Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2006 o 11:33, Monastor napisał:

Tylko ze Ty snujesz dziwne umysly i widac momentami, ze nawet sie nie zapoznales z podstawowymi
informacjami o grze...


o jakie momenty ci chodzi


A te "dziwne umysły" czymkolwiek są, nie pochodzą ode mnie, ja tylko podzieliłem się informacją/spekulacją zaczerpniętą ze strony o gothicu, nie trzeba sie z powodu tych plotek oburzac jak Darkstar181


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2006 o 13:31, lukmistrz napisał:

A te "dziwne umysły" czymkolwiek są, nie pochodzą ode mnie, ja tylko podzieliłem się informacją/spekulacją
zaczerpniętą ze strony o gothicu, nie trzeba sie z powodu tych plotek oburzac jak Darkstar181

Chodzi oczywiscie o domysly (od 31 godzin jestem na nogach, bez minuty snu :/ )... Takie spekulacje moga troche irytowac, bo potem ktos kto jest zorientowany w temacie wysluchuje jak ludzie wykrzykuja na lewo i prawo, ze na przyklad w Gothic 3 bedzie mozna zmienic sie w orka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:33, Monastor napisał:


> A te "dziwne umysły" czymkolwiek są, nie pochodzą ode mnie, ja tylko podzieliłem się informacją/spekulacją

> zaczerpniętą ze strony o gothicu, nie trzeba sie z powodu tych plotek oburzac jak Darkstar181

>
Chodzi oczywiscie o domysly (od 31 godzin jestem na nogach, bez minuty snu :/ )... Takie spekulacje
moga troche irytowac, bo potem ktos kto jest zorientowany w temacie wysluchuje jak ludzie wykrzykuja
na lewo i prawo, ze na przyklad w Gothic 3 bedzie mozna zmienic sie w orka :P


no to sie poloz a nie na kompie jestes i nie na nogach tylko na siedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:12, nitz napisał:

a mnie interesowalaby ewentualna zawartosc ek


No ja też jestem bardzo ciekawy tego :) jakieś fajne pudełko pewnie będzie :) a co najważniejsze Gothic III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie G3 jest o tyle lepsze od innych, że od razu masz tam jakieś umiejętności. Z niektórymi potworami dać można radę. Ktoś napisał, że ork to będzie jeden z najsłabszych potworów. Ciekaw jestem jaki najsilniejszy - smok, czarny troll, a może jakiś nowy ?? :?:?:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:31, nadol91 napisał:

Dla mnie G3 jest o tyle lepsze od innych, że od razu masz tam jakieś umiejętności. Z niektórymi
potworami dać można radę. Ktoś napisał, że ork to będzie jeden z najsłabszych potworów. Ciekaw
jestem jaki najsilniejszy - smok, czarny troll, a może jakiś nowy ?? :?:?:?

Chodziło o to że to będzie najsłabszy z Orków. Zapomniałeś o rodzajach orków? W pierwszej części byli mysliwi, zwiadowcy,później wojownicy. W dwójce doszły elitarne oddziały orków oraz pułkownicy.

Smoków w trójce nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i pamiętaj, że zmieniają się warunki klimatyczne a co za tym idzie dojdą nowe potworki :)

będą i te które znamy z GII (ale zmienione) i na pewno jakieś nowe :)

a co do hierarchii "siły" skoro orkowie mają być jednymi z najsłabszych przeciwników, to kto wie kto będzie tym najsilniejszym skoro PB ma tak wielkie pole manewru?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:52, BlackBomb napisał:

> Smoków w trójce nie będzie.

Skąd wiesz???

Mówiono o tym kilka razy. Smoki zostały pokonane w Khorynis.

Jak się czyta wywiady z twórcami, to się wie. Piranha Bytes potwierzdziło informacje że smoków nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:02, janosikPL napisał:

(...) a co do hierarchii "siły" skoro orkowie mają być jednymi z najsłabszych przeciwników, to kto
wie kto będzie tym najsilniejszym skoro PB ma tak wielkie pole manewru?:P



Bzdura. Orkowie będą jednymi z najgroźniejszych przeciwników, tyle tylko, że będzie ich pewnie kilka rodzajów - jeśli w ogóle ta obietnica możliwości pokonania przez bezimiennego już na początku gry Orka będzie spełniona, to z całą pewnością będzie to rodzaj dzikiego nieuzbrojonego Orka, którego będziemy mogli spotkać pewnie w lasach...(zdaje się, że było kilka screenów z takimi Orkami).
W innym wypadku cała gra byłaby bez sensu - Myrtana jest pod okupacją Orków, a tu nagle przybywa macho, który od razu jest w stanie roznosić Orki jeden po drugim...O_o - totalna bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 16:22, Darkstar181 napisał:

(...)Jak się czyta wywiady z twórcami, to się wie. Piranha Bytes potwierzdziło informacje że smoków
nie będzie.


Co do tych smoków, to nie byłbym tak do końca pewny, że ich nie będzie... - owszem Kai Rosenkranz powiedział w którymś z wywiadów, że ten banner na stronie głównej gothic3.com, który ma w tle smoki nie jest z Gothic 3 a z poprzedniej części, ale to wszystko - nie było żadnej konkretnej wypowiedzi do tej pory w stylu: "W Gothic 3 smoków nie będzie" (przynajmniej ja takowej nie zauważyłem od 1,5 roku) . Mam akurat trochę czasu więc sprawdzę za moment w faktach o G 3 na stronie JooWod, czy coś się nie zmieniło w tej sprawie.

Z tego co mi się wydaje, to smoków (l. mn.), może faktycznie nie być, ale jakiś jeden (the last one) czemu nie..? ;) Pewnie wrócą do motywu demonów i jakiejś paskudnej kreatury na koniec - jako uosobienia Beliara...(ciekawe do jakiego filmu tym razem nawiążą?;) Zastanawiają mnie też, te zapowiedziane npc, które mają atakować z powietrza - w G 1/2 właściwie tylko harpie atakowały z powietrza (bo już krwiopijców nie liczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 18:58, verbum napisał:

W innym wypadku cała gra byłaby bez sensu - Myrtana jest pod okupacją Orków, a tu nagle przybywa
macho, który od razu jest w stanie roznosić Orki jeden po drugim...O_o - totalna bzdura...


Jakby nic nie zapomniał to by ich zniszczył jeden po drugim :) Ale Bezimienny chyba ma skleroze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:23, BlackBomb napisał:

Jakby nic nie zapomniał to by ich zniszczył jeden po drugim :) Ale Bezimienny chyba ma skleroze
:P


Magia wyparowała (z pomocą Xardasa), a umiejętności władania bronią i siła..? - cóż, po długiej i wycieńczającej (zakrapianej;) podróży morskiej ciężko oczekiwać, aby bohater nie dostał zaniku mięśni...;)

Powodów i uzasadnień może być wiele - jedno jest pewne: gra nie miałaby sensu, gdybyśmy przypłynęli na kontynent i zaczynając nową przygodę i nie musieli nic robić dla podnoszenia umiejętności bohatera...
W innych gatunkach gier może tak być, ale nie w takiej grze jak Gothic, także nie ma co się czepiać, że bezimienny dostał sklerozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:52, BlackBomb napisał:

Ja się nie czepiam i wiem że w GOTHIC IV też wszystko zapomni.


a skad wiesz ze jako taka będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:52, BlackBomb napisał:

Ja się nie czepiam i wiem że w GOTHIC IV też wszystko zapomni.

Pewnie,amnezja i schemacik.Niech se heros pobiega,nabierając siły i doświadczenia.Przecież dostaniecie takie piękne lokacie nawet wdx9.Pamiętajcie kupić nową grafę,najlepiej taką za 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować