Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2006 o 14:15, Darkstar181 napisał:

Ech,nie zrozumieliście mnie. WIEM że go spotkamy ponownie,tylko gdzie,kiedy z kim, po co?


No tego twórcy raczej nam nie zdradzą;) Po co fabułe już teraz ukazywać;) Choć coś kiedyś słyszałem że ma sie okazać nie za ludźmi w tej części:) Wiesz co mam na myśli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 14:17, Stwór napisał:

> Ech,nie zrozumieliście mnie. WIEM że go spotkamy ponownie,tylko gdzie,kiedy z kim, po
co?

No tego twórcy raczej nam nie zdradzą;) Po co fabułe już teraz ukazywać;) Choć coś kiedyś słyszałem
że ma sie okazać nie za ludźmi w tej części:) Wiesz co mam na myśli?:)

BELIAR WYBRAŁ MNIE! :) Do tej pory pamiętam tą mrożocą krew w żyłach kwestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygode zaczynamy jako nasz boheter, juz nie bedziemy slabeuszami ale nie bedziemy zbyt potezni, bedziemy miec na tyle mocy by pokonac orka-jedno z najslbaszych stworzen, akcja bedzie glownie na terenach lisciastych, w gothic 2 tez tak bylo, swait bedzie kilak krotnie wiekszy i bedzie jeden teren kotrego nie odwiedzimy(prawdapodobnie material na dodatek) Mam nadzieje ze bedzie fajkowe ziele:) Niestety nie bedzie wierzchowcow, a co do NK czy sie wiaze z Gothic 3 czy nie to sie okaze. Jedno jest pewne-bezmienny powroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 19:06, SD4HJ napisał:

bedziemy miec na tyle mocy by pokonac orka-jedno z najslbaszych stworzen....

GRRR aż sie boję jakie będzie to "najsilniejsze" stworzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi się wydaje, że będzie to coś z czym nie pójdzie nam tak łatwo jak ze śniącym czy smokiem ożywińcem :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 22:04, lukmistrz napisał:

gdzieś czytałem, nie pamiętam gdzie, że dokopiemy w grze jakiemuś bogowi... :)

Heh,żadna nowość. Biedny Beliar:)

P.S Dokopiemy dosłownie? Dobre sobie:) Bezimienny to może i bohater, ale dla takiego Beliara jest tylko nędznym robakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 22:18, Darkstar181 napisał:

> gdzieś czytałem, nie pamiętam gdzie, że dokopiemy w grze jakiemuś bogowi... :)
Heh,żadna nowość. Biedny Beliar:)

P.S Dokopiemy dosłownie? Dobre sobie:) Bezimienny to może i bohater, ale dla takiego Beliara
jest tylko nędznym robakiem:)



Skąd wiesz ? W ogóle to NIE BYŁO napisane o jakim bogu chodzi...Wszystko sie może zdarzyć :) , jak sie gra pojawi to się okaże czy i jaki to będzie bóg/bożek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 22:25, lukmistrz napisał:

Skąd wiesz ? W ogóle to NIE BYŁO napisane o jakim bogu chodzi...Wszystko sie może zdarzyć :)

Nie wiem, ale w poprzednich częściach to raczej jemu się najbardziej szkodziło. Żadnemu Adanosowi czy Innosowi.

Dnia 15.07.2006 o 22:25, lukmistrz napisał:

, jak sie gra pojawi to się okaże czy i jaki to będzie bóg/bożek

Mówisz tak jakby ta informacja co znalazłeś była prawdziwa. Co masz na myśli mówiąc, że "dokopiemy" jakiemuś Bogowi? Że niby mamy walczyć z nim tak jak z orkami? Z BOGIEM!? Jak zwykły śmiertelnik ma walczyć z bogiem? No chyba że chodzi o pokrzyżowanie jego planów,ale to żadna nowość. Ta Twoja informacja wygląda na zwykłą plotkę. Ja wierze tylko w te informacje które oficjalnie potwierdził zespół Piranha Bytes. A jak dotąd o żadnej walce z bogiem nie mówili (ba, o ile wiem, to w ogóle w kwestii bogów się jeszcze nie wypowiedzieli.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 00:35, Darkstar181 napisał:


>

Dnia 16.07.2006 o 00:35, Darkstar181 napisał:

Mówisz tak jakby ta informacja co znalazłeś była prawdziwa. Co masz na myśli mówiąc, że "dokopiemy"
jakiemuś Bogowi? Że niby mamy walczyć z nim tak jak z orkami? Z BOGIEM!? Jak zwykły śmiertelnik
ma walczyć z bogiem? No chyba że chodzi o pokrzyżowanie jego planów,ale to żadna nowość. Ta
Twoja informacja wygląda na zwykłą plotkę. Ja wierze tylko w te informacje które oficjalnie
potwierdził zespół Piranha Bytes. A jak dotąd o żadnej walce z bogiem nie mówili (ba, o ile
wiem, to w ogóle w kwestii bogów się jeszcze nie wypowiedzieli.



O masz, jan wiem że to może być plotka, ale dlaczego sie tak pienisz ? Co, jesteś członkiem Piranha Bytes, znasz całą fabułę gry ? Ja niewiele na ten temat wiem i ty też, więc możemy tylko snuć domysły, nawet na podstawie plotek, a jak ci takie przypuszczenia nie podobają to ich nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 11:18, lukmistrz napisał:

Co, jesteś członkiem
Piranha Bytes, znasz całą fabułę gry ?

Nie,nie znam całej fabuły,(i nie chce znać) i nie jestem członkiem Piranha Bytes. Ale czytam wszystki ich wywiady i wiem że prawdopodobieństwo walki z bogiem jest bardzo małe.

Dnia 16.07.2006 o 11:18, lukmistrz napisał:

Ja niewiele na ten temat wiem i ty też, więc możemy
tylko snuć domysły, nawet na podstawie plotek,

Relne domysły. Jakby ktoś powiedział że będziemy walczyć z kosmitami, i jeździć Mercedesem, to też byś uwierzył,tylko dlatego że nie znasz całej fabuły?
>a jak ci takie przypuszczenia nie podobają to

Dnia 16.07.2006 o 11:18, lukmistrz napisał:

ich nie komentuj.

Gdyby ludzie nie komentowali rzeczy które im się nie podobają, to żył byś teraz pod rządami jakiegoś dyktatora, a taki Związek Radziecki nigdy by nie upadł. Milczenie oznacza zgode, a ja się z tobą nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2006 o 11:18, lukmistrz napisał:

O masz, jan wiem że to może być plotka, ale dlaczego sie tak pienisz ? Co, jesteś członkiem
Piranha Bytes, znasz całą fabułę gry ? Ja niewiele na ten temat wiem i ty też, więc możemy
tylko snuć domysły, nawet na podstawie plotek, a jak ci takie przypuszczenia nie podobają to
ich nie komentuj.

Tylko ze Ty snujesz dziwne umysly i widac momentami, ze nawet sie nie zapoznales z podstawowymi informacjami o grze... Jeszcze wprowadzisz kogos w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2006 o 22:18, Darkstar181 napisał:

P.S Dokopiemy dosłownie? Dobre sobie:) Bezimienny to może i bohater, ale dla takiego Beliara
jest tylko nędznym robakiem:)

chyba że innos całkowicie odda swoja moc naszemu bezzimiennemu ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nasz Bezimienny odkryje prawde, że jest synem Innosa i, że jak Herakles jest pólbogiem hahaa :P i wtedy będzie solo Bezimienny vs Beliar ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak wyjdzie juz g3 u niemcow to w necie pewnie bedzie pisac cos o fabule :/ a ja chce odkrywac fabule grajac... trudno bedzie sie oprzec przeczytac takowy tekst (o ile bedzie a raczej bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 12:54, vip konius napisał:

a jak wyjdzie juz g3 u niemcow to w necie pewnie bedzie pisac cos o fabule :/ a ja chce odkrywac
fabule grajac... trudno bedzie sie oprzec przeczytac takowy tekst (o ile bedzie a raczej bedzie)


Ja za dobrze niemca nie znam, a jak ktos nie chce to nei musio czyta i ja czytac nie bende!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw. skad mozecie wiedziec co bedzie i ile bedzie naszych bohaterow w fabule jaki naprawde bedzie swiat jak wogle nie widzieliscie (czyt. nie graliscie w bete np.: na E3) :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2006 o 11:27, Darkstar181 napisał:

> Ja niewiele na ten temat wiem i ty też, więc możemy
> tylko snuć domysły, nawet na podstawie plotek,
Relne domysły. Jakby ktoś powiedział że będziemy walczyć z kosmitami, i jeździć Mercedesem,
to też byś uwierzył,tylko dlatego że nie znasz całej fabuły?


A ja napisałem, że wierzę w to, że powalczymy z jakimś bogiem? Nie, napisałem, że jest gdzieś o tym przeczytałem, a czy w to wierzę to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować