Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 14:51, cinus` napisał:

były one w sierpniu.
sam się zastanawiam z kumplem nad wyjazdem na te targi w tym roku, jeśli finansowo będzie nas
stać na wyjazd.


W sierpniu?- a nie we wrześniu? (z tym październikiem to faktycznie przesadziłem, ale sporo już czasu minęło od nich i mi się te daty pomieszały, a nie chce mi się sprawdzać, bo to w sumie mało istotne).
Oby Gothic 3 się ukazał do tego czasu...Wszystko się okaże w najbliższych 2,3 miesiącach - jak nie będzie większej ilości materiałów z Gothica 3 w marcu lub kwietniu, to raczej się nie wyrobią do końca czerwca i wtedy premiera może być właśnie na tych targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:46, Milteen napisał:

To jest juz znana data premiery III?


Nie, a tak apropo czy wiadomo cos o PRE-OREDRACH ?? i jaki cacko benda w nim zawarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:26, artur 666 napisał:

> To jest juz znana data premiery III?

Nie, a tak apropo czy wiadomo cos o PRE-OREDRACH ?? i jaki cacko benda w nim zawarte?

To jest trzymane w tajemnicy (przynajmniej tak mi się zdaje) i zostanie ujawnione przed sama premierą gry.

Pozdrawiam wszystkich fanów gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie to jedna z największych premier roku szykowanych przez CDP.Oczekuje od polskiego wydania naprawdę duzo.Jakieś odlotowe pudełko i płyta Audio napewno by śię przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:25, YahooPL napisał:

Napewno będzie to jedna z największych premier roku szykowanych przez CDP.Oczekuje od polskiego
wydania naprawdę duzo.Jakieś odlotowe pudełko i płyta Audio napewno by śię przydały:)

Wersja kolekcjonerska z okiem Innosa... z plastiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 13:10, ksenus napisał:

Wersja kolekcjonerska z okiem Innosa... z plastiku ;-)


jakim okiem :/ co najmniej posążek Innosa o 25 cm wysokości byśmy mogli składać modły ;] i zestaw małego kapłana z ofiarą w zestawie miło by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:06, UMC.Hugo napisał:

jakim okiem :/ co najmniej posążek Innosa o 25 cm wysokości byśmy mogli składać modły ;]

To pewnie byś chciał , żeby jeszcze siły od modlitw przybywało?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:06, UMC.Hugo napisał:

> Wersja kolekcjonerska z okiem Innosa... z plastiku ;-)

jakim okiem :/ co najmniej posążek Innosa o 25 cm wysokości byśmy mogli składać modły ;]
i zestaw małego kapłana z ofiarą w zestawie miło by było :D

Żartuję przecież. Kto by chciał plastikowe oko Innosa. Ale posążek Innosa z żywicy epoksydowej ładnie pomalowany na to mogła by być fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:13, Ponet napisał:

a wies ile by to kosztowalo?? od hmhmh i jeszcze troche


Przupuszczam że 99 zł z czego 20 zł wPLN będziesz mógł se zniżeyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale posążek Innosa z żywicy epoksydowej

Dnia 20.02.2006 o 15:11, ksenus napisał:

ładnie pomalowany na to mogła by być fajna sprawa.

Tylko żeby nie miał takiego plastikowego odblasku :P
I żeby się nie błyszczał jak latex... powinien być matowy i przypominać tą figurkę z biórka Lorda Hagena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Gotic II NK(jako mag) a wcześniej w dwójce byłem palladynem. Nie chce mi się zaczynać po raz trzeci i w oczekiwaniu na trójkę kupiłem Morrowinda (zachęcony pozytywnymi komentarzami). Niestety w porównaniu do Gotica to niebo i ziemia ( w mojej ocenie Morrowind to totalna klapa -nudny, brak akcji, kiepska grafika). Nie mogę się doczekać na trójkę chyba jak większośc z tego forum. Czy ktoś grał w Morrwinda i ma podobne odczycia (chyba że póżniej gra ta nabiera rumieńców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:56, gem3 napisał:

Właśnie przeszedłem Gotic II NK(jako mag) a wcześniej w dwójce byłem palladynem. Nie chce mi
się zaczynać po raz trzeci i w oczekiwaniu na trójkę kupiłem Morrowinda (zachęcony pozytywnymi
komentarzami). Niestety w porównaniu do Gotica to niebo i ziemia ( w mojej ocenie Morrowind
to totalna klapa -nudny, brak akcji, kiepska grafika). Nie mogę się doczekać na trójkę chyba
jak większośc z tego forum. Czy ktoś grał w Morrwinda i ma podobne odczycia (chyba że póżniej
gra ta nabiera rumieńców)

Ja grałem i mam takie same przezycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zamowilem i mi przyjdzie w środe albo czwartek, mam nadzieje ze bedzie cool, ale Gothic 1 przeszedlem 8 razy, Gothic 2 8 albo 9 razy a noc kruka tylko 1 raz ale zamierzam jeszcze raz tym razem magiem:D pozdrooo, a Morrowin sie zapowiada fajnie:/ dalem za niego 50 zl wiec musi byc fajny :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 20:02, artur 666 napisał:

Ja własnie zamowilem i mi przyjdzie w środe albo czwartek, mam nadzieje ze bedzie cool, ale
Gothic 1 przeszedlem 8 razy, Gothic 2 8 albo 9 razy a noc kruka tylko 1 raz ale zamierzam jeszcze
raz tym razem magiem:D pozdrooo, a Morrowin sie zapowiada fajnie:/ dalem za niego 50 zl wiec
musi byc fajny :P:P:P:P:P

Mam nadzieję że to samo powiesz póżniej. Ja po 3 dniach grania jestem rozczarowany. Oczekiwałem zupełnie czegoś innego. Przede wszystkim trudne do wytrzymania są dialogi a właściwie ich brak bo wszystko odbywa się za pośrednictwem napisów Trzeba to wszystko zczytywać i zapisywać bo w dzienniku zapisywane są tylko niektóre informacje. W porównaniu do gotica wydaje się że jest to gra bardziej prymitywna- twórcy się za bardzo nie wysilili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 19:56, gem3 napisał:

Właśnie przeszedłem Gotic II NK(jako mag) a wcześniej w dwójce byłem palladynem. Nie chce mi
się zaczynać po raz trzeci i w oczekiwaniu na trójkę kupiłem Morrowinda (zachęcony pozytywnymi
komentarzami). Niestety w porównaniu do Gotica to niebo i ziemia ( w mojej ocenie Morrowind
to totalna klapa -nudny, brak akcji, kiepska grafika). Nie mogę się doczekać na trójkę chyba
jak większośc z tego forum. Czy ktoś grał w Morrwinda i ma podobne odczycia (chyba że póżniej
gra ta nabiera rumieńców)


Mnie też nie przypadła do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... ale wystarczy przeczytać moje posty w dyskusjach Gothic vs. Morrowind ;)

Wolę Gothica niż ten symulator pustyni (w tej roli sprawdzałby się perfekcyjnie :P )... Wieje nudą, NPC są jak z kartonu, bez ducha... krajobrazy może i są ładne, ale za to monotonne jak mało co
Dennie wykorzystana przestrzeń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować