Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Naturaline TES ma też wiele zalet których Gothic nie ma . Ogrom questów ( niestety tutaj ten ogrom nie wychodzi na dobre ) , ogromny świat, więcej postaci itd.... Ale i tak wolę Gothica, i wybiorę Gothica 3 a nie Obliviona, głównie też temu, że Gothic 3 jest z CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:19, ArtuRPGpl napisał:

Noo morrowind wciaga i to bardzo ale gothic bardziej


uuuuuu i tu nie moge sie zgodzic morrowinda ukonczylem z wielkim bolem glownie dlatego ze chcialem zobaczyc koniec ,a gothica mnie wessal tak ze nie moglem sie oderwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 13:19, ArtuRPGpl napisał:

Noo morrowind wciaga i to bardzo ale gothic bardziej

Może i wciąga, ale dla mnie tempo rozgrywki w Morrowindzie jest zbyt ślamazarne. W Gothicu masz akcję, szybkie i niespodziewane jej zwroty, czyli to co brakuje TES 3: Morrowind. Trzeba mu przez to poświęcić ogromną ilość czasu (z dodatkami Bloodmoon i Tribunal jeszce więcej!), którą niektórzy gracze nie moga poswięcić. Tak więc na tym szczeblu Gothic jest górą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 14:26, szerszeń45 napisał:

> /.../ Trzeba
mu przez to poświęcić ogromną ilość czasu (z dodatkami Bloodmoon i Tribunal jeszce więcej!),
którą niektórzy gracze nie moga poswięcić. Tak więc na tym szczeblu Gothic jest górą. :)

Górą!? Raczej dołem, jak masz mało czasu na grę, to postaw pasjansa...
A bardziej serio, to w Gothic''a można zagrać pod rząd 4-5 razy, to jest 200-250 godzin gry, podczas gdy spokojniejszy Morrowind daje 1500-2000 godzin. To już jest kwestia gustu, ja bym nie wypowiadał się tak kategorycznie o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wiel... to jest o wyższości jednej gry nad drugą.
Mnie spodobały sie obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 14:52, KrzysztofMarek napisał:

Górą!? Raczej dołem, jak masz mało czasu na grę, to postaw pasjansa...
A bardziej serio, to w Gothic''a można zagrać pod rząd 4-5 razy, to jest 200-250 godzin gry,
podczas gdy spokojniejszy Morrowind daje 1500-2000 godzin. To już jest kwestia gustu, ja bym
nie wypowiadał się tak kategorycznie o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wiel...
to jest o wyższości jednej gry nad drugą.
Mnie spodobały sie obie.

Chodziło mi o to, że Gothic jest górą nad Morowindem dla tych graczy, którzy nie dysponują duzymi ilościami czasu i na rozrywkę przy komputerze nie poswięcają go aż tak dużo. I zgadzam się z tobą, że wybór gry jest kwestią gustu. Jednym Gothic czy Morrowind sie podopa, a innym wcale nie musi. Mnie Morrowind też sie spodobał, ale nie tak jak Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 14:57, szerszeń45 napisał:

> /.../ Mnie Morrowind też sie spodobał, ale nie tak jak Gothic.

Odwrotnie. Tobie Gothic spodobał się bardziej, niż Morrowind. Bo Morrowind wyszedł ponad rok wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:03, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ Mnie Morrowind też sie spodobał, ale nie tak jak Gothic.
Odwrotnie. Tobie Gothic spodobał się bardziej, niż Morrowind. Bo Morrowind wyszedł ponad rok
wcześniej ;)

Niech ci bedzie ;) To była mała potyczka językowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mamy początek marca i przydałoby się już pare nowych screnów gdzieś czytałem wypowiedz kogoś z PB ze jakosć grafiki jaką teraz posiadaja jest o niebo lepsza od prezentowanej do tej pory na screnach warto by porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 13:26, shrekinator napisał:

witam mamy początek marca i przydałoby się już pare nowych screnów gdzieś czytałem wypowiedz
kogoś z PB ze jakosć grafiki jaką teraz posiadaja jest o niebo lepsza od prezentowanej do tej
pory na screnach warto by porównać

Ale jak narazie o nowych screenach cicho... :P
Zresztą wątpie będą o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 13:26, shrekinator napisał:

witam mamy początek marca i przydałoby się już pare nowych screnów gdzieś czytałem wypowiedz
kogoś z PB ze jakosć grafiki jaką teraz posiadaja jest o niebo lepsza od prezentowanej do tej
pory na screnach warto by porównać

Niech nie polepszają jakości grafiki bo ta już jest na wysokim poziomie lepiej by się zajeli porządną optymalizacją kodu by gra mniej chrupała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra chrupać NIE BĘDZIE, jedyne co chrupało to animacja głównego bohatera , pozatym polepszają grafikę nie zmieniając wymagań gry - duży plus . Myślę, że nauczyli się dość dużo z poprzednich części Gothica , i kod mają już nieźle zoptymalizowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:21, f5k napisał:

> witam mamy początek marca i przydałoby się już pare nowych screnów gdzieś czytałem wypowiedz

> kogoś z PB ze jakosć grafiki jaką teraz posiadaja jest o niebo lepsza od prezentowanej
do tej
> pory na screnach warto by porównać
Niech nie polepszają jakości grafiki bo ta już jest na wysokim poziomie lepiej by się zajeli
porządną optymalizacją kodu by gra mniej chrupała.

bo duzo osob nie zagra przez ta rewelacyjna grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:23, WorldWar3PL napisał:

Gra chrupać NIE BĘDZIE, jedyne co chrupało to animacja głównego bohatera , pozatym polepszają
grafikę nie zmieniając wymagań gry - duży plus . Myślę, że nauczyli się dość dużo z poprzednich
części Gothica , i kod mają już nieźle zoptymalizowany .

byc moze. jesli tak jest, to lepiej zeby byla lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:23, WorldWar3PL napisał:

Gra chrupać NIE BĘDZIE, jedyne co chrupało to animacja głównego bohatera , pozatym polepszają
grafikę nie zmieniając wymagań gry - duży plus . Myślę, że nauczyli się dość dużo z poprzednich
części Gothica , i kod mają już nieźle zoptymalizowany .

Skąd wiesz że chrupać nie będzie, jak będzie tak jak w GII to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika i owszem zwala z nóg, dlatego trzeba bedzie odżałować tę kasę na kompa, który uciągnie tego potwora. Jedak w przypadku Gothica gra jest warta świeczki xD. Twórcy napewno będą nadal pracować nad optymalizają kodu, by oddać w ręce graczy w pełni wartościowy produkt. Jest na co czekać, a wyrzeczenia względem wymagań pewnie się zwrócą genialnością tej gry. Ja na pewno nie będę żałował, gdy odpalę Gothic''a 3 w max. detalach w wysokiej rozdzielczości. Z dnia na dzień jestem bardziej podekstytowany premierą, choć pierwsze styczności z G3 bee mieć u kumpla, to mimo to nie zrażam się. Kiedyś i ja będę mógł sie rozkoszować tym MUROWANYM HITEM we własnych czterech kątach. :) Bracia i siosrty, czekajmy w spokoju na premierę, kiedy nasza ulubiona gra uderzy z pełną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ati radeon 9550 256 MB 128 bit, AMD SEMPRON 2400+, 768 RAM i z tego co wiem na minimum/medium ( minimum to też ładna grafika ) gra pójdzie bez "przecinki" Więc kasy nie trzeba będzie żałować . Naturalnie murowany hit to to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic ma siłe. Nie wierzycie? WorldWar3PL omal nie popełnił samobójstwa, ale ja mu powiedziałem żeby się chociaż wstrzymał do premiery Gothic''a 3. Odrazu tego typu mysli przeminęły z wiatrem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować