Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 21:41, Lord Riven napisał:

To całkiem możliwe ponieważ z drugiej strony jest Xardas, oraz tajemnicze proroctwo może nam
wytyczyć nowe zadanie.

Chciałbym żeby tak mniej więcej w połowie gry przeciwnikiem stał się Xardas i będziemy musieli go kill... Potem radzilibyśmy sobie sami [no może też z pomocą kumpli :D]
ciekawym wątkiem była by śmierć Diego, najlepiej gdyby go kil xardas a potem my xardasa :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi sie Gohtic podobał za taka w miare realna wizje tego wszystkiego. Nie było super kolorowych zbroi, białych rumaków, świat miał taki mroczny klimat.
Teraz dwa miecze, fruwanie itp.Wieje komercją dla niedzielnych fanów RPG :P
Gra będzie na 100% hitem, ale to już nie bedzie Gohtic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:45, Cronos napisał:

> To całkiem możliwe ponieważ z drugiej strony jest Xardas, oraz tajemnicze proroctwo może
nam
> wytyczyć nowe zadanie.
Chciałbym żeby tak mniej więcej w połowie gry przeciwnikiem stał się Xardas i będziemy musieli
go kill... Potem radzilibyśmy sobie sami [no może też z pomocą kumpli :D]
ciekawym wątkiem była by śmierć Diego, najlepiej gdyby go kil xardas a potem my xardasa :D
:P

Powiem ci że mamy podobne zachcianki ale zamiast Diega proponował bym Miltena ponieważ jako mądry mag byłby bliski odkrycia przykrej prawdy (jakiej niewiem) ale stałby sie niewygodnym przeciwnikiem Xardasa któregoby trzababy usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale to już nie bedzie Gohtic :)
To jest niestety możliwe, jak zwykle liczy się tylko kasa, też mi sie wydaje, że to juz nie będzie stary, dobry Gothic. Najlepiej była by kontynuacja bez zmian w walce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:35, wdowiakm napisał:


> Ale pomyśl z drugiej strony. Nieobecność Gomeza w G2 może być tłumaczona tym, że znalazł
się
> jakimś cudem (niewnikam jak) na kontynęcie, a przez ten czas umacniał swoją pozycje.

Błądzisz do czego potrzebny Ci ten Gomez co?? Nie licz na cud nie będzie go w G3:)


Na 60% bedzie Gomez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:48, lis899 napisał:

Najlepiej była by kontynuacja bez zmian w walce itp.

ale wtedy dla wielu graczy stałby się po prostu nudny... Pamiętasz co robili producenci zaraz po wyjści G2 i potem NC? latali po wielu forach podejrzewam że głównie niemieckich ale podobno zaglądali też na zagraniczne i robili gre pod względem zachcianek graczy... Oczywiście takich z którymi zgadzała się duuuuuża większość.
Mam nadzieje że Gothic nie straci tego swojego klimatu[najlepszy był w jedynce]...
Eh... zobaczymy jak to będzie ale myśle że ta metamorfoza będzie dobra... takie jest moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze klimat będzie zachowany a czy latanie będzie mozliwe to nie jest w 100% potwierdzone. Gothic 3 będzie kontynuacją poprzedników nie będzie latania a jeśli będziesz chciał uzywać jednej broni proszę bardzo, jeśli nie będziesz chciał tarczy proszę bardzo nikt ci tego nie zabroni żebyś nie używał. Więc nie jęczcie bo będzie dobrze:) Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:48, lis899 napisał:

>ale to już nie bedzie Gohtic :)
To jest niestety możliwe, jak zwykle liczy się tylko kasa, też mi sie wydaje, że to juz nie
będzie stary, dobry Gothic. Najlepiej była by kontynuacja bez zmian w walce itp.

To prawda ale czego w dzisiejszych czasach nie robi sie dla pieniędzy. Ja cenię Gothica, głównie za za******ą fabułę, a nie za efekt wizualny chociasz naturalnie on też sie liczy dla mnie niema drugiej takiej wciągającej fabuły w rzadnej grze jak w serii Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 21:50, SD4HJ napisał:

Na 60% bedzie Gomez


Czy będzie Gomez to się okaże gdy wyjdzie już Gothic 3:)
Już zmieńmy temat na inny a nie tylko o Gomezie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wodwiakm: tutaj nie chodzi o to, abym czegoś tam nie uzywał bo chyba nie taki jest sens "tworzenai klimatu".
Chodzi o to, aby Gothic nie stał się kolejnym sztampowym fantasy ze swiatem prosto z otchłani tysiaca tytułow o podobnej tematyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:53, wdowiakm napisał:

Będzie dobrze klimat będzie zachowany a czy latanie będzie mozliwe to nie jest w 100% potwierdzone.
Gothic 3 będzie kontynuacją poprzedników nie będzie latania a jeśli będziesz chciał uzywać
jednej broni proszę bardzo, jeśli nie będziesz chciał tarczy proszę bardzo nikt ci tego nie
zabroni żebyś nie używał. Więc nie jęczcie bo będzie dobrze:) Pozdrawiam i przepraszam jeśli
kogoś uraziłem:))

Dokładnie ja sie zgadzam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak: Gomez zwariuje zaszyje sie w jakiejs norze z pełzaczkami (r.ż.)i pierwszym zadaniem bedzie zalezienie go bo Diego Thorus (lol xD) Dexter i reszta szych ze Starego obozu beda chcieli go odbudowac poniewaz łowcy niewolników chca coraz wiekszy haracz za ochrone w ...... (jakies tam miasto) a oni maja tego dosyc i chca zeby odbudować stary Stary Obóz wraz z Gomezem. Milten odejdzie od Bractwa Magów Ognia i wyruszy w góry gdzie założy OWI (Obóz Wyznawców Innosa) a Xardas zostanie do końca opentany przez czarna magie (demony jak kto tam chce) i wezwie do podboju włości stwory podziemia (pamietacie takich zakapturzonych ludkow ktore chcialy nam napi.... i po rozmowie z nimi bylismy chorzy? no i oczywiscie w zamczysku Xardasa bedzie trzeba pozbierac klucze od bram chronione zastepami orkow-nieumarlych i szkielatami smokow [zyjace :O]) jest jeszcze Lee... Lee stoczy sie i zostanie pijakiem... bedzie mieszkal we wschodnim zewnetrzym okregu. Jednak bedzie niezbedny do walki z Xardasem. a co do bezimiennego bohatera zginie na koncu ratujac zycie diegowi :-). Jestem chory psychicznie nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:57, Selv napisał:

Chodzi o to, aby Gothic nie stał się kolejnym sztampowym fantasy ze swiatem prosto z otchłani
tysiaca tytułow o podobnej tematyce :)

Moim zdaniem, wręcz jestem o tym przekonany w 99% gothic nie stanie się czym podobnym do czegokolwiek innego... Nie ma po prostu takiej szansy... Kolesie z PB zaczeli dobrą robote i wierze w to że ją doprowadzą do końca i seria Gothic zakończy się prezjściem na emeryture naszego bezimiennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:59, GohaneX napisał:

Będzie tak: Gomez zwariuje zaszyje sie w jakiejs norze z pełzaczkami (r.ż.)i pierwszym zadaniem
bedzie zalezienie go bo Diego Thorus (lol xD) Dexter i reszta szych ze Starego obozu beda chcieli
go odbudowac poniewaz łowcy niewolników chca coraz wiekszy haracz za ochrone w ...... (jakies
tam miasto) a oni maja tego dosyc i chca zeby odbudować stary Stary Obóz wraz z Gomezem. Milten
odejdzie od Bractwa Magów Ognia i wyruszy w góry gdzie założy OWI (Obóz Wyznawców Innosa) a
Xardas zostanie do końca opentany przez czarna magie (demony jak kto tam chce) i wezwie do
podboju włości stwory podziemia (pamietacie takich zakapturzonych ludkow ktore chcialy nam
napi.... i po rozmowie z nimi bylismy chorzy? no i oczywiscie w zamczysku Xardasa bedzie trzeba
pozbierac klucze od bram chronione zastepami orkow-nieumarlych i szkielatami smokow [zyjace
:O]) jest jeszcze Lee... Lee stoczy sie i zostanie pijakiem... bedzie mieszkal we wschodnim
zewnetrzym okregu. Jednak bedzie niezbedny do walki z Xardasem. a co do bezimiennego bohatera
zginie na koncu ratujac zycie diegowi :-). Jestem chory psychicznie nie? :D


Mało realny scenariusz:)) Oby tak się nie stało jak piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować