Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 19:31, Jakub Wędrowycz napisał:

Przecież ta obsówa so nie była wina CDP. Nastąpiły jakieś zgrzyty międy CDP a JoWood i z tego
wynikało opóźnienie wydanie wersji PL.(...)


Piszesz, że nie wina CDP, a w następnym zdaniu, że wina CDP...- jest w tym sens..?

Ciekaw jestem ile razy ludzie jeszcze będą powtarzać plotki i obwiniać CDP za opóźnienia lokalizacji Nocy Kruka...-100 razy, 1000??? Było to już wyjaśniane n- razy...CDP nie miał nic wspólnego z opóźnieniem lokalizacji Nocy Kruka, wszystkiemu winna była firma Atari (dystrybutor na USA) i umowy jakie JooWoD podpisało m. in. z Atari właśnie, oraz decyzja, że...echh, nie chce mi się pisać...żenujące ludzie, żenujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:44, verbum napisał:


> Przecież ta obsówa so nie była wina CDP. Nastąpiły jakieś zgrzyty międy CDP a JoWood i
z tego
> wynikało opóźnienie wydanie wersji PL.(...)

Piszesz, że nie wina CDP, a w następnym zdaniu, że wina CDP...- jest w tym sens..?

Ciekaw jestem ile razy ludzie jeszcze będą powtarzać plotki i obwiniać CDP za opóźnienia lokalizacji
Nocy Kruka...-100 razy, 1000??? Było to już wyjaśniane n- razy...CDP nie miał nic wspólnego
z opóźnieniem lokalizacji Nocy Kruka, wszystkiemu winna była firma Atari (dystrybutor na USA)
i umowy jakie JooWoD podpisało m. in. z Atari właśnie, oraz decyzja, że...echh, nie chce mi
się pisać...żenujące ludzie, żenujące...

Zgadzam się! Ludzie przestancie obwiniać CDP to nie jest ich wina!!! I piszcie cos sensownego a nie cały czas oskarżenia w kierunku CDPROJEKT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli JoWood podał na swojej stronie prawdę to w Gothic''a 3 zagramy już we wrześniu:))

http://news.jowood-news.de/content/section/10/58/

Mnie to akurt nie martwi ponieważ zdąże nazbierać kaski na te cudo, które jest jeszcze w produkcji:))
pozdrawiam wszystkih fanów Gothic''a a szczególnie oczekujących trzeciej odsłony tej niesamowitej Gry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:01, wdowiakm napisał:

(...)

- przecież już była ta data podawana...:)

Nie napisałbym też przy niej słowa "już", bo jak na razie to najpóźniejsza data pramiery G 3, jaką do tej pory poznaliśmy. Nikt też tej daty na razie nie potwierdził...Ja w nią nie uwierzę dopóki ktoś z Piranha Bytes się nie wypowie na ten temat, albo nie pojawi się ona na stronie zwiastuna Gothic 3 (teaser site - czyli gothic3.com), bo na razie jest tam tylko rok 2006 jako data premiery. Na pewno będzie mowa o dacie premiery na opisywanych dziś targach E3 w maju (jeśli wcześniej o tym nie powiedzą to zostaną zmuszeni na targach), tam też możemy spodziewać się jakichś nowych filmików i screenów :)
Czyli... - oby do maja! :o)

P.S.
Przyszła mi do głowy ostatnio taka myśl, że Piranha Bytes jest w niezłej sytuacji, bo może sobie zobaczyć jak sprawdziły się pomysły Betshedy w Oblivion, obie gry wykorzystują ten sam silnik graficzny i choć PB na potrzeby Gothica 3 mocno go zmieniła, to jednak kod i wydajność pozostają te same (lub przynajmniej zbliżone)... Także mają trochę ułatwione zadanie, co może zaowocować niezłą optymalizacją. Dobrze by było, gdyby była taka jak w poprzednich częściach, bo mimo drobnych błędów G 1+ G2+ NK chodziły bardzo dobrze.
Może też dzięki doświadczeniom z Oblivion wprowadzą parę nowych pomysłów..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:22, verbum napisał:

> (...)
- przecież już była ta data podawana...:)

Nie napisałbym też przy niej słowa "już", bo jak na razie to najpóźniejsza data pramiery G
3, jaką do tej pory poznaliśmy. Nikt też tej daty na razie nie potwierdził...Ja w nią nie uwierzę
dopóki ktoś z Piranha Bytes się nie wypowie na ten temat, albo nie pojawi się ona na stronie
zwiastuna Gothic 3 (teaser site - czyli gothic3.com), bo na razie jest tam tylko rok 2006 jako
data premiery. Na pewno będzie mowa o dacie premiery na opisywanych dziś targach E3 w maju
(jeśli wcześniej o tym nie powiedzą to zostaną zmuszeni na targach), tam też możemy spodziewać
się jakichś nowych filmików i screenów :)
Czyli... - oby do maja! :o)

P.S.
Przyszła mi do głowy ostatnio taka myśl, że Piranha Bytes jest w niezłej sytuacji, bo może
sobie zobaczyć jak sprawdziły się pomysły Betshedy w Oblivion, obie gry wykorzystują ten sam
silnik graficzny i choć PB na potrzeby Gothica 3 mocno go zmieniła, to jednak kod i wydajność
pozostają te same (lub przynajmniej zbliżone)... Także mają trochę ułatwione zadanie, co może
zaowocować niezłą optymalizacją. Dobrze by było, gdyby była taka jak w poprzednich częściach,
bo mimo drobnych błędów G 1+ G2+ NK chodziły bardzo dobrze.
Może też dzięki doświadczeniom z Oblivion wprowadzą parę nowych pomysłów..? :)

Oby Twoje słowa były co do premiery prawdą! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 17:40, caramondl napisał:

będzie PIĘKNY, WSPANIAŁY, IDEALNY, BOSKI, ZARĄBISTY, COOL, JAZZZY, a w ogóle to najlepszy będzie<bo
wielki, WIELKI>

jaki bedzie to sie okaze w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:21, f5k napisał:

> witam mamy początek marca i przydałoby się już pare nowych screnów gdzieś czytałem wypowiedz

> kogoś z PB ze jakosć grafiki jaką teraz posiadaja jest o niebo lepsza od prezentowanej
do tej
> pory na screnach warto by porównać
Niech nie polepszają jakości grafiki bo ta już jest na wysokim poziomie lepiej by się zajeli
porządną optymalizacją kodu by gra mniej chrupała.

nom z tym sie zgadzam... lepiej zoptymalizowac kod niz ulepszac jeszcze grafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 12:45, cinus` napisał:

gothic 3 wg planu wydawniczego jowood ma wyjść we wrześniu... a miał wyjść w "cieplejszej porze
roku" :/

wrzesien spoko - no wtedy tez jest cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:15, Milteen napisał:

To najpierw ulepsz a potem sie baw w zakup gierki


Niezamieżam czekac kupuje odrau. A komputerem to sięnieprzejmuje kiedys ulepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:11, Milteen napisał:

wrzesien spoko - no wtedy tez jest cieplutko :D


- tak, tylko to premiera, a lokalizacja dopiero ok. 2 miesięcy później, czyli pewnie na grudniowe święta, bo jeśli pozostaną przy (jedynie słusznej moim zdaniem w przypadku Gothica), lokalizacji pełnej, to przecież warto poczekać niż grać w anglojęzyczną wersję (jeśli wyjdzie wcześniej)...bo warto np. usłyszeć głos starego króla Rhobara mówiącego do nas po polsku, lub Gorna, czy Lee...(a nie jakieś "Hello mate/dude - what''s up?")

Wszystko się niedługo wyjaśni, czekajmy na jakieś potwierdzenie tej daty, bo na razie to tylko gdybania...może się okazać np., że premiera będzie w lipcu :) - myślę, że majowe targi E 3 sporo wyjaśnią (także w sprawie Wiedźmina!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to już jest FAKT - data premiery Gothic 3 to WRZESIEŃ 2006.
Właśnie się pojawiała ta data na oficjalnej stronie Gothic 3 www.gothic3.com
- cóż miejmy nadzieję, że dzięki temu dostaniemy grę dopracowaną z mnóstwem zadań i szczegółów, oraz bez niewykorzystanych przestrzeni (jak to się zdarzało w poprzednich częściach).
Także nie ma co śledzić teraz prac nad tą grą - czas Obliviona nadchodzi, czas Gothica 3 nadejdzie wraz z jesienią, a dla nas pewnie wraz z zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:56, verbum napisał:

Niestety, to już jest FAKT - data premiery Gothic 3 to WRZESIEŃ 2006.


Ech... myślałem że chociaż w wakacje trochę sobie w to pogram,jak będzie mi się nudzić...
Ale ta gra jest warta aby czekać na nią do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:56, verbum napisał:

Niestety, to już jest FAKT - data premiery Gothic 3 to WRZESIEŃ 2006.
Właśnie się pojawiała ta data na oficjalnej stronie Gothic 3 www.gothic3.com
- cóż miejmy nadzieję, że dzięki temu dostaniemy grę dopracowaną z mnóstwem zadań i szczegółów,
oraz bez niewykorzystanych przestrzeni (jak to się zdarzało w poprzednich częściach).
Także nie ma co śledzić teraz prac nad tą grą - czas Obliviona nadchodzi, czas Gothica 3 nadejdzie
wraz z jesienią, a dla nas pewnie wraz z zimą.



hahaha koleś czas obliviona nie nadchodzi tak jak powiedziales :) mial juz byc 16 lutego i co? gdzie jest? nie ma ,mniemam ze oblivion zostanie ostro przesuniety tak gdzies na hmm wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:06, Ponet napisał:


hahaha koleś czas obliviona nie nadchodzi tak jak powiedziales :) mial juz byc 16 lutego i
co? gdzie jest? nie ma ,mniemam ze oblivion zostanie ostro przesuniety tak gdzies na hmm wakacje?


HaHaHaHa Koleś, czas na Obliviona nadchodzi właśnie. Tak jak powiedział!!! Za dwa tygodnie przychodzi już do mnei kurierem moja wersja.. i Zapewniam - funkcjonujemy w tej samej czasoprzestrzeni a i do wakacji mi daleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:20, Ferilas de Rienne napisał:

> > > hahaha koleś czas obliviona nie nadchodzi tak jak powiedziales :) mial juz byc 16 lutego
i
> co? gdzie jest? nie ma ,mniemam ze oblivion zostanie ostro przesuniety tak gdzies na hmm
wakacje?

HaHaHaHa Koleś, czas na Obliviona nadchodzi właśnie. Tak jak powiedział!!! Za dwa tygodnie
przychodzi już do mnei kurierem moja wersja.. i Zapewniam - funkcjonujemy w tej samej czasoprzestrzeni
a i do wakacji mi daleko,


ale model juz ci uwierze jeszcze może oryginał co? jeżeli tak to przepraszam ale zaczynam sie dusić ze śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:20, Ferilas de Rienne napisał:

>
> hahaha koleś czas obliviona nie nadchodzi tak jak powiedziales :) mial juz byc 16 lutego
i
> co? gdzie jest? nie ma ,mniemam ze oblivion zostanie ostro przesuniety tak gdzies na hmm
wakacje?

HaHaHaHa Koleś, czas na Obliviona nadchodzi właśnie. Tak jak powiedział!!! Za dwa tygodnie
przychodzi już do mnei kurierem moja wersja.. i Zapewniam - funkcjonujemy w tej samej czasoprzestrzeni
a i do wakacji mi daleko,

to jest temat o Gothic''u 3 a nie o Oblivionie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować