensem, bo widziałem już takie posty Polaków, że ...

Wątek o zadawaniu pytań do KaiRo możecie znaleźć na tym forum:

http://forum.jowood.de/forumdisplay.php?f=255

(oczywiście trzeba się zarejestrować wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uściślam - pytania możecie wysyłać pod ten adres:
gothic.jowood@gmx.de

- nie jest dla mnie jasne na jakiej zasadzie będą wysyłane odpowiedzi i czy każdy ją otrzyma, KaiRo nie napisał o tym zbyt dokładnie. Możliwe, że dadzą jakąś zbiorczą odpowiedź na najczęstrze pytania na forum JooWoD. Tym nie mniej trzeba podać e-maila w pytaniu.
Reszty szczegółów szukajcie na podanym w poprzednim wątku forum (warto przeczytać wypowiedź KaiRo):
http://forum.jowood.de/showthread.php?t=115197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, już doczytałem - nadesłane pytania będą porządkowane przez moderatorów ang. wersj forum JooWoD i przekazywane Kai Rosenkrantzowi (oraz w przypadku gdy odpowiedź tego będzie wymagała innym członkom zespołu tworzącego grę). Odpowiedzi będą umieszczane głównie na forum w tym wątku (zat. "Ask the developers"):

http://forum.jowood.de/showthread.php?t=115197

Oczywiście wszystko w j. angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu ostatniego CDA mam wrażenie, że JoWood chce maksymalnie napchać swoją kiermanę kosztem Gothica... Nie dość, że Gothic nie ma być trylogią (w planach jest już G 4), to ukazać ma się rownież Gothic Episodes. I właściwie z tych informacji powinniśmy się cieszyć - w końcu to dla nas więcej radości z grania - jednak niepokoi mnie jedna rzecz - premiery obu tych gier zapowiedziano na ten rok :/ Czyżby miały trafić do nas robione "na odwal się" programy? Nie chcę żeby tak kończyła się jedna z moich ulubionych serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować