Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2006 o 20:09, verbum napisał:

- jeśli to było do mnie, to nie zrozumiałeś...nie wszedłem jeszcze na tym forum w głębszy dyskrus
z nikim i nie wejdę. Za młodzi ludzie tu są (poza kilkoma wyjątkami), większości nawet się
nie chce czytać postów do końca, bo dla nich więcej niż trzy zdania to już za dużo, nie rozumieją
prostych pojęć jak "oficjalna data premiery", a przede wszystkim nie będę wchodził w dyskusję
z kimś kto jest 15-18 lat młodszy, bo to lekka przesada...Jedyne co tu robiłem do tej pory
to dementowanie plotek i umieszczanie informacji z zachodnich serwisów dotyczących Gothica
3, jeśli takowe się nie pojawiły na stronie tego serwisu (a wiele się nie pojawia). Ostatnio
niestety ten wątek schodzi na psy, a moderatorzy nie reagują na spamowanie, wiem jednak, że
przeglądanie wszystkich wątków pod tym kątem jest niemożliwe...


Dobra przepraszam nie będe się więcej wtrącał ale wygladało to tak jakby to była kłutnia, zgadzam się z Tobą!
Jeszcze raz przepraszam i myślę że na tym zakończymy to spamowanie bezsensowne tego tematu i tak jest tu tego za dużo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 20:09, verbum napisał:


> Mam małą prośbe nie śmieccie tutaj swoimi głupimi kłótniami! (...)

- jeśli to było do mnie, to nie zrozumiałeś...nie wszedłem jeszcze na tym forum w głębszy dyskrus
z nikim i nie wejdę. Za młodzi ludzie tu są (poza kilkoma wyjątkami), większości nawet się
nie chce czytać postów do końca, bo dla nich więcej niż trzy zdania to już za dużo, nie rozumieją
prostych pojęć jak "oficjalna data premiery", a przede wszystkim nie będę wchodził w dyskusję
z kimś kto jest 15-18 lat młodszy, bo to lekka przesada...[...]


Święte słowa verbum! Ja niejako z ukrycia przypatruję się "dyskusji" od baardzo dawna - muszę przyznać, że poziom fanów Gothica (większości z nich) na tym forum jest żenujący. Większość nie zna angielskiego, nie umie pisać po polsku, snuje ploty, nie potrafi znaleźć samodzielnie na necie informacji od dawna dostępnych. Aż przykro, że gra taka jak Gothic wędruje w łapy tej całej nastoletniej menażerii. Podziwiam cię, że wogóle zabierasz głos na tym forum przedszkolaków. Niestety nie trafiłem do tej pory na polskie forum przeznaczone dla powiedzmy >25 letnich graczy, odgrodzone przez moderatorów od tego rozkrzyczanego młodocianego pokolenia "ziomali".
Ale czasem można się pośmiać: Zajmuję sie profesjonalnie programowaniem i kiedy czytam co te dzieciaczki plotą o optymalizacji kodu i takie tam to się turlam ze śmiechu :) I jeszcze jak są przekonani, że się na tym znają, ahaha....
Pozdrawiam wszystkich poważnych graczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 20:36, indigo napisał:

>
> > Mam małą prośbe nie śmieccie tutaj swoimi głupimi kłótniami! (...)
>
> - jeśli to było do mnie, to nie zrozumiałeś...nie wszedłem jeszcze na tym forum w głębszy
dyskrus
> z nikim i nie wejdę. Za młodzi ludzie tu są (poza kilkoma wyjątkami), większości nawet
się
> nie chce czytać postów do końca, bo dla nich więcej niż trzy zdania to już za dużo, nie
rozumieją
> prostych pojęć jak "oficjalna data premiery", a przede wszystkim nie będę wchodził w dyskusję

> z kimś kto jest 15-18 lat młodszy, bo to lekka przesada...[...]

Święte słowa verbum! Ja niejako z ukrycia przypatruję się "dyskusji" od baardzo dawna - muszę
przyznać, że poziom fanów Gothica (większości z nich) na tym forum jest żenujący. Większość
nie zna angielskiego, nie umie pisać po polsku, snuje ploty, nie potrafi znaleźć samodzielnie
na necie informacji od dawna dostępnych. Aż przykro, że gra taka jak Gothic wędruje w łapy
tej całej nastoletniej menażerii. Podziwiam cię, że wogóle zabierasz głos na tym forum przedszkolaków.
Niestety nie trafiłem do tej pory na polskie forum przeznaczone dla powiedzmy >25 letnich
graczy, odgrodzone przez moderatorów od tego rozkrzyczanego młodocianego pokolenia "ziomali".
Ale czasem można się pośmiać: Zajmuję sie profesjonalnie programowaniem i kiedy czytam co te
dzieciaczki plotą o optymalizacji kodu i takie tam to się turlam ze śmiechu :) I jeszcze jak
są przekonani, że się na tym znają, ahaha....
Pozdrawiam wszystkich poważnych graczy!


Zgadzam się ztym co powiedziałeś w stu procentach ale niektórzy fani lubią słać ploty i przechwalac się co to nie oni, czego nie potrafią a co potrafią, młodzież juz taka jest i nic nie wskazuje na to by się to zmieniło, ja się nie znam na programowaniu dlatego w tej sferze nie zabieram głosu, poza tym lubię serię Gothic''a i myślę że trzecia część mnie nie zawiedzie. A mogę wiedzieć co programujesz jakie programy piszesz?? Pozdrawiam Ciebie i wszystkich graczy, którzy naprawdę oczekują tej gry i lubia grać w tą serię! (jak coś źle napisałem to przepraszam):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 20:47, wdowiakm napisał:

Zgadzam się ztym co powiedziałeś w stu procentach ale niektórzy fani lubią słać ploty i przechwalac
się co to nie oni, czego nie potrafią a co potrafią, młodzież juz taka jest i nic nie wskazuje
na to by się to zmieniło, ja się nie znam na programowaniu dlatego w tej sferze nie zabieram
głosu, poza tym lubię serię Gothic''a i myślę że trzecia część mnie nie zawiedzie. A mogę wiedzieć
co programujesz jakie programy piszesz?? Pozdrawiam Ciebie i wszystkich graczy, którzy naprawdę
oczekują tej gry i lubia grać w tą serię! (jak coś źle napisałem to przepraszam):)


miło, że jednak i jacyś rozsądni ludzie tu są :) witaj! co do programowania to obecnie programowanie równoległe (MPI, OpenMP, oraz wielowątkowe pod winde), duuużo C++, ostanio też .NET2.0 i C#. A z miłości do gier zabrałem się czysto hobbystycznie za DirectX9 + HLSL i będe próbował jakiś prosty engine napisać - ale to mnóstwo nauki wymaga, czas pokaże. Pozdrawiam i lecę na na "Ask the developers" - może Glockenbeat przetłumaczył już nowe odpowiedzi od KaIrO =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Niestety...:( Na starym forum CDP pojawiało się więcej ciekawych osób...Moja spora aktywność w ostatnim czasie była chwilowa (bo moja praca jest związana z Internetem, ale ona już się kończy), także w najbliższym czasie zapewne skończy się i moja aktywność na tym forum. A sam pomysł zaglądania do takich forów, wziął się z mojego badania pewnych gatunkow gier komputerowych, do czego niejako skłoniła mnie kiedyś, kiedyś koleżanka z seminarium magisterskiego pisząć pr. mag. na temat gier pc (m.in. Fallout), od tego momentu chodzi mi po głowie pewien projekt książki, bądź większej rozprawy na temat gier crpg oraz pewnych typów gier fpp od niesieniu do poetyki filmu m.in. Stąd pomysł zaglądania na różne fora dotyczące crpg.
To forum jednak (tzn. ten wątek), khmm...;)

Na koniec coś optymistycznego - ta wrześniowa data priemiery okazuje się być "international release date" - możliwe zatem, że w Gothic 3 w polskiej wersji zagramy już we wrześniu...:)

http://forum.jowood.de/announcement.php?f=263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, to będę wniebowzięty :) Już w lipcu-sierpniu będzie pre-order :D


Przynajmniej moge kupić na urodziny Battlefielda 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2006 o 21:05, verbum napisał:

Na koniec coś optymistycznego - ta wrześniowa data priemiery okazuje się być "international
release date" - możliwe zatem, że w Gothic 3 w polskiej wersji zagramy już we wrześniu...:)

http://forum.jowood.de/announcement.php?f=263

Ja bym sie jednak nie napalał to jest tylko wypowiedz na forum fakt ze to chyba moderator ale jednak.....choć z drugiej strony w planie wydawniczym jawood tez jest podana data september 2006 sam nie wiem co o tym sadzic pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z shrekinatorem, cd-project jest ok ale jak ma do spolszczenia (pełnego) ponad 1000 npc-tów to niewiem czy mu się uda na wrzesień
poza tym pamiętacie opuźnienia z nocą kruka???
tam do spolszczenia było "tylko" ok. 100 postaci niezależnych...
niestety obawiam się że jak policzyć ok. rok na każdą "setkę" to wychodzi 10 lat spolszczania!!!!!
ale tak żle chyba nie będzie, mam nadzieję że chłopaki z cd-project nie zpolszczą tego świetnego zjawiska jakim jest Gothic tak jak Morrowinda (tylko text) to byłoby straszne.
na koniec słowa otuchy wiecie że pirania bytes szykuje Gothica 4 ???????
to się zapowiada na niezły ubaw nasz bez imienny tak szybro nie odejdzie na emeryturę :-)
a i jeszcze jeden (stary) news Gothic III jest będzie na silniku TES:IV oblivion :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I muszą przetłumaczyć jeszcze wszystkie teksty bezimiennego, wszystkie pisma, całą historię krainy, wszystkie przedmioty itd. itd....... Ale wyrobić się wyrobią :)

P.S. : Ile razy już mówiłem, że Gothic 3 będzie na silniku TES:IV Oblivion, i na odwrót, TES IV będzie na silniku Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:47, Dark SMG napisał:

zgadzam się z shrekinatorem, cd-project jest ok ale jak ma do spolszczenia (pełnego) ponad
1000 npc-tów to niewiem czy mu się uda na wrzesień
poza tym pamiętacie opuźnienia z nocą kruka???
tam do spolszczenia było "tylko" ok. 100 postaci niezależnych...
niestety obawiam się że jak policzyć ok. rok na każdą "setkę" to wychodzi 10 lat spolszczania!!!!!
ale tak żle chyba nie będzie, mam nadzieję że chłopaki z cd-project nie zpolszczą tego świetnego
zjawiska jakim jest Gothic tak jak Morrowinda (tylko text) to byłoby straszne.
na koniec słowa otuchy wiecie że pirania bytes szykuje Gothica 4 ???????
to się zapowiada na niezły ubaw nasz bez imienny tak szybro nie odejdzie na emeryturę :-)
a i jeszcze jeden (stary) news Gothic III jest będzie na silniku TES:IV oblivion :-)

No z opóźnieniem premiery GII:Nk to nie jest tak jak myślisz, to nie była wina CDP tylko JoWood robił problemy.
GIII zostanie spolczony pewnie w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące ? Tam będzie więcej tekstów i dialogów niż w Heroes of Might & Magic V, a oni już go spolszczają trochę długo... pół roku jak nic będą spolszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:44, WorldWar3PL napisał:

2 miesiące ? Tam będzie więcej tekstów i dialogów niż w Heroes of Might & Magic V, a oni już
go spolszczają trochę długo... pół roku jak nic będą spolszczać ;)

Jakie poł roku? Noc Kruka spolszczyli chyba w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:44, WorldWar3PL napisał:

2 miesiące ? Tam będzie więcej tekstów i dialogów niż w Heroes of Might & Magic V, a oni już
go spolszczają trochę długo... pół roku jak nic będą spolszczać ;)


Pul roku polonizacja GIII - chyba znacznie przesadziles - gora 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli za polonizację Trójki wezmą się te same osoby, które pracowały nad Dwójką, to nie mamy się o co martwić :) Inna sprawa, że na przykład taki ja przedkładam jakość nad szybkość otrzymania towaru - także może być 1-2 miesiące dłużej ale ZNÓW profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro nie robią polonizacji KINOWEJ a PEŁNĄ POLSKĄWERSJĘ, to NAPEWNO będzie trwała dłużej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:01, Remember_The_Name napisał:

Myślę, że jeśli za polonizację Trójki wezmą się te same osoby, które pracowały nad Dwójką,
to nie mamy się o co martwić :) Inna sprawa, że na przykład taki ja przedkładam jakość nad
szybkość otrzymania towaru - także może być 1-2 miesiące dłużej ale ZNÓW profesjonalnie.


a kto sie ma wziasc? teraz jest o wiel wiecej do spolszcenia wiec pol a nawet rok spolszczenia porzadnej pracy czeka cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować