Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 20:54, olki77 napisał:

Moźliwe że coś przeoczyłem :P
Ale pancerz powinien mieć taki jak pod koniec gry , bo schował go do kufra . A jak wiemy statek
nie zatonie :D


Nie będzie miał takiego jak pod koniec gry, gdyż nie będzie można importować swoich saveów z drugiej części.
Pewnie okaże się że zbroja zardzewiała, wpadła do wody, albo zostałeś okradziony po rozbicu się statku, lub coś jeszcze innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzieś ty to usłyszał w Kwasach :P

Ogólnie już nie moge sie doczekać Gothica III, mogli by teraz Jowood dać demko , nawet niedopracowane ale żeby było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:51, com5 napisał:

Xardas nie wskrzesił Bezimiennego bo tego uratowała przed śmiercią moc magicznego pancerza,
tylko teleportowła do swojej wierzy. Ale że teleportował go z odległego miejsca to Bezimienny
utracił swoje dawne umiejętności (ew grze powiedziano że wiele zaponiał) i swój ekwipunek.
Co pozwoliło na sensowną gre w drugiej części.
W trzeciej części też pewno się okaże że Bezimienny wiele zapomiał w trakcie podróży statkiem.
Chociaż autorzy obiecują że ulubieniec bogów (i tłumów) nie będzie całowicie zielony w kwesti
walki to już nie w kwesti magi, która ma się pojawić dopiero w pewnym momencie.


Z tego co wiem z rozmowek z Xardasem to przy zyciu uratowała go magia zbroji a umiejetnsoci stracił przez to ze lezal wyczerpany przez iles tam dni pod skalami :)
Nie bylo mowy o wysysajacym umiejetnosci teleporicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 20:55, Lord Riven napisał:

Kruka też :P


Dobrze ale Gomez musiał zginąc zeby zdobyć klucz do celi gdzie był przetrzymywany kowal:)
Gomez i Kruk mieli swoje role więc ich nie spotkamy takie jest moje zdanie bede się trzymał go dalej:) Zobaczymy jak wyjdzie Gothic 3 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:05, wdowiakm napisał:

Dobrze ale Gomez musiał zginąc zeby zdobyć klucz do celi gdzie był przetrzymywany kowal:)
Gomez i Kruk mieli swoje role więc ich nie spotkamy takie jest moje zdanie bede się trzymał
go dalej:) Zobaczymy jak wyjdzie Gothic 3 Pozdrawiam:)

A ja ci mówię że akcja w starym obozie jest zupełnie zadaniem dodatkowym który nienarzuca się na główny element fabuły. Osobiście kiedy grałem poraz 1 w G1 nawet się nieprzeteleportowałem do Starego Obozu, a gre i tak ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:00, wdowiakm napisał:


> pewnie Gorna Lee Lestera i Miltena a innych to ciekawe jak programisci wymyslili

Dolicz jeszcze Diego, Xardasa. Więcej to nie wiem:)


Xardas z nami nie plynał, ponoc Xardas bedzie pelnic bardzo duzo role w grze, zreszta na tym plakacie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:03, Selv napisał:

Nie bylo mowy o wysysajacym umiejetnosci teleporicie :P


Nie było mowy ale to jest dosyć logiczne. Bo umiejętności albo zapomiał leżąc pod głazami albo przy teleportowaniu go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 21:13, SD4HJ napisał:

Xardas z nami nie plynał, ponoc Xardas bedzie pelnic bardzo duzo role w grze, zreszta na tym
plakacie jest :)


Wiem, że Xardas z nami nie płynął ale na 100% w G3 bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:08, Lord Riven napisał:

A ja ci mówię że akcja w starym obozie jest zupełnie zadaniem dodatkowym który nienarzuca się
na główny element fabuły. Osobiście kiedy grałem poraz 1 w G1 nawet się nieprzeteleportowałem
do Starego Obozu, a gre i tak ukończyłem.

No tak ale Gomez i tak jest zabity i tak:P Jakby był potrzebny to by był w G2 np - byłby szefem bandytów albo coś takiego [zamiast dextera :)]
co do kruka - musiał zginąć po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:26, Cronos napisał:

No tak ale Gomez i tak jest zabity i tak:P Jakby był potrzebny to by był w G2 np - byłby szefem
bandytów albo coś takiego [zamiast dextera :)]
co do kruka - musiał zginąć po prostu :P

Ale pomyśl z drugiej strony. Nieobecność Gomeza w G2 może być tłumaczona tym, że znalazł się jakimś cudem (niewnikam jak) na kontynęcie, a przez ten czas umacniał swoją pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:30, Lord Riven napisał:

Ale pomyśl z drugiej strony. Nieobecność Gomeza w G2 może być tłumaczona tym, że znalazł się
jakimś cudem (niewnikam jak) na kontynęcie, a przez ten czas umacniał swoją pozycje.

Hm... Zawarł pakt z orkami :D hehe => żartuje!
jakoś nie przemawia to za mną... myśle że Gomez odszedł na dobre gdy kończyliśmy G1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 21:30, Lord Riven napisał:

Ale pomyśl z drugiej strony. Nieobecność Gomeza w G2 może być tłumaczona tym, że znalazł się
jakimś cudem (niewnikam jak) na kontynęcie, a przez ten czas umacniał swoją pozycje.


Błądzisz do czego potrzebny Ci ten Gomez co?? Nie licz na cud nie będzie go w G3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:30, Lord Riven napisał:

Ale pomyśl z drugiej strony. Nieobecność Gomeza w G2 może być tłumaczona tym, że znalazł się
jakimś cudem (niewnikam jak) na kontynęcie, a przez ten czas umacniał swoją pozycje.


To brzmi sensownie ale mógł także trafić z deszczu pod rynne tan. trafić tam na tych co sprowadzili go do koloni i jeszcze taz stał się więźniem.
Chyba dopuki nie wyjdzie Gothic III będziemy mogli tak w nieskończoność robić przypuszczenia o role jaką w grze wypełnią znane już nam postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:32, Cronos napisał:

Hm... Zawarł pakt z orkami :D hehe => żartuje!
jakoś nie przemawia to za mną... myśle że Gomez odszedł na dobre gdy kończyliśmy G1...

Kolega wdowiakm miał racje zobaczymy jak wyjdzie G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:35, Lord Riven napisał:

Kolega wdowiakm miał racje zobaczymy jak wyjdzie G3.

I tak zastanawia mnie fakt jaki będzie punkt kulminacyjny w G3 = mam taką cichą nadzieję że to nie będzie tylko wojna z orkami ale twórcy zapewnią nam jeszcze ciekawsze zadanie do wykonania niż pokonać armie wściekłych orków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:38, Cronos napisał:

I tak zastanawia mnie fakt jaki będzie punkt kulminacyjny w G3 = mam taką cichą nadzieję że
to nie będzie tylko wojna z orkami ale twórcy zapewnią nam jeszcze ciekawsze zadanie do wykonania
niż pokonać armie wściekłych orków...

To całkiem możliwe ponieważ z drugiej strony jest Xardas, oraz tajemnicze proroctwo może nam wytyczyć nowe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować