Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2006 o 19:10, WorldWar3PL napisał:

No ale skoro nie robią polonizacji KINOWEJ a PEŁNĄ POLSKĄWERSJĘ, to NAPEWNO będzie trwała dłużej
.


a skad wiesz? to juz jest pewne ze pełna? jak tak to spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, jak Piranha Bytes się będzie wyrabiać z pracą. Gothic 3 nie jest robiony zbyt długo niestety (dla porównania Oblivion był robiony ponad 4 lata, a Gothic 3 robią tylko od ok. 2 lat), a pomysłów mają mnóstwo...zarówno dotyczących fabuły, jak i gameplay, czyli interfesju gry. Dodatkowo muszą to potem dobrze zoptymalizować, aby dało się grać i na trochę słabszych sprzętach - a już mają dowód, że nie będzie łatwo to zrobić na przykładzie Obliviona. Dlatego sądzę, że w ich ocenie problemu lokalizacji wygra decyzja aby zrobić więcej w samej grze a premierę zrobić w dwóch wersjach - oryginalnego niemieckojęzycznego Gothica 3 i angielskojęzycznej wersji, inne lokalizacje zaraz potem, miesiąc, dwa później.
Także w październiku lub listopadzie możemy spodziewać się polskiej lokalizacji. Tłumaczenie tekstu robi się błyskawicznie (to nie jest proza, czy poezja!), trochę dłużej schodzi podgranie dialogów w studiu, a potem zostaje już czas, który zajmie Piranii Bytes zaimplementowanie tego do gry. Jeśli wysłaliby (Piranha B.) materiały do lokalizacji CDP jeszcze przed wrześniową premierą, to polska lokalizacja mogłaby ukazać się już w październiku...Cóż wszystko to gdybanie, zobaczymy w maju na jakim etapie są twórcy gry.

P.S. Parę postów wyżej zastanawiałem się ile razy jeszcze będą ludzie obwiniać CDP za opóźnienie wydania polskiej lokalizacji Nocy Kruka - mamy już 1 raz (od mojego postu), czekamy na jeszcze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 18:58, P3NCZUL napisał:

Milteen... niezła ściema :/ Nie sądzę... Pół roku minimum

jesli sie postarają, to będzie w 2 miechy, choc mi sie zdaje ze to potrwa okolo 3-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:12, lis899 napisał:

jesli sie postarają, to będzie w 2 miechy, choc mi sie zdaje ze to potrwa okolo 3-4

Bardzo dobrze jest sformułowane: "jesli sie postaraja" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:47, ArtuRPGpl napisał:

ej a wie ktos ile trwalo spolszcen ie 1, 2 albo noc kruka? prosze o dokladnie ile miechow i
dni, bo wtedy oblcizymy ile mniej wiecej 3 :D

Ja nie wiem ile trwało, ale G3 to zupełnie co innego i textu do tłumaczenia bedzie napewno o wiele więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:04, szerszeń45 napisał:

> ej a wie ktos ile trwalo spolszcen ie 1, 2 albo noc kruka? prosze o dokladnie ile miechow
i
> dni, bo wtedy oblcizymy ile mniej wiecej 3 :D
Ja nie wiem ile trwało, ale G3 to zupełnie co innego i textu do tłumaczenia bedzie napewno
o wiele więcej...

W Gothic''u 2 było dużo tekstów a w Gothic''u 3 będzie o wiele więce gdyż napewno poznamy całą historię wojny z orkami i samego królestwa oraz dialogi same będą olbrzymie więc poczekamy troszke na polską wersję najlepszej gry pod słońcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:11, wdowiakm napisał:

W Gothic''u 2 było dużo tekstów a w Gothic''u 3 będzie o wiele więce gdyż napewno poznamy
całą historię wojny z orkami i samego królestwa oraz dialogi same będą olbrzymie więc poczekamy
troszke na polską wersję najlepszej gry pod słońcem:)

Dokładnie mam te same nadzieje. A towarzyszu miałeś się do mnie odezwać w sprawie Tibii, ale jak nie chcesz grać to cie nie będe zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:17, szerszeń45 napisał:

> W Gothic''u 2 było dużo tekstów a w Gothic''u 3 będzie o wiele więce gdyż napewno poznamy

> całą historię wojny z orkami i samego królestwa oraz dialogi same będą olbrzymie więc
poczekamy
> troszke na polską wersję najlepszej gry pod słońcem:)
Dokładnie mam te same nadzieje. A towarzyszu miałeś się do mnie odezwać w sprawie Tibii, ale
jak nie chcesz grać to cie nie będe zmuszać.

Sorki ale miałem pilną sprawę do załatwienia i nie mogłem! Jutro się odezwę i zacznę grać! Będziesz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:20, wdowiakm napisał:

Sorki ale miałem pilną sprawę do załatwienia i nie mogłem! Jutro się odezwę i zacznę grać!
Będziesz jutro??

Raczej będę, o ile mi nic nie wypadnie. Napisz mi (najlepiej teraz na GG) i takie sprawy załatwiajmy prywatnie bo się znowu doczpią że to czat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o PL-kę G III to 0,5 roku to bankowo a wzięliście pod uwagę że CD-Project NIE polonizuje tylko Gothica???
jest full gier które CD-P musi zpolszczyć jednocześnie i nie mówię tu tylko o textach. a pamiętacie nieszczęsnego Westerna cenegi???
tak się spieszyli że zje***i całą gre (nie dałó się grać tak ją zpolszczyli...)
jeśli to samo zrobi CD-P to ja się chyba zastrzelę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie, że CDP nie otrzyma G3 do polonizacji np. w lipcu? Wtedy zdąży i polska wersja ukaże się razem z niemiecką, angielską itd. we wrześniu/październiku. Chyba nie bez powodu na oficjalnych stronach JoWood i PB mówi się o International Release. Skoro tak piszą to chyba zdają sobie sprawę z tego, że muszą przekazać grę do lokalizacji wcześniej. Jestem przekonany, że polska wersja wyjdzie równocześnie z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 14:21, indigo napisał:

Skąd wiecie, że CDP nie otrzyma G3 do polonizacji np. w lipcu? Wtedy zdąży i polska wersja
ukaże się razem z niemiecką, angielską itd. we wrześniu/październiku. Chyba nie bez powodu
na oficjalnych stronach JoWood i PB mówi się o International Release. Skoro tak piszą to chyba
zdają sobie sprawę z tego, że muszą przekazać grę do lokalizacji wcześniej. Jestem przekonany,
że polska wersja wyjdzie równocześnie z innymi.

niestety ale to ze we wszystkich krajach gra zostanie wypuszczona nie znaczy że zostanie spolonizowana a grze tak jak i polonizacji czas zazwyczaj działą na korzyść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale warto mieć nadzieję choć powiada się że nadzieja jest matką głupich to wierzę że w I kwartale 2007 Gothic III zagości na moim twardzielu obok Obliviona i jeśli dobrze pujdzie to Halfa 2 aftermatch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my tu gdybamy, a wszystko byłoby jasne gdyby ktoś z CDP się wypowiedział w tej sprawie... ale niestety... oni widać mają ważniejsze sprawy niż troska o ich potencjalnych klientów. Hmm.. tylko, że CO może być dla nich ważniejszego to nie wiem :/
Pozostaje wierzyć, że niedługo doczekamy się na oficjalne stanowisko CDP w tej sprawie. Przecież chyba są w kontakcie businessowym z JoWood czy PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Przecież

Dnia 09.03.2006 o 15:58, indigo napisał:

chyba są w kontakcie businessowym z JoWood czy PB.

Do tanga trzeba dwojga. Najwyraźniej CDP nie może, albo uważa za szkodliwe publikowanie informacji mogących wpłynąć na stanowisko Jowood''o. CPD najprawdopodobniej jest równie jak my zainteresowane wydaniem Gothic''a III i pozwólmy Im działac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 21:21, szerszeń45 napisał:

> Sorki ale miałem pilną sprawę do załatwienia i nie mogłem! Jutro się odezwę i zacznę grać!

> Będziesz jutro??
Raczej będę, o ile mi nic nie wypadnie. Napisz mi (najlepiej teraz na GG) i takie sprawy załatwiajmy
prywatnie bo się znowu doczpią że to czat ;]

Taaa... tutaj, proszę państwa, doskonale widać, jak bardzo przydałaby się opcja prywatnej wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 20:59, Sztywny-pl napisał:

> > /.../
Taaa... tutaj, proszę państwa, doskonale widać, jak bardzo przydałaby się opcja prywatnej wiadomości
:D

Bez przesady, każdy może podać numer jakiegoś komunikatora, choćby w podpisie. Skype wyszuka po mailu, ksywce, nazwisku, co kto poda przy rejestracji i po problemie...
CDP nie załatwi nam wszystkiego... przynajmniej nie od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować