Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 13:34, barteg napisał:

> Nie ujrzymy Khorinis w Gothic 3
A co z Khorinis ??

Jak to co? Nie ma... zostawiona w tyle... orkowie pokonani na tamtym terenie, smoki tez
Za palisada nic nie ma, to sciema... Potezny Krasnolud z Kosmosu mi mowil... Dolina jest bezpieczna

Teraz trzeba sie udac na kontynent i tam wprowadzic porzadek (tylko w jakiej formie? ;> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:38, WorldWar3PL napisał:

Wątpię, g2nk wprowadza poprostu krótką przygodę z Krukiem, kolejnym sługą beliara.

to dobrze bo dzisiaj przeszedłem G2 a niechce mi sie kupowac G2NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:41, barteg napisał:

to dobrze bo dzisiaj przeszedłem G2 a niechce mi sie kupowac G2NK


A warto oj warto:) Też myślałęm tak jak ty;) W końcu kupiłem i gra jest inna;) więcej wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:43, Stwór napisał:

> to dobrze bo dzisiaj przeszedłem G2 a niechce mi sie kupowac G2NK

A warto oj warto:) Też myślałęm tak jak ty;) W końcu kupiłem i gra jest inna;) więcej wszystkiego:)

Dobra przekonaliscie kupuje w koncu to tylko 29.90 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:45, barteg napisał:

Dobra przekonaliscie kupuje w koncu to tylko 29.90 !


Oj dobrze robisz;) Zobaczysz gra będzie zupełnie nowym wyzwaniem:) są nowe questy, masa nowych przedmiotów, potężniejszych:) Postaci więcej, no i szpon beliara;) Dodatek jest bardzo dobrze wpleciony w G2 i różnice zauważysz od samego początku:) Uważaj G2 z NK jest trudniejszy niż podstawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co zrobimy - czy przyłączymy się w Gothic 3 do Orków, czy do królewskich rebeliantów, czy też będziemy grać niezależnie (skacząc od frakcji do frakcji) - i tak,każde nasze działanie będzie miało wpływ na losy Myrtany i w ostatecznym rozrachunku doprowadzimy do jej wyzwolenia spod okupacji Orków lub nie. Zaś dopiero w finale gry zajmiemy się kwestią Beliara...oczywiście, to kim się staniemy w trakcie wydarzeń będzie miało wpływ na rozgrywkę z bogami, czyli np. inaczej będzie wyglądać finał, jeśli doprowadzimy do upadku Myrtany i ludzi, a inaczej, gdy wyzwolimy Mrytanę spod jarzma Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 13:54, barteg napisał:

Jaką postacia sie zaczyna herosem czy cieniasem takim jak zaczynalismy G2 ??

Mamy mieć jakiś ekwipunek, i mamy możliwość pokonania orka(oczywiście wątpie by chodziło o orków wojowników,co najwyżej jakiś zwiadowców) no i pare umiejętności ponoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy znowu spotkamy Xardasa w jakiejś nowej wieży, czy też będzie się pojawiał znienacka,tylko w ważnych momentach fabuły będzie można go spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:06, Darkstar181 napisał:

Ciekawi mnie czy znowu spotkamy Xardasa


TO na pewno:) W jakiej roli? Okaże sie jak zagramy w G3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się cieszę, że nie będzie dostosowanie sił przeciwnika do Bezimiennego bez sesnu by było jak byś całą gre chodził i kosił trzeba się pomęczyć na początku żeby na końu mieć satysfakcję :) I mam nadzieje, że ostatni Boss (jeżeli takowy będzie) pokaże na co go stać nie jak w G2 jak grało się magiem to z daleka 3 czary i koniec gry hehe gorzej już się walczyło z potworami na mapie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:09, Stwór napisał:

> Ciekawi mnie czy znowu spotkamy Xardasa

TO na pewno:) W jakiej roli? Okaże sie jak zagramy w G3:)

No wiem że na bank go spotkamy,tylko w jakich okolicznościach? Zobaczy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:06, Darkstar181 napisał:

Ciekawi mnie czy znowu spotkamy Xardasa w jakiejś nowej wieży, czy też będzie się pojawiał
znienacka,tylko w ważnych momentach fabuły będzie można go spotkać?

Napewno go spotakmy ale nie wiem gdzie !
ps.pamietasz moze koniec G2 ?? Wwtedy Xardas mówi : jeszcze sie zobaczymy ple , ple , ple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 14:10, barteg napisał:

Napewno go spotakmy ale nie wiem gdzie !
ps.pamietasz moze koniec G2 ?? Wwtedy Xardas mówi : jeszcze sie zobaczymy ple , ple , ple

Ech,nie zrozumieliście mnie. WIEM że go spotkamy ponownie,tylko gdzie,kiedy z kim, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować