Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 22:09, GohaneX napisał:

czemu? :D boicie sie prawdy? :)

Tak! niestety boimy się tego co wymyślisz bo to może zostawić na naszej psychice nizatarte znamie ;/
chcesz byśmy trafili do czubków? Hehe!
pozdrawiam [czyt. wrócmy do tematu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz tak na serio... jestem wielkim fanem serii Gothic i moge wymyślić bardziej prawdziwy scenariusz, ponieważ piszę teksty RPG na moją strone internetową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekway czy dadzą w G3 akrobatykę, w części pierwszej była przydatna, w dwójce troszkę jej brakowało a w dodatku to nie było to co w jedynce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziekujemy, fabule niech lepiej wymysla tworcy niema co przypuszczacz proponuje poczekac bo tak tu dyskutujemy caly czas ale mi sie wydaje ze lepiej dyskutowac jak gra wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:14, SD4HJ napisał:

Podziekujemy, fabule niech lepiej wymysla tworcy niema co przypuszczacz proponuje poczekac
bo tak tu dyskutujemy caly czas ale mi sie wydaje ze lepiej dyskutowac jak gra wyjdzie

Tyż prowda!!
ja tam ide na mecz! wy jak chcecie :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie pofantazjować na temat ulubionej gry prawda? Jeżeli Ciebie to nie cieszy to nie musisz brać w tym udziału i założyć własny temat po premierze gry w Polsce. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:16, GohaneX napisał:

Fajnie pofantazjować na temat ulubionej gry prawda? Jeżeli Ciebie to nie cieszy to nie musisz
brać w tym udziału i założyć własny temat po premierze gry w Polsce. Pozdrawiam :)


Jak zaloze to mi zamkna
Cronos-> milego kibicowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:16, GohaneX napisał:

Fajnie pofantazjować na temat ulubionej gry prawda? Jeżeli Ciebie to nie cieszy to nie musisz
brać w tym udziału i założyć własny temat po premierze gry w Polsce. Pozdrawiam :)


A ten temat nie jest do fantazji tylko rozmowie o grze Gothic 3 i jaki będzie nie ma co wymyślac samemu fabuły gdyz od tego są producenci. Pisz na temat a będzie dobrze. Nie chcemy bys pisał jakieś scenariusze, które nie wnoszą nic do tematu (bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:21, olki77 napisał:

W tym temacie moźna przypuszczać (jaki będzie?) Gothic III.

pewnie ze mozna ale bez pisania scenariuszy bo to troszke bez sensu mi się zdaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:20, GohaneX napisał:

Czemu mieliby zamykać?
Cronos-> podpisuje się pod życzeniami SD4HJ


Bo tacy sa:) Załozysz temat ktory jest chociaz troche podobny do innego to zaraz zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:26, olki77 napisał:

Poprostu wszycy sie nie mogą doczekać Gothica III i wymyślają róźne historie .
Przydały by sie jakieś newsyi na temat Gothica .

Jak chcesz wieści to poszukaj na niemieckiej stronie www.gamestar.de może coś znajdziesz o ile znasz niemiecki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować