Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Moim skromnym zdaniem co CDP da bedzie dobrze wazne by jednak cos dali:) Dobry pomysł z ta mapa na ściane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu dla młodszych? Dla starszych wariatów-kolekcjonerów też :P
Takie dodatki to przecież nie zabawki i nikt nie kupuje gry po to żeby je mieć (chociaż czasami płaci na przykład 50 zł więcej ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jakich młodszych!? W każdym dorosłym człowieku pozostaje część dziecka. Mnie bardzo się podobają gadżety bo pozwalają wczuć się w klimat gry. Przecież nię będe sie bawić taką mapką czy skrzynią, tylko powieszę/postawię gdzieś blisko kompa i bedzie klimacik:) Oczywiście bez gadżetów obejdę się jeśli trzeba,ale nie da się ukryć, dają one sporo dodatkowej frajdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.... ja mam 16 lat to chyba juz nie jestem dzieciakem ??? a gadzety bardzo mnie kreca :D ja chce te gadzety ktore wypisalem w poprzedni poscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:22, Monastor napisał:

> > Może jakaś runa. Albo amulet (ale żeby za bardzo odpustowy nie był ;)).
>
> Taki na szyję, jak robiliśmy do Baldursa?
Chyba kiedyś widziałem taki amulet w jakimś wydaniu gothica 1... Na rzemyku, metalowa podobizna
śniącego... taka jak w menu głównym gry. Znak z okiem.

Fajna sprawa... przydałoby się coś podobnego... byle było dość małe, a nie przegięte i kiczowate...
matowy metal na rzemyku... coś w stylu samego świata gothic, czyli nic cukierkowego, szare...
ale klimatyczne. Matowe, ale piękne...

No i z tym bym sie zgodzil. Ach dajcie cos porzadnego.
P.S. Jestem WIELKIM FANEM GOTHIC''a ( w skrocie WFG [fajny skrot) . To dla mnie prawie jak religia - dltaego przydalbymisie posazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 17:28, Bajuj napisał:

Bardzo fajnie gdyby była duża mapa świata taka na ścianę :D
Co do gadżetu karty odpadaja bo były z G1 :P
A moze koszulka z jakimś logiem :D ?
Smycz z napisem Gothic :D ?
Plastikowy Xardas do postawienia na półke :P ?
Zegarek Gothicowy :D ?

Mapa i smycz - dobre pomysly...
Plastikowy Xardas do postawienia na półke - HAHAHAHAHAAHAHAHAHAH
Dawno sie tak nie usmialem, masz humor chlopie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:31, Darkstar181 napisał:

> > Jakich młodszych!? W każdym dorosłym człowieku pozostaje część dziecka. Mnie bardzo się podobają
gadżety bo pozwalają wczuć się w klimat gry. Przecież nię będe sie bawić taką mapką czy skrzynią,
tylko powieszę/postawię gdzieś blisko kompa i bedzie klimacik:) Oczywiście bez gadżetów obejdę
się jeśli trzeba,ale nie da się ukryć, dają one sporo dodatkowej frajdy:)



Heh - no wybaczcie, ale jakąś figurką, monetą itp. się już bawił nie będę, mapy na ścianie też nie powieszę, co do koszulki, to chętnie bym takową wdział np. do ogródka...O_o
- ale tak jak napisałem wcześniej nie krytykuję tego - "wszystko dobre co nas cieszy..!" - sam w wieku 16 lat pewnie bym się ucieszył z takiej mapy (nie wiem, bo gdy miałem tyle, to takich rzeczy nie było, a gry komputerowe to były ale na miejskich flipperach za złotówkę...)
- a z dziecka myślę, że trochę mi zostało - np. to, że lubię grać w niektóre gry komputerowe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny filmik z minionych targów E 3, w zasadzie pokazuje (prawie), to samo co poprzednie, ale jest w nieco lepszej jakości, można na nim zobaczyć też częściowo jak będzie wyglądał interfejs ekwipunku - średnio mi się podoba, ale to akurat mały szczegół dla gry...
Jest do pobrania tu (18,1 MB):

http://www.gothic.phx.pl/
(link jest w artykule "Filmik ingame z E 3")

Zastanawia mnie ta muzyka w tle filmu - te motywy są żywcem z drugiej części, lekko tylko wzbogacone instrumentalnie...hmmm - myślałem, że jednak będzie spora zmiana w przypadku muzyki, bo na to wskazywały te fragmenty, które KaiRo do niedawna udostępniał...owszem pobrzmiewały w nich czasem motywy z poprzednich części, ale były to tylko wariacyjne nawiązania, a tu nagle zupełnie to samo tło muzyczne jak w G 2...

I kolejna rzecz: od dłuższego czasu (a może nawet wcale), nie widziałem żadnej postaci, która miałaby w tych materiałach z Gothic 3 miecz przypięty do pasa. Czyżby miecze jednoręczne (krótkie, długie lub półtoraręczne), były w Gothic 3 noszone już tylko na plecach jak dwuręczne? Szkoda by było, bo jednak miecz przypinany u pasa - to chyba podstawowy sposób noszenia tej broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy nad tym pracują, pewnie w aktualnej fazie gry, gdy postać chowa miecz, to nasza broń na pewien czas... znika ;-) Poza tym uważam za duży plus, że w aktualnej ścieżce dźwiękowej są nawiązania do poprzednich części - naszło mnie tyle wspomnień.... chlip... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju... Filmik mnie zmasakrował :) Zwłaszcza ten czar na końcu. Bezi wygląda świetnie (choć trochę sztywno bokiem przemyka koło tego Trolla). Fajnie wyglądają te dwa miecze na plecach (przypomina mi sie Nazir z Robin Hood''a). Już wiem, Gothica 3 kupie na pewno, ale czeka mnie poważna modernizacja sprzętu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie te filmik zawiudl :( myslalem ze cos porzadnego i na poziomie a tu
1. ekran ekwipunku jest troche inny (nie podoba mi sie :( )
2. rozmowa (inna niz w poprzednich czesciach) to wyglada teraz jak np. Enclave (czy jakos tak). LOL.
Mam nadzieje ze to zmieia :( PROSZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 02:12, verbum napisał:

Zastanawia mnie ta muzyka w tle filmu - te motywy są żywcem z drugiej części, lekko tylko wzbogacone
instrumentalnie...hmmm - myślałem, że jednak będzie spora zmiana w przypadku muzyki, bo na
to wskazywały te fragmenty, które KaiRo do niedawna udostępniał...owszem pobrzmiewały w nich
czasem motywy z poprzednich części, ale były to tylko wariacyjne nawiązania, a tu nagle zupełnie
to samo tło muzyczne jak w G 2...


Spokojnie, to jest temat z G2, a dokładniej taki mix teł muzycznych, który można pobrać ze strony http://www.gothic2.glt.pl/ pod nazwą nazywa Gothic 2 Ingame.
Fragment użyty w tym filmiku zaczyna się gdzieś od 2 minuty i 15 sekundy tego utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 17:09, Jay Z napisał:

A ten "jakiś gadżet", który był tu już postulowany, to jaki byście chcieli? JoWooD nie poinformował
jeszcze co do zamierzeń dotyczących Edycji Kolekcjonerskiej, ale jak to mamy w zwyczaju, chcielibysmy
dla największych fanów przygotować taką serię. Zachęcam do dyskusji.

A dla pełnoletnich fanów mogłaby być w formie gadżetu któras z pań "ciężko" pracująca w porcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 02:12, verbum napisał:

Pojawił się kolejny filmik z minionych targów E 3, w zasadzie pokazuje (prawie), to samo co
poprzednie, ale jest w nieco lepszej jakości, można na nim zobaczyć też częściowo jak będzie
wyglądał interfejs ekwipunku - średnio mi się podoba, ale to akurat mały szczegół dla gry...
Jest do pobrania tu (18,1 MB):

http://www.gothic.phx.pl/
(link jest w artykule "Filmik ingame z E 3")

Zastanawia mnie ta muzyka w tle filmu - te motywy są żywcem z drugiej części, lekko tylko wzbogacone
instrumentalnie...hmmm - myślałem, że jednak będzie spora zmiana w przypadku muzyki, bo na
to wskazywały te fragmenty, które KaiRo do niedawna udostępniał...owszem pobrzmiewały w nich
czasem motywy z poprzednich części, ale były to tylko wariacyjne nawiązania, a tu nagle zupełnie
to samo tło muzyczne jak w G 2...

I kolejna rzecz: od dłuższego czasu (a może nawet wcale), nie widziałem żadnej postaci, która
miałaby w tych materiałach z Gothic 3 miecz przypięty do pasa. Czyżby miecze jednoręczne (krótkie,
długie lub półtoraręczne), były w Gothic 3 noszone już tylko na plecach jak dwuręczne? Szkoda
by było, bo jednak miecz przypinany u pasa - to chyba podstawowy sposób noszenia tej broni...

to jest tylko podklad muzyczny z 2:P (na e3 byly wielki halas wiec ktos wylaczyl glos i dal muzyke z g2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 11:25, mdag napisał:

Spokojnie, to jest temat z G2, a dokładniej taki mix teł muzycznych, który można pobrać ze
strony http://www.gothic2.glt.pl/ pod nazwą nazywa Gothic 2 Ingame.
Fragment użyty w tym filmiku zaczyna się gdzieś od 2 minuty i 15 sekundy tego utworu.


- tak coś mi właśnie nie pasowało - bo to jest dokładnie ta sama muza co w Gothic 2 tylko trochę wzbogacona instrumentalnie...dzięki za wyjaśnienie :)

Co do tych mieczy na plecach, to przejrzałem sobie wszyslkie screeny, które mam na dysku z Gothic 3 i faktycznie - żaden npc nie ma miecza przypiętego do pasa...wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:
- amulet
- stylowy pierścień, koniecznie metalowy (co o tym myślicie??)
- mapa
- posążek Innosa
- jakaś runka lub zwój z zaklęciem
- soundtrack
- figurka/plakat (sam nie wiem :P) Beziego w płytówce.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:35, Istvan napisał:

Nie wiem po co wam takie pierdoły ;p

jak to po co :P dla checy xD fajne sa takie gadzety :P
fajnie jak by zrobili pudelko w ksztalcie wiezy xardasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kufel i piwo "Mroczny Palladyn" :P
mapka na ścianę? tak :D
a może jakieś stylowe pudełko (ale nie w kształcie wieży Xardasa :P ) ale np. stara księga :P (ale jakaś porządna :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować