Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 11:07, Bosper napisał:

Masz racje ale o wysadzeniu kopca rudy czy o Śniącym nie dowiadywałeś się na samym początku
gry tylko dopiero odkrywajac Nowy Obóz oraz Obóz na bagnie

Nie chodzi o to kiedy się dowiedziałem,tylko że przecież tego kopca rudy się nie wysadziło,a byłem święcie przekonany że tak będzie. W gothic 2 nie było takich zaskakujących momentów. Są smoki, i masz je zatłuc. I takóż się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:10, Darkstar181 napisał:

Nie chodzi o to kiedy się dowiedziałem,tylko że przecież tego kopca rudy się nie wysadziło,a
byłem święcie przekonany że tak będzie. W gothic 2 nie było takich zaskakujących momentów.
Są smoki, i masz je zatłuc. I takóż się stało:)


Tak, jednak własnie chodzi oto, ze w Gothicu 2 Xardas mówi ci całą fabułę gry a w Gothicu 1 dowiadujesz się pokoleji. jak cię wrzucali za bariere to nie wiedziałeś nic ani o Śniacym ani o Kopcu Rudy. A w Gothicu 2 Xardas wypeplał wszystko o paladynach, smokach, oku innosa. Jedynie główny boss jest do końca tajemnicą, choć każdy się domyśla, że to bedzie jakiś smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle jednak, że fabuła Gothica 3 będzie dobrze rozbudowana. Chociazby dlatego, że mozna sie przyłaczyć także do Orków, a to juz urozmaicenie fabuły, jak nie chcesz być dobry nie musisz walczyć po stronie dobra jak to było w Gothicu 1 i 2. A obozy bedą sie róznić nie tylko charakterem rozgrywki , lecz takze stroną konfliktu( czy chcesz być po stronie Innosa czy Adaniosa czy może nawet Beliara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 11:14, Bosper napisał:

Tak, jednak własnie chodzi oto, ze w Gothicu 2 Xardas mówi ci całą fabułę gry a w Gothicu 1
dowiadujesz się pokoleji. jak cię wrzucali za bariere to nie wiedziałeś nic ani o Śniacym ani
o Kopcu Rudy. A w Gothicu 2 Xardas wypeplał wszystko o paladynach, smokach, oku innosa. Jedynie
główny boss jest do końca tajemnicą, choć każdy się domyśla, że to bedzie jakiś smok

NO,nie przesadzajmy. Można się było tego dowiedzieć z zapowiedzi,recenzji, i chyba nawet z pudełka z grą,że trzeba będzie pokonać demona. Od razu się domyśliłem że chodzi o Śniącego. Tyle tylko,że myślałem że najpierw się go pokona, a później pomoże w przygotowaniach do wysadzenia rudy(myślałem zę Gomez zaatakuje Nowy Obóz, i to jego na końcu gry się pokona, w pojedynku jeden na jeden,podczas bitwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby fabuła GIII rozpoczeła się tak: Orkowie chcą przebudzić śniącego (udaje im się to), ale brakuje rudy więc więźniów zamykają w magicznej barierze, ale nie wszystko poszło z planem i dużo ludzi zostało uwięzionych w barierze. Biezimiennemu rozbił się statek i budzi (nic nie pamiętając) się na plaży, mając tylko szable. Rycerze biorą go za pirata więc postanawiają go wrzucić do bariery, ale pewien mag daje mu list....... Znacie to??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:17, Bosper napisał:

Myśle jednak, że fabuła Gothica 3 będzie dobrze rozbudowana. Chociazby dlatego, że mozna sie
przyłaczyć także do Orków, a to juz urozmaicenie fabuły, jak nie chcesz być dobry nie musisz
walczyć po stronie dobra jak to było w Gothicu 1 i 2. A obozy bedą sie róznić nie tylko charakterem
rozgrywki , lecz takze stroną konfliktu( czy chcesz być po stronie Innosa czy Adaniosa czy
może nawet Beliara)

Nie zapominaj że można być całkowicie neutralnym, i żadnej ze stron nie pomagać.A przynajmniej nie wstępować do żadnej z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja otym nie wiedziałem kupiłem dopiero G1 w edycjii kolekcjonerskiej, bo wcześniej o nim nie wiedziałem, nie miałem neta itp. Tam ni było napisane nic o demonie ani o niczym a zapowiedzi nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:18, Darkstar181 napisał:

Nie zapominaj że można być całkowicie neutralnym, i żadnej ze stron nie pomagać.A przynajmniej
nie wstępować do żadnej z gildii.


Być neutralnym to wyznawać Adanosa lub żadnego bóstwa. mam jednak nadzieje, że przystepowanie do określonych Gildii będzie dawać wymierne korzyści, podobno będzie można zostać przywódcą danej gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że nie będzie to liniowa gra i na wiele sposobów będzie można ją zakończyć, więc nikt tak naprawdę do końca nie będzie wiedział jak zakończy się jego przygoda z Gothic III !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak uwazam, że w Gothicu Gildie są własnie tym fajnym elementem gry. Być neutralnym i nie nalezeć nigdzie mozna w kazdym RPG, a tutaj przyłaczałeś sie do jednej z nich i oprócz korzyści w postaci broni, zbroji, dodatkowych zadań. Reszta otoczenia tzw. NPC traktowali cię w zalezności od przynalezności do danej gildii i to było super, właśnie to mi się podobało w Gothicu. po za tym to, że wszystkie dialogi są mówione mam nadzieje, że tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie umiem się doczekać G3 tyle się o tym słyszy ale jak się siądzie to już się od kompa nie odejdzie :P szkoda tylko, że na wrzesień jest przewidywany bo obiecałem sobie, że podrasuje oceny na 2 roku a tu lipa kupię Gothica i świata po za nim nie będę widział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie mam innych planów na początek a nawet koniec roku troche mi to zajmie zanim przejde G3 wszystkimi możliwymi sposobami hahaha :) A po za tym mam też zamiar zakupić Dark Messiah of Might and Magic bo też się fajnie zapowiada więc grafik mam zapchany i gdzie tu czas na szkołe hahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 11:14, Bosper napisał:

> Nie chodzi o to kiedy się dowiedziałem,tylko że przecież tego kopca rudy się nie wysadziło,a

> byłem święcie przekonany że tak będzie. W gothic 2 nie było takich zaskakujących momentów.

> Są smoki, i masz je zatłuc. I takóż się stało:)

Tak, jednak własnie chodzi oto, ze w Gothicu 2 Xardas mówi ci całą fabułę gry a w Gothicu 1
dowiadujesz się pokoleji. jak cię wrzucali za bariere to nie wiedziałeś nic ani o Śniacym ani
o Kopcu Rudy. A w Gothicu 2 Xardas wypeplał wszystko o paladynach, smokach, oku innosa. Jedynie
główny boss jest do końca tajemnicą, choć każdy się domyśla, że to bedzie jakiś smok

gdy 1 ras gramy w g2 jestesmy cali hapy idziemy do klasztoru po oko a tu lipa zostalo za*ebane heh :P
a nastepnie rozwalone :P
fakt ze g2 nie mial tyle zwrotow akcji co g1 :P ale najlepsze jest to ze koles ktory wymyslal fabule do g1 rowniez wymysli do g3 :P (gdziesz to slyszalem ale nie jestem do konca pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie gdzie sie rozpocznie gra ? ja myślę , że w Khorinis ! Ciekawe jak bedzie ,,inne" od tego z G2 heh
A i bardzo chciałbym zeby w G3 walczyło sie z kompanami np. Lee , wojska królewskie , najemnicy ... a zadanie by wyglądały tak : Odeprzec atak Orków ( masz kompanów ) , nacierac na baze Orków (masz kompanów ) , przejąc latarnie morską ( bez kompanów ) itd. Jak wam sie podoba mój pomysł , myśle ze jest całkiem , całkiem , całkiem ... ŚWIETNY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:29, barteg napisał:

Jak myslicie gdzie sie rozpocznie gra ? ja myślę , że w Khorinis ! Ciekawe jak bedzie ,,inne"
od tego z G2 heh


Nie ujrzymy Khorinis w Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 nie rozpocznie się w khorinis tylko na kontynencie.I w G3 już w ogóle nie ujrzymy ani Khorinis, ani górniczej doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:32, Monastor napisał:

> Jak myslicie gdzie sie rozpocznie gra ? ja myślę , że w Khorinis ! Ciekawe jak bedzie
,,inne"
> od tego z G2 heh

Nie ujrzymy Khorinis w Gothic 3

A co z Khorinis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zostało zniszczone przez orków. Jeśli nie, to jeżeli w ogóle je ujrzymy, to w Gothicu IV lub w dodatku do Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować