Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Wkurza mnie że wszyscy czekająna premierę Oblivion''a. " Najlepiej zapowiadającego się erpega tego roku ". A co ?? O Gothicu wszyscy zapomnieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIKT NIE ZAPOMNIAL JA BARDZIEJ CZEKAM N GOTHICA:D i zgadzam sie z caramondlem ! ja narazie przechodze morrowinda kupie obviliona jak cena spadnie i wyjdzie sposlzczenie a gothic odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:42, ArtuRPGpl napisał:

NIKT NIE ZAPOMNIAL JA BARDZIEJ CZEKAM N GOTHICA:D i zgadzam sie z caramondlem ! ja narazie
przechodze morrowinda kupie obviliona jak cena spadnie i wyjdzie sposlzczenie a gothic odrazu


Pewnie że tak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:42, ArtuRPGpl napisał:

NIKT NIE ZAPOMNIAL JA BARDZIEJ CZEKAM N GOTHICA:D i zgadzam sie z caramondlem ! ja narazie
przechodze morrowinda kupie obviliona jak cena spadnie i wyjdzie sposlzczenie a gothic odrazu

Wszyscy tu czekamy "najbardziej" :>. Ale fakt Gothic ma priorytet w sprawie kupna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby było tak jak z innymi grami w preorderze ( kiedy on będzie ?! ) - łącznie z kosztem przesyłki około 82.80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, morrowind jest spoko, ale ja bardziej cenię gothika za ten zarąbisty "ŻYJĄCY" świat. w morku tego nie ma. A jak Gothik II będzie miał ogromny świat<a ma mieć> to niech drży morrowind<nawet nowa część!!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba GOTHIC 3 ;)
Owszem będzie miał jeszcze większy świat i jeszcze bardziej żyjący ;) Ale TES IV ma nie zaprzestać na tym co teraz ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:53, WorldWar3PL napisał:

Chyba GOTHIC 3 ;)
Owszem będzie miał jeszcze większy świat i jeszcze bardziej żyjący ;) Ale TES IV ma nie zaprzestać
na tym co teraz ma .

<Gothik ]I[ ofkzz>, a skoro dwójeczka miała świat o niebo lepiej żyjący niż morrowind, to kolejna część również powiinna<choć nie musi, ale to by mnie zaskoczyło> nad nia górować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo w gothiuc ludzie zayja aa nie sie ograniczaja na chodzeniu po swoich drogach gothicu rzadzi juz ! nie ka co gadac ja odrazu zamaiwam kuriem zeby na nastepny dzien byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:58, caramondl napisał:

<Gothik ]I[ ofkzz>, a skoro dwójeczka miała świat o niebo lepiej żyjący niż morrowind,
to kolejna część również powiinna<choć nie musi, ale to by mnie zaskoczyło> nad nia górować!

Ale twórcy TES IV nad tym projektem pracuja i wiedzą że Gothic jest poważną konkurencją. Jednak Gothic zawsze górował nad TES''ami (takie jest moje [i nie tylko moje] zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:02, szerszeń45 napisał:

> <Gothik ]I[ ofkzz>, a skoro dwójeczka miała świat o niebo lepiej żyjący niż morrowind,

> to kolejna część również powiinna<choć nie musi, ale to by mnie zaskoczyło> nad
nia górować!
Ale twórcy TES IV nad tym projektem pracuja i wiedzą że Gothic jest poważną konkurencją. Jednak
Gothic zawsze górował nad TES''ami (takie jest moje [i nie tylko moje] zdanie)

zgadzam się w pełni<ale dziwią mnie moi znajomi, którzy wolą maorrka, sam nie wiem czem> U mnie jest tak: Gothik 95% d<doskonałości:)>, Morrowind 90,5%d:) (i tu troche ocenę zawyżają mody i inne dodatki) Ale i tak prowadzi CM 01-02 - 100%d !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

Tak się składa, że widziałem wygląd bezimiennego ( jego twarzy ). Stało się to dziś . Wszedłem
na podany wyżej link, ściągnałem jeden z filmów z gc, i tam była pokazana pre alpha gothica....
i przez pare sekund w grze było widać twarz bezimiennego... mam być szczery ? To nie bezimienny
tylko drugi Gorn.... z takim kucykiem ;)

Cos mi się nie chce wierzyć że bezimienny będzie wyglądał tak jak gorn to jak będzie wyglądał dowiemy się w dniu premiery jak zakupimy grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:23, wdowiakm napisał:

Cos mi się nie chce wierzyć że bezimienny będzie wyglądał tak jak gorn to jak będzie wyglądał
dowiemy się w dniu premiery jak zakupimy grę!

Ten koleś to nie Gorn! Ani Bezimminny! :) To po prostu jakis npc na którym twórcy testuja gameplay :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:26, szerszeń45 napisał:

> Cos mi się nie chce wierzyć że bezimienny będzie wyglądał tak jak gorn to jak będzie wyglądał

> dowiemy się w dniu premiery jak zakupimy grę!
Ten koleś to nie Gorn! Ani Bezimminny! :) To po prostu jakis npc na którym twórcy testuja gameplay
:)

Zgadzam się:) Przecież Twórcy nie pokazaliby bezimiennego! Chyba chcą zrobic niespodziankę i zaskoczyć graczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu gdybacie, zamiast zadać sobie ten straszny przecież trud (no nie?) sprawdzenia czy czasem autorzy gry na to pytanie nie odpowiedzieli...
Akurat tak się składa, że zapytano ich o to czy poznamy imię gł. bohatera w Gothic 3 :

Pyt. nr 52.) Will the hero get a name in the third Gothic or did you already think of a name ? Do you have the opinion that the hero should have one ? by Sorin T, Grour and Lacni
Czy bohater otrzyma imię w trzeciej części Gothica, czy może już macie to imię. Czy sądzicie, że bohater powinien je mieć?
Odp.
No, the Nameless is not going to get a name, only reverent titles like "the Liberator", "Subjugator of the Sleeper" or "The Dragon-/Skirt-chaser".

Nie, Bezimienny nie otrzyma imienia, tylko tytuły jak "Wyzwoliciel", "Pogromca Śpiącego" lub "Pogromca smoków/spódniczek".

http://www.gothic.phx.pl/gothic3/infopage.php?id=13


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 20:15, verbum napisał:

I znowu gdybacie, zamiast zadać sobie ten straszny przecież trud (no nie?) sprawdzenia czy
czasem autorzy gry na to pytanie nie odpowiedzieli...
Akurat tak się składa, że zapytano ich o to czy poznamy imię gł. bohatera w Gothic 3 :

Pyt. nr 52.) Will the hero get a name in the third Gothic or did you already think of a name
? Do you have the opinion that the hero should have one ? by Sorin T, Grour and Lacni
Czy bohater otrzyma imię w trzeciej części Gothica, czy może już macie to imię. Czy sądzicie,
że bohater powinien je mieć?
Odp.
No, the Nameless is not going to get a name, only reverent titles like "the Liberator", "Subjugator
of the Sleeper" or "The Dragon-/Skirt-chaser".

Nie, Bezimienny nie otrzyma imienia, tylko tytuły jak "Wyzwoliciel", "Pogromca Śpiącego" lub
"Pogromca smoków/spódniczek".

http://www.gothic.phx.pl/gothic3/infopage.php?id=13





pozatym chyba juz tez mowiles albo ktos inny ze to nie postac bezimiennego ani gorna na tych filmikach 2 storny albo 1 temu a dalej pytaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było chodzić po mieście, i słyszeć krzyki typu "NASZ POGROMCA SPÓDNICZEK ! WITAMY ! "
Ludzie jak nie mogę się doczekać pre-orderu gothica 3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm szczerze to bardziej czekam na gothica niz na oblivionia ,powod? jezeli porownac gothica 2 i morrowinda wygra ten pierwszy tym ze bardziej wciaaaaaga :) ,nie nudzi mimo iz ma mniejszy swiat niz morrow ,no i fabula jest znacznie lepsza wiec jezeli oblivion bedzie mial do zaoferowania to samo co morrowind tylko ze w lepszej grafie ,to spasuje i biore gothica !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nerwicował mnie loading co 5 sekund w morku : Jak wiesz, że masz się wracać o 15 metrów to wiesz, że cie zaraz piorun kulisty ze złości trafi, bo musisz przejść 5 loadingów :| Są krótkie ale przeszkadzają . Mały mankament, a przyjemność z gry zabija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować