Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2006 o 19:17, Danio X napisał:

Na jednej z niemieckich stron znalazłem date 5.05.2006, która ma określać wyjście Gothic 3
u naszych zachodnich sąsiadów. POZA tym udało mi się natknąć na mape z trzeciej części naszej
ulubionej gry. Prezentuje ją poniżej.

Ja w sprawie tej mapy.

Jakby kto nie wiedział,jest to nieoficjalna mapka.Nie jest więc potwierdzone,że świat gry będzie aż taki duży.

Moderator forum Gothic3 tylko tyle mi odpisał.A właściwe " this is fan-made map" i nic wiecej.

Więc niech nikt nie myśli że świat gry będzie 20 razy większy od gothic2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2006 o 20:46, Darkstar181 napisał:

Jakby kto nie wiedział,jest to nieoficjalna mapka.Nie jest więc potwierdzone,że świat gry będzie
aż taki duży. Moderator forum Gothic3 tylko tyle mi odpisał.A właściwe " this is fan-made map" i nic wiecej.
Więc niech nikt nie myśli że świat gry będzie 20 razy większy od gothic2.


- dzięki za info, choć wiedziałem z wypowiedzi, że teren Gothic 3 ma być 4 lub 5 razy większy od terenów Gothic 2+NK, to jednak myślałem, że ta mapa jest oryginalna, tyle, że do wielu terenów nie będziemy mieć dostępu po prostu...hmmm
Jak ktoś oglądał ten filmik z tv 3sat (czy jakoś tam) o tworzeniu Gothic 3, to tam na ścianie pokoju firmy Piranha B. wisi mapa Gothic 3 - i jest ogromna (a widać jedynie jej fragment z dużą ilością punktów :) - a to już na pewno jest mapa G 3 (a raczej jej fragment).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2006 o 21:07, verbum napisał:

Jak ktoś oglądał ten filmik z tv 3sat (czy jakoś tam) o tworzeniu Gothic 3, to tam na ścianie
pokoju firmy Piranha B. wisi mapa Gothic 3 - i jest ogromna (a widać jedynie jej fragment z
dużą ilością punktów :) - a to już na pewno jest mapa G 3 (a raczej jej fragment).

Mpa była duża,ale punkty tworzyły jak gdyby okręg w ktorym był umieszczony teren.Prawdopodobnie świat gry bedzie tak duży jak ten okrąg,a pozostały teren bedzie nie do przebycia.(gory,lasy itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby nie był aż za duży.Np. taki jak w Morrowindzie byłby idealny.Tylko żeby runy przenoszenia były dostępne były od początku bo w Gothicach troche mnie wnerwiało to dreptanie przez cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 21:42, YahooPL napisał:

Tylko żeby nie był aż za duży.Np. taki jak w Morrowindzie byłby idealny.Tylko żeby runy przenoszenia
były dostępne były od początku bo w Gothicach troche mnie wnerwiało to dreptanie przez cały
świat.

Na tym polegają gry rpg. Wątek podroży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 21:42, YahooPL napisał:

Tylko żeby nie był aż za duży.Np. taki jak w Morrowindzie byłby idealny.Tylko żeby runy przenoszenia
były dostępne były od początku bo w Gothicach troche mnie wnerwiało to dreptanie przez cały
świat.

O to chodzi-trzeba podróżować, walczyć, rozpoznawać lokacje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podróżowanie przez ogromne krainy to najlepsza rzecz. tylko żeby nie było zbyt nudno. żeby były wspaniałem widoki i żeby było realistycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 21:53, UMC.Hugo napisał:

podróżowanie przez ogromne krainy to najlepsza rzecz. tylko żeby nie było zbyt nudno. żeby
były wspaniałem widoki i żeby było realistycznie :D


- to jeszcze Ci mało?? - to jakie wg Ciebie są screeny z Gothic 3, nierealistyczne, jeszcze za mało szczegółów?

A daleką podróż zawsze umilają ;) wszelakie stwory, a w G 3 mają być takie, które bedą się specjalnie czaić i napadać znienacka takiego podróżnika...- trakt leśny to dla nich jadłodajnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 21:53, UMC.Hugo napisał:

/.../ żeby było realistycznie :D

Na przykład żmija, ukryta w trawię. Idziesz sobie spokojnie, orków ani śladu, a tu żmija załatwia Cię zninacka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:45, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ żeby było realistycznie :D
Na przykład żmija, ukryta w trawię. Idziesz sobie spokojnie, orków ani śladu, a tu żmija załatwia
Cię zninacka...

albo dopadają cię agenci Biura Imigracyjnego, za brak ważnego obywatelstwa i paszportu...real ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:48, Lone Wolf napisał:

Albo żeby mozna było dezynfekować spirytusem :) wewnętrznie i zewnętrznie :), jasli np. potkniemy
się i skaleczymy :D

W czasach prohibicji w USA można było napić się na receptę, po ukąszeniu grzechotnika... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Albo przychodzi facet w źle skrojonym garniturku, staty wyjechane w niebo, nieśmiertelny, z Piórem Zagłady we ręku i mówi " Urząd podatkowy królestwa Myrtany- nie zapłaciłeś podatku od wzbogacenia ( znaczy, jak tego orka okradłeś). Mamy prawo zrujnować Ci życie i zrobimy to. Have a nice day"

Nie da się go zabić, ani przed nim uciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 22:56, verbum napisał:

- to jeszcze Ci mało?? - to jakie wg Ciebie są screeny z Gothic 3, nierealistyczne, jeszcze
za mało szczegółów?

A daleką podróż zawsze umilają ;) wszelakie stwory, a w G 3 mają być takie, które bedą się
specjalnie czaić i napadać znienacka takiego podróżnika...- trakt leśny to dla nich jadłodajnia
:)))


nie no wszystko przekręciłeś :/ nie chodzi o to z tą realistyką. chodzi o to żeby wszystkie stwory zamieszkująće las nie były wilkami i jakimiś ściewojadami. mogły by być np. jelenie, króliki jakieś tam inne zwierząta a nie tylko stwory chcące zabić cię prze pierwszej okazji xp. a co z tego że mamy screeny skoro, np. z jednego miasta do drugiego(miasta mogłyby być duże i żeby nikt nie chodził w kółko. no chyba że strażnicy :p ) zajęło by ci 1 minute biegiem. mam nadzieję że świat będzie wielki i będzie pałno miejsc do odkrycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ciągle czekamy na Gothic III a już zdążyłem przeczytać zapowiedź Gothic IV - a może raczej nie zapowiedź, tylko plany jego stworzenia - a poza tym info o jeszcze jednej gierce w świecie Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serie Gothic powinni kontynuawać.Zarobili na tym kupę szmalu i nadal będą zarabiać.Ale więcej niż pięć cześci nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 17:23, myniekka napisał:

przeczytaj Regulamin, a ze szczególną dokładnością punkt 2

Sorki za wyrażenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować